СЛАДКИ КАПРИЗИ - празнични торти

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
NESI
Мнения: 47
Регистриран на: Пон Авг 29, 2011 2:57 pm

СЛАДКИ КАПРИЗИ - празнични торти

Мнение от NESI »

Имате повод и желаете да имате вкусна ,красива и интересна торта (с фондан или шоколад ).Ако имате някаква идея ще я обсъдим,ако ли нямате ще я измислим заедно.За да ви улесня може да видите приложените снимки.За повече информация може да ми се обадите на тел: 514-253-0224 или да ми пишете на e-mail: les-capricesucres@hotmail.com.
Ако имате желание да поръчате моля обадете ми се 7-10 дена по-рано от дата на вашето празненство.

Здраве и късмет на всички !

Венци

http://sweetchocolat.snimka.bg/holidays ... 7.25947698"
http://sweetchocolat.snimka.bg/holidays ... 8.25144014"
NESI
Мнения: 47
Регистриран на: Пон Авг 29, 2011 2:57 pm

Re: СЛАДКИ КАПРИЗИ - празнични торти

Мнение от NESI »

Малко известен и любопитен факт за почитателите на шоколада - четвърти септември е световен празник за това сладко и примамливо изкушение - ШОКОЛАДА . :) :inlove:
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: СЛАДКИ КАПРИЗИ - празнични торти

Мнение от grozdan »

Наскоро купувах торта от Венци и съм много доволен! Тъй като за мен е важна цялостната услуга, а не само крайният продукт, ще опиша как мина:

Не разбирам нищо от торти, но знаех много общо казано какво искам. Венци започна да ми препоръчва различни решения, описвайки предимства и недостатъци. По мое мнение обясненията бяха много подробни и добре поднесени, говорихме около 15 минути по телефона. Цените бяха повече от приемливи, конкурентни на ИГА, откъдето досега купувахме торти. Два дни след поръчката ми се наложи да променя часа за получаване. Никакъв проблем, веднага ми беше намерен друг свободен час, за което съм също благодарен. Тъй като тортата беше за рожденичка, Венци се беше постарала да украси кутията и да напише поздравителна картичка. Рожденичката от своя страна остана очарована от вкуса на тортата, така, че от мен 10/10 :)

Благодаря ти, Венци и искрено ти желая успех!

P.S. към модераторите - дълго се колебах дали да пиша тук или в секцията "Аз съм доволен, а вие?", но реших, че тук ще е по-добре. Ако прецените, моля, копирайте поста там или ме уведомете да го направя сам.
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
NESI
Мнения: 47
Регистриран на: Пон Авг 29, 2011 2:57 pm

Re: СЛАДКИ КАПРИЗИ - празнични торти

Мнение от NESI »

Благодаря ви много за хубавите думи. :)

Венци
NESI
Мнения: 47
Регистриран на: Пон Авг 29, 2011 2:57 pm

Re: СЛАДКИ КАПРИЗИ - ПРАЗНИЧНИ ТОРТИ

Мнение от NESI »

Скоро наближава Денят на благодарността - 08.10. не забравяйте вашите близки и приятели - подарете им късче сладко изкушение.
Приятен празник на всички .Здраве и късмет!

Венци
http://www.facebook.com/pages/Les-capri ... 7485569399"
kakata
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Фев 03, 2007 9:25 am
Местоположение: montreal

Re: СЛАДКИ КАПРИЗИ - празнични торти

Мнение от kakata »

Поздравления . Тортичките са супер- сладки и красиви;Порьчвам вече редовно и сьм много доволна.Браво и успех
NESI
Мнения: 47
Регистриран на: Пон Авг 29, 2011 2:57 pm

Re: СЛАДКИ КАПРИЗИ - ПРАЗНИЧНИ ТОРТИ

Мнение от NESI »

Благодаря безкрайно на постояните ми клиенти и тяхното доверие .Ще се радвам и на всички нови заедно да направим празника им още по-хубав.

Здраве и късмет на всички! :) :^:
Венци
NESI
Мнения: 47
Регистриран на: Пон Авг 29, 2011 2:57 pm

Re: СЛАДКИ КАПРИЗИ - празнични торти

Мнение от NESI »

За любителите на празника Хелуин ново шоколадово изкушение.Не забравяйте костюмите и бонбоните за децата!
Весел костюмиран празник на всички!
Венци ;) :^:

http://www.facebook.com/pages/Les-capri ... 7485569399"
NESI
Мнения: 47
Регистриран на: Пон Авг 29, 2011 2:57 pm

Re: СЛАДКИ КАПРИЗИ - празнични торти

Мнение от NESI »

:^: :party:
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: СЛАДКИ КАПРИЗИ - празнични торти

Мнение от pumpy »

Да се включа и аз:

Невероятен сервиз.....За вкус и красота не коментирам, защото се подразбират, но е супер да можеш да свършиш работа с няколко мейла - МНОГО БЛАГОДАРИМ :handshake: :handshake: :handshake:

Звучи ужасно от устата на зъболекар, но това са торти, които не са за изпускане ;)
NESI
Мнения: 47
Регистриран на: Пон Авг 29, 2011 2:57 pm

Re: СЛАДКИ КАПРИЗИ - празнични торти

Мнение от NESI »

Малко с закъснение ,но ви благодаря много! :)

Венци
Здраве и късмет на всички ! :^:
http://www.facebook.com/pages/Les-capri ... 7485569399"
Veli_slavaD
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Дек 10, 2012 4:31 pm

Re: СЛАДКИ КАПРИЗИ - празнични торти

Мнение от Veli_slavaD »

Здравейте,
искам да споделя и аз, защото останах много доволна от тортата на Венци. Не само като презентация, но и като вкус.
Препоръчаха ми Венци (слава Богу) и след телефонен разговор и няколко емайла дъщеря ми имаше страхотна бебешка торта за първия си рожден ден!
Всички гости ми правеха комплименти за избора на торта и аз искам да предам тези комплименти на Венци. :^: :clap: :clap: :clap:

Много благодарим!
Продължавай все така! :y: :y: :y:
Весели празници! :party: :party: :party:

Вечно твоя клиентка!

Велислава
Аватар
e_cat
Мнения: 26
Регистриран на: Сря Окт 14, 2009 11:14 am
Местоположение: Montréal

Re: СЛАДКИ КАПРИЗИ - празнични торти

Мнение от e_cat »

Мила Венци,

Благодарим ти отново за вкусната, красива и направена с фантазия торта! :)
Личи си, че работиш с голямо желание и умение. Гостите не успяха да я унищожат и ние с удоволствие я доизяждаме... мням, мням.
Отделно благодаря за чудесните пожелания и картички! Наистина празнично настроение :*:
С такова отлично обслужване клиентите ти само ще растат, дано!

Искам да пожелаем и на твоето семейство светли празници и весело изкарване! Бъдете здрави!

Рожденничката :* :^:
AUDACES FORTUNA JUVAT!
NESI
Мнения: 47
Регистриран на: Пон Авг 29, 2011 2:57 pm

Re: СЛАДКИ КАПРИЗИ - празнични торти

Мнение от NESI »

Благодаря на всички от сърце за вашето доверие.Радвам се за всеки празник преминал с много настроение и веселие , за това че съм допринесла тържеството да бъде шумно и красиво!!!
Искам да пожелая на всички семейства Весело посрещане на Коледните и Новогодишни Празници!!!

Венци :party: :^:
Аватар
e_cat
Мнения: 26
Регистриран на: Сря Окт 14, 2009 11:14 am
Местоположение: Montréal

Re: СЛАДКИ КАПРИЗИ - празнични торти

Мнение от e_cat »

Честито Рождество Христово, Венци! :*:

Здраве, мир, топлина и уют във вашия дом!
И сбъдване на мечтите!
ПОздравления и за Именния ти ден! Много щастие!
Наздраве! :beers:
Весело посрещане на Новата година от нас :)
AUDACES FORTUNA JUVAT!
Публикувай отговор