Продавам Сузуки Аерио 2003 изгодно

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Публикувай отговор
Strimon65
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 8:57 am

Продавам Сузуки Аерио 2003 изгодно

Мнение от Strimon65 »

ПРОДАВАМ СУЗУКИ АЕРИО S 2003 ЧЕРВЕН ЦВЯТ, ЗАПАЗЕНА ЧИСТА И ДОБРЕ ПОДЪРЖАНА СЕМЕЙНА КОЛА С 4 ВРАТИ КОМБИ ИКОНОМИЧНА С 5 СКРОРСТИ, А/С ФМ СД РАДИО ПЛЕЪР НА ЦЕНА $1500.00 С 10% ОТСТЪПКА ЗА БГ НОВОДОШЛИ permanent residents (newcomers)
Снимки на колата по е-мейл и крайна цена по договаряне на място.
за контакти:
Марио +1 438 938 8246 мобилен
Монтреал, Канада
е-мейл: msol@abv.bg
Skype: mlatins65
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Продавам Сузуки Аерио 2003 изгодно

Мнение от analgin »

Strimon65 написа:ПРОДАВАМ СУЗУКИ АЕРИО S 2003 ЧЕРВЕН ЦВЯТ, ЗАПАЗЕНА ЧИСТА И ДОБРЕ ПОДЪРЖАНА СЕМЕЙНА КОЛА С 4 ВРАТИ КОМБИ ИКОНОМИЧНА С 5 СКРОРСТИ, А/С ФМ СД РАДИО ПЛЕЪР НА ЦЕНА $1500.00 С 10% ОТСТЪПКА ЗА БГ НОВОДОШЛИ permanent residents (newcomers)
Снимки на колата по е-мейл и крайна цена по договаряне на място.
за контакти:
Марио +1 438 938 8246 мобилен
Монтреал, Канада
е-мейл: msol@abv.bg
Skype: mlatins65
Поредната "доброжелателна" обява за продажба с "отстъпка" за новодошъл - след като миналата седмица "Сузуки" - обяви, че се оттегля ОКОНЧАТЕЛНО от канадският пазар поради лоши параметри на продажбите. За измината година са продадени само 2300 автомобила и ще поддържат резервни части на склад само за още една година, някой БЪЛГАРИН най-благородно продава автомобил от тази марка на "permanent residents (newcomers)" и при това с 10%.
ЕВАЛА - МАШАЛА!!!!!
driver
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Май 04, 2006 4:19 am
Местоположение: Montreal

Re: Продавам Сузуки Аерио 2003 изгодно

Мнение от driver »

analgin написа:
Strimon65 написа:ПРОДАВАМ СУЗУКИ АЕРИО S 2003 ЧЕРВЕН ЦВЯТ, ЗАПАЗЕНА ЧИСТА И ДОБРЕ ПОДЪРЖАНА СЕМЕЙНА КОЛА С 4 ВРАТИ КОМБИ ИКОНОМИЧНА С 5 СКРОРСТИ, А/С ФМ СД РАДИО ПЛЕЪР НА ЦЕНА $1500.00 С 10% ОТСТЪПКА ЗА БГ НОВОДОШЛИ permanent residents (newcomers)
Снимки на колата по е-мейл и крайна цена по договаряне на място.
за контакти:
Марио +1 438 938 8246 мобилен
Монтреал, Канада
е-мейл: msol@abv.bg
Skype: mlatins65
Поредната "доброжелателна" обява за продажба с "отстъпка" за новодошъл - след като миналата седмица "Сузуки" - обяви, че се оттегля ОКОНЧАТЕЛНО от канадският пазар поради лоши параметри на продажбите. За измината година са продадени само 2300 автомобила и ще поддържат резервни части на склад само за още една година, някой БЪЛГАРИН най-благородно продава автомобил от тази марка на "permanent residents (newcomers)" и при това с 10%.
ЕВАЛА - МАШАЛА!!!!!
Не знам каква информация имаш за поддържането на частите на склад, но определено нямаш опит с търсенето на части. За един маркуч на радиатора от представителството на Нисан например, ми казаха че трябва да чакам 20 дни. Същата исория се повтори с представителите на КИА. За да ми направят ключ на VW ми казаха че ще го пратят в Торонто, тук нямали такава техника и след 3 седмици ще го имам(евентуално ако съм късметлия). Определено представителствата на разните марки не са надежден източник на части, да не говорим за цените им.
Лично за мен колата си заслужава, познавам човека, виждал съм и колата. Не знам ти какво очакваш да купиш за тези пари. Относно частите- още дълго време ще ги има, дори Сузуки да изчезне завинаги.
Информацията ти е полезна, но не знаеш намеренията на човека.
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Продавам Сузуки Аерио 2003 изгодно

Мнение от succes »

analgin написа:
Strimon65 написа:ПРОДАВАМ СУЗУКИ АЕРИО S 2003 ЧЕРВЕН ЦВЯТ, ЗАПАЗЕНА ЧИСТА И ДОБРЕ ПОДЪРЖАНА СЕМЕЙНА КОЛА С 4 ВРАТИ КОМБИ ИКОНОМИЧНА С 5 СКРОРСТИ, А/С ФМ СД РАДИО ПЛЕЪР НА ЦЕНА $1500.00 С 10% ОТСТЪПКА ЗА БГ НОВОДОШЛИ permanent residents (newcomers)
Снимки на колата по е-мейл и крайна цена по договаряне на място.
за контакти:
Марио +1 438 938 8246 мобилен
Монтреал, Канада
е-мейл: msol@abv.bg
Skype: mlatins65
Поредната "доброжелателна" обява за продажба с "отстъпка" за новодошъл - след като миналата седмица "Сузуки" - обяви, че се оттегля ОКОНЧАТЕЛНО от канадският пазар поради лоши параметри на продажбите. За измината година са продадени само 2300 автомобила и ще поддържат резервни части на склад само за още една година, някой БЪЛГАРИН най-благородно продава автомобил от тази марка на "permanent residents (newcomers)" и при това с 10%.
ЕВАЛА - МАШАЛА!!!!!
и к'во ли ще стане с всичките сузукита в Канада? предполагам сега ще има бум на продажбите на сузуки :D тежко на прецакалите се ...
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Продавам Сузуки Аерио 2003 изгодно

Мнение от ablood »

Каквото стана с всички собственици на Daewoo, Pontiac, Plimuth, Isuzu и други "прекратени" марки - карат си колите, намират си безпроблемно части...
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Продавам Сузуки Аерио 2003 изгодно

Мнение от Странджата »

Имам същият модел автомобил и съм с много добри впечатления. Относно частите, за 7г съм сменил много малко части, като не е задължително да се закупуват оригинални! Абе за всеки случай, да взема да я купя тази кола за части, че да не маам като Баш Майстора из цела Канада за една гарнитура!
Strimon65
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 8:57 am

Re: Продавам Сузуки Аерио 2003 изгодно

Мнение от Strimon65 »

Странджата написа:Имам същият модел автомобил и съм с много добри впечатления. Относно частите, за 7г съм сменил много малко части, като не е задължително да се закупуват оригинални! Абе за всеки случай, да взема да я купя тази кола за части, че да не маам като Баш Майстора из цела Канада за една гарнитура!
Zdravey, kolata e v dvijenie v Montreal v momenta i vse oshte se prodava, mnogo dobre poddurjana i bezuprechna, obadi se ako si seriozen, krajnata cena e po dogovaryane.

Merci
438 938 8246
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Продавам Сузуки Аерио 2003 изгодно

Мнение от balbi »

Strimon65 написа: Zdravey, kolata e v dvijenie v Montreal v momenta i vse oshte se prodava, mnogo dobre poddurjana i bezuprechna, obadi se ako si seriozen, krajnata cena e po dogovaryane.

Merci
438 938 8246
Колега, Странджата ти прави реклама - не ти е клиент. Странджа поправи ме, ако греша.
Сузукитата ги знам, че са икономични талиги.
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Продавам Сузуки Аерио 2003 изгодно

Мнение от Странджата »

Няма да те поправям Балби!
dimatrif
Мнения: 154
Регистриран на: Сря Юни 18, 2008 9:10 am

Re: Продавам Сузуки Аерио 2003 изгодно

Мнение от dimatrif »

Здравейте.Къде е правена сглобката на колата:"Production 2001–2007
continues in China, Pakistan
Assembly Kosai, Japan
Karachi, Pakistan"
и втория ми въпрос-4х4 ли е или с предно предаване.И последно- колко гори градско долу горе (зима/лято).И на дълъг път?
Благодаря предварително за отговора.
Strimon65
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 8:57 am

Re: Продавам Сузуки Аерио 2003 изгодно

Мнение от Strimon65 »

dimatrif написа:Здравейте.Къде е правена сглобката на колата:"Production 2001–2007
continues in China, Pakistan
Assembly Kosai, Japan
Karachi, Pakistan"
и втория ми въпрос-4х4 ли е или с предно предаване.И последно- колко гори градско долу горе (зима/лято).И на дълъг път?
Благодаря предварително за отговора.

Zdraveyete, kolata e FWD predno napravena e v Japan i e mnogo ikonomichna pada pod 10 na 100 na dulug pat
merci
dimatrif
Мнения: 154
Регистриран на: Сря Юни 18, 2008 9:10 am

Re: Продавам Сузуки Аерио 2003 изгодно

Мнение от dimatrif »

:y: ,Благодаря за бързия отговор. :y:
Публикувай отговор