Търся си компания с мотори.

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Borko
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 3:26 am

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от Borko »

Ascao написа:
balbi написа:
Borko написа: Balbi, Ако още никой не те е возил и аз мога да те повозя. Вече е малко хладничко та ако нямаш подходящи дрехи може и догодина.
Борко пратих ти ЛС :)
За мотор ми се струва хладно вече - зимата иде нейната кожа! :) Но виж за кафе може да се видим в района :)
До края на Октомври става за мотор макар и хладничко.
Борка ако ходите на кафе драсни един месидж по телефоня. Бих искал да си разменим моторите за малко да видя какво е усещането. Лонг уикенда съм на линия ако заформите нещо.
Лека седмица!
Да не споменавам миналапта година че карах мотор докато не заваля сняг .. и ако не греша веднъж и след това след като се разтопи снега :)

@Ascao, Няма проблем за размяната и за кафето разбира се. Стига Балби да вземе да звънне :). Аз така или инъче кафе не пия знаеш, така че може да ги изведем ей така просто. Само дето ако трябва да е през уикенд, ще е за след лонг уикенда. Лонг уикенда сме на шале. Инъче и през демицата след работа става.
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от balbi »

Сори Борко, тази седмица ми е малка лудница! Днес мисля да ти звъня за обед на кафе, но не те знам работиш или не - като звънна ще кажеш ;)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от ablood »

За следващото лято можете да подготвите нещо с този български член на чикагските рокери:

https://www.facebook.com/svilen.rg
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Borko
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 3:26 am

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от Borko »

Голямо каране би паднало до чикагско :) Благодаря за идеятам никога не знаеш на къде ще те подхване.
snakes95
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Фев 16, 2015 4:42 pm

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от snakes95 »

Хора кво ще кажете за едно събиране не Джулеп (до 15-ката) през великденският лонг уикенд (малко да се постопли) аз вече си изкарах мотора ано тази седмица времето май няма да позволи да го карам.
Адресът е: 7700 Boulevard Décarie, Montréal, QC H4P 2H4 почти винаги има мотористи
Аватар
Ascao
Мнения: 294
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 4:11 am
Местоположение: GMA

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от Ascao »

Късно ти видях поста и няма време за организация. Аз ще пообиколя из моя район днес...
S'il n'y a pas de solution, c'est qu'il n'y a pas de problème.
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от balbi »

Другари/Господа/Госпожи и Госпожици Моторджии/ийки,

Днес бях в Eastern Townships близо до щатската граница. Всички са наизвадили зверовете, имаше нещо като мини събор, хората се запознаваха, показваха си машините и ми се стори добра идея за традиционен сбор. Аз съм пешеходен/4 колесен, но по душа съм моторджийски :) та ще се зарадвам, ако има подобен събор/сбирка на моторджиите :), на тиферич примерно :)
Аватар
Ascao
Мнения: 294
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 4:11 am
Местоположение: GMA

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от Ascao »

balbi написа:Другари/Господа/Госпожи и Госпожици Моторджии/ийки,

Днес бях в Eastern Townships близо до щатската граница. Всички са наизвадили зверовете, имаше нещо като мини събор, хората се запознаваха, показваха си машините и ми се стори добра идея за традиционен сбор. Аз съм пешеходен/4 колесен, но по душа съм моторджийски :) та ще се зарадвам, ако има подобен събор/сбирка на моторджиите :), на тиферич примерно :)
Гледам че си мераклия ;) Стига да се постопли ще поразходим машините...
S'il n'y a pas de solution, c'est qu'il n'y a pas de problème.
Публикувай отговор