Търся си компания с мотори.

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Аватар
voltaja
Мнения: 16
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 12:00 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от voltaja »

поправка на втория линк:

http://motosportquebec.ca/forum.php"

това е верният
1. 16.08.2007 - DSC - Vienne (пратени)
3. 06.10.2008 - Покана за ИНТЕРВЮ (имахме и по ранна, 30 Май но я отложих )
4. 01.12.2008(09:00ч) - УСПЕШНО ИНТЕРВЮ
5. 02.02.2009 изпратени документи в Букурещ
6. 14.02.2009 получени Баркодове
Аватар
Ascao
Мнения: 294
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 4:11 am
Местоположение: GMA

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от Ascao »

balbi написа:
Ascao написа:
balbi написа:
Borko написа:Ха .. еуементарно, ама забравих да доуточня че иде реч за Монреал. :lol:
Намери ли компания с мотори Борко?
Намери си. За сега сме 3-ма и напролет добавяме още един мераклия ;)


Ascao, а приемате ли ученици?
Искам преди да се запиша на курс да имам идея с какво се хващам :) Никога не съм карал мотор досега, а мерака ми е чопър.
Балби, не разбирам въпроса. Ученици приемаме но за да караш с придружител ти трябва изкарани теория и полигон. Ако искаш да видиш какво е без да си карал курс ще трябва аз да те повозя, което не никакъв проблем. Всички останали имат спорни мотори само аз съм с "чопър"
Ето го моя Kawa Vulcan 900 Classic
Изображение

Voltaja добре си дошъл в групата. Май вече сме достатъчно за да си организираме БГ мото клуб в Монтреал. Ще спретнем нещо тази пролет...
S'il n'y a pas de solution, c'est qu'il n'y a pas de problème.
Аватар
Люта чушка ®
Мнения: 208
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 11:18 pm
Местоположение: под лилията

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от Люта чушка ® »

Ascao написа:Май вече сме достатъчно за да си организираме БГ мото клуб в Монтреал. Ще спретнем нещо тази пролет...
Като за начало, може да посетим Мото салона в Конгресната палата след две седмици :rock:
Хайде наште! Яжте люти чушки!
Стига сме си правили оглушки...
Аватар
Ascao
Мнения: 294
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 4:11 am
Местоположение: GMA

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от Ascao »

Люта чушка ® написа:
Ascao написа:Май вече сме достатъчно за да си организираме БГ мото клуб в Монтреал. Ще спретнем нещо тази пролет...
Като за начало, може да посетим Мото салона в Конгресната палата след две седмици :rock:
Ами там сме. Като наближи ще се раберем за кога точно...
S'il n'y a pas de solution, c'est qu'il n'y a pas de problème.
snakes95
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Фев 16, 2015 4:42 pm

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от snakes95 »

взех си идно kawasaki ninja500 2009 и ощи е в концисионера и понеже 15ти март наближава има ли някой с пълна книжка за да ме придружи да го взема аз съм още с апранти
Трябва да Карам с придружител до април понеже Тогава мога да се Явя на кормуване
ако на някой му се кара преди да се е стопил снегът да пише
lutar
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Апр 06, 2011 6:38 am
Местоположение: Montreal

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от lutar »

Привет,
Имам А категория в БГ от доста години. Да разбирам ли че в Канада трябва да карам с придружител? :o
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от balbi »

Да Лутър. Трябва да минеш по цялата пътека включително придружителя...
lutar
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Апр 06, 2011 6:38 am
Местоположение: Montreal

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от lutar »

Аз съм пътешественик, откъде да намеря придружител, на който да му се ходи в Бразилия например?
Моля, обяснете ми какво представлява цялата процедура. И колко струва ако е възможно...
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от balbi »

Някой я беше описал от до. Виж из форума.
Не знам как стои въпроса с излизането извън Канада с канадска книжка... Поне докато си в Квебек ти трябва придружител - за другите провинции нямам идея как е...
Мисля, че придружителя беше за 12 месеца след листовките...
Аватар
Ascao
Мнения: 294
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 4:11 am
Местоположение: GMA

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от Ascao »

lutar написа:Привет,
Имам А категория в БГ от доста години. Да разбирам ли че в Канада трябва да карам с придружител? :o
Всъщност и с придружител не можеш да караш. :shake:
Първо трябва да минеш теория, след това изпит на полигон (има период на изчакване между всеки изпит, виж ми предишните теми за подробности) и чак след това може да караш с придружител минимум 11 месеца, докато си вземеш изпита на пътя, но максимум 18 месеца. Всичко излиза към $700-$1000, но това ти е най-малкия разход. После идват номерата и застраховката, като в зависимост от модела идва към $800 минимум до към 2000$ на година. Това за Кебек и цените съм ги закръглил, но е горе-долу тва.
Гледам че си още във Варна, така че като дойдеш тук първите няколко години ще имаш други приоритети и мотора няма да е между тях...

Късмет!
S'il n'y a pas de solution, c'est qu'il n'y a pas de problème.
lutar
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Апр 06, 2011 6:38 am
Местоположение: Montreal

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от lutar »

Благодаря Ви за отговорите.
До колкото разбирам очевидното решение е да изкарам съответният курс заедно с този за автомобил, а след това просто да изчакам една година...
Borko
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 3:26 am

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от Borko »

Здравейте всички. Отдавна не бях влизал, за което съжалявам че съм изпуснал. Хубаво е че намирам има хора които се интересуват от българска моторджийска група, жалко че лятото мина :) Askcao, Имам някаква компания вече но да ти кажа честно 100-кратно бих предпочел да е българска.

Balbi, Ако още никой не те е возил и аз мога да те повозя. Вече е малко хладничко та ако нямаш подходящи дрехи може и догодина.

Voltaja: С удоволствие бих покарал с теб. Мисля че те познавам задочно. Ако познаваш един Антон с 250 кк нинджа значи той ми е говорил за теб :).
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от balbi »

Ascao написа:Балби, не разбирам въпроса. Ученици приемаме но за да караш с придружител ти трябва изкарани теория и полигон. Ако искаш да видиш какво е без да си карал курс ще трябва аз да те повозя, което не никакъв проблем. Всички останали имат спорни мотори само аз съм с "чопър"
Ето го моя Kawa Vulcan 900 Classic
Изображение

Voltaja добре си дошъл в групата. Май вече сме достатъчно за да си организираме БГ мото клуб в Монтреал. Ще спретнем нещо тази пролет...
Мотора е точно мой тип Аскао! :)
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от balbi »

Borko написа: Balbi, Ако още никой не те е возил и аз мога да те повозя. Вече е малко хладничко та ако нямаш подходящи дрехи може и догодина.
Борко пратих ти ЛС :)
За мотор ми се струва хладно вече - зимата иде нейната кожа! :) Но виж за кафе може да се видим в района :)
Аватар
Ascao
Мнения: 294
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 4:11 am
Местоположение: GMA

Re: Търся си компания с мотори.

Мнение от Ascao »

balbi написа:
Borko написа: Balbi, Ако още никой не те е возил и аз мога да те повозя. Вече е малко хладничко та ако нямаш подходящи дрехи може и догодина.
Борко пратих ти ЛС :)
За мотор ми се струва хладно вече - зимата иде нейната кожа! :) Но виж за кафе може да се видим в района :)
До края на Октомври става за мотор макар и хладничко.
Борка ако ходите на кафе драсни един месидж по телефоня. Бих искал да си разменим моторите за малко да видя какво е усещането. Лонг уикенда съм на линия ако заформите нещо.
Лека седмица!
S'il n'y a pas de solution, c'est qu'il n'y a pas de problème.
Публикувай отговор