Търся почистващ бизнес

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Публикувай отговор
Кухолейко
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Фев 28, 2009 12:10 am

Търся почистващ бизнес

Мнение от Кухолейко »

Здравейте съфорумци ! Може ли някой да ми помогне в това мое ново начинание - търся франчиз за почистващ бизнес в Монтреал. Желателно е да не е много скъп ! Моля пишете на лични. Благодаря Ви предварително!
TomSawyer
Мнения: 179
Регистриран на: Пон Яну 04, 2010 12:54 pm

Re: Търся почистващ бизнес

Мнение от TomSawyer »

имаше един пост от преди 2 месеца че се продава такъв бизнес за 5000$ потърси го в обявите
etda
Мнения: 146
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:16 pm
Местоположение: QC,Montreal
Обратна връзка:

Re: Търся почистващ бизнес

Мнение от etda »

Обади се на 514 3346386 служ., Пенка Иванова,фирма за почистване
Аватар
Дядо Йоцо
Мнения: 147
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 1:44 pm
Местоположение: Горе на черешата
Обратна връзка:

Re: Търся почистващ бизнес

Мнение от Дядо Йоцо »

Да само дето Пепа не е фирма за почистване, а е пладнешка крадла
Нещастните родни души няма обаче да възкръснат и да се порадват на чудесиите на свободата, на които ние, обръгнали вече, гледаме равнодушно сега и за които те не са сънували даже в най-дивните си блянове!. . .
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Търся почистващ бизнес

Мнение от ablood »

Дядо Йоцо написа:Да само дето Пепа не е фирма за почистване, а е пладнешка крадла
Като лепиш такива етикети, поне казвай какво имаш впредвид!
Имаш информация, че краде от клиентите по време на почистването, или просто цените и не се покриват с очакванията ти?
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
Дядо Йоцо
Мнения: 147
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 1:44 pm
Местоположение: Горе на черешата
Обратна връзка:

Re: Търся почистващ бизнес

Мнение от Дядо Йоцо »

Има в предвид че тя няма право да продава франчайз защото няма лиценз. А тя точно това прави. За това и в момента синдиката я съди.
После когато някой си купи бизнес се предполага ч е за него, а не да и плаща от всеки чек по 30%

Освен това тя сключва т.нар. "губещи договори". Т.е. намира фирма която се нуждае от почистване, предлага смешно ниска цена за сервиза а на тебе ablood ще ти го продаде за 5000 $. После ако някой път не успееш 100% да излижеш обекта и от фирмата се обадят на Пепата да и кажат тя директно ти взима обекта като естествено не ти връща 5000 $. След това веднага бързо го препродава на някой друг новодошъл и стиха на месец 2 пъти да продаде 1 обект и е на супер далавера, а обектите които върти така са доста.
Нещастните родни души няма обаче да възкръснат и да се порадват на чудесиите на свободата, на които ние, обръгнали вече, гледаме равнодушно сега и за които те не са сънували даже в най-дивните си блянове!. . .
kapitan
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Окт 27, 2008 2:10 am
Местоположение: Монреал

Re: Търся почистващ бизнес

Мнение от kapitan »

Дядо Йоцо написа:Има в предвид че тя няма право да продава франчайз защото няма лиценз. А тя точно това прави. За това и в момента синдиката я съди.
После когато някой си купи бизнес се предполага ч е за него, а не да и плаща от всеки чек по 30%

Освен това тя сключва т.нар. "губещи договори". Т.е. намира фирма която се нуждае от почистване, предлага смешно ниска цена за сервиза а на тебе ablood ще ти го продаде за 5000 $. После ако някой път не успееш 100% да излижеш обекта и от фирмата се обадят на Пепата да и кажат тя директно ти взима обекта като естествено не ти връща 5000 $. След това веднага бързо го препродава на някой друг новодошъл и стиха на месец 2 пъти да продаде 1 обект и е на супер далавера, а обектите които върти така са доста.
Ако може някой да ми обясни какво означава "почистващ бизнес",ще съм благодарен.В какво се състои този бизнес,каква е далаверата за мене,като поемам такъв бизнес,нали има франчайз и какви са опасностите....Питам,защото не се знае....
Предварително,благодаря!
Brochet
Мнения: 30
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 10:47 am
Местоположение: Montréal

Re: Търся почистващ бизнес

Мнение от Brochet »

Kak за пореден път се доказва че българите като цяло не ста ваме за нищо. Мразя всичко бг и роднно.
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Търся почистващ бизнес

Мнение от Linko »

Brochet написа:Kak за пореден път се доказва че българите като цяло не ста ваме за нищо. Мразя всичко бг и роднно.
Това означава и родната си майка също, предполагам!?
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Uspial
Изгонен от форума
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Юли 19, 2009 1:30 pm

Re: Търся почистващ бизнес

Мнение от Uspial »

Добре де аз си мисля че и купувача има вина.
Вие как ги давате така тези 5 000 $ и за какво?
Аз не виждам почистващ бизнес на масата за преговори.
Аз виждам правото да почистваш някакъв офис примерно.
Ми ти такова право може и да имаш и без да "купуваш" нещо за 5 000$.
Достатъчно е да почнеш работа на заплата и шефа да те прати в този офис.

И за какво ги давате тези пари?
Нито на вас се жалват като не са доволини клиентите, нито вас ви виката за рекламация и да си доизчистите, нито вие определяте цените след като тя ги склювала умишлено ниски.
Кухолейко
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Фев 28, 2009 12:10 am

Re: Търся почистващ бизнес

Мнение от Кухолейко »

Жалко, ама Пепа е сменила телефона! :)
Аватар
Дядо Йоцо
Мнения: 147
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 1:44 pm
Местоположение: Горе на черешата
Обратна връзка:

Re: Търся почистващ бизнес

Мнение от Дядо Йоцо »

Кухолейко написа:Жалко, ама Пепа е сменила телефона! :)
не съжелявай че не те е излъгала :)
Нещастните родни души няма обаче да възкръснат и да се порадват на чудесиите на свободата, на които ние, обръгнали вече, гледаме равнодушно сега и за които те не са сънували даже в най-дивните си блянове!. . .
Публикувай отговор