Tърсим квартира в Кот Сент Люк 4 1/2

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
pi4agata
Мнения: 39
Регистриран на: Съб Окт 29, 2005 8:43 am
Местоположение: Filibeto-Tlv

Tърсим квартира в Кот Сент Люк 4 1/2

Мнение от pi4agata »

Tърсим квартира в Кот Сент Люк 4 1/2,
Пристигаме края на юли.
:D
Когато удариш течащата вода,
никаква следа не остава върху нея.
taraliolio
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 11:42 pm

относно квартира в КОТ.....Евреиския квартал

Мнение от taraliolio »

Несе набутваите в този квартал квартирите там са скъпи а собствениците на блокове неразбрани ,детето ви ще намери деца да играе но това ще стане на площадка с размери на един по глям апартамент<нека да са два>Цените на квартирите са много високи
колите стоят само на платени паркинги,магазините големите са дале4, атам са промоциите и ниските цени.Ако сте живяли в БГ в блок подсъзнателно 4овек търси същото и в на4алото ще се утешите с това
но после като вземат да свършват мангизите от БГ ще ме разберете!
Това е за сега запомнете това след време щесе сетите за това!
Добро пожаловат !
ВЕЛИКИТЕ ДЪРЖАВИ НЕ УМИРАТ ПРЕЗ НОЩА!!
kaka_dora_Luk4o
Мнения: 343
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 6:02 am
Местоположение: Plovdiv-Montreal

Мнение от kaka_dora_Luk4o »

Ей градски, защо чак там.
Човека преди мен е страшно прав - ако си далеч от магазини и без кола - мъртъв си. 3 седмици мъкнем едни раници с храна по 2 км :D Ужас
Ама от 1.07. сме точно зад плацата та ще ни олекне.
Помислете добре!!!
Изображение
kris00
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 11:28 am

Re: относно квартира в КОТ.....Евреиския квартал

Мнение от kris00 »

taraliolio написа:Несе набутваите в този квартал квартирите там са скъпи а собствениците на блокове неразбрани ,детето ви ще намери деца да играе но това ще стане на площадка с размери на един по глям апартамент<нека да са два>Цените на квартирите са много високи
колите стоят само на платени паркинги,магазините големите са дале4, атам са промоциите и ниските цени.Ако сте живяли в БГ в блок подсъзнателно 4овек търси същото и в на4алото ще се утешите с това
но после като вземат да свършват мангизите от БГ ще ме разберете!
Това е за сега запомнете това след време щесе сетите за това!
Добро пожаловат !
:haplio: :haplio: :haplio:
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Мнение от Kan_Tangra »

И все пак половината българи са се набутали в тоя квартал. И що ?!
Явно са мазохисти :)
Бтв, по-важно е да е до центъра/работата/университета/дискотеките/ресторантите.
На кой му пука за някакви си магазини, че и на специал.
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
пухинка
Мнения: 255
Регистриран на: Сря Дек 19, 2007 3:52 pm
Местоположение: Montreal

здравей

Мнение от пухинка »

много си е готино там, всеки си избира мястото , където ще живее. :D
Аватар
Мими Гювенделата
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Дек 11, 2006 12:27 am
Местоположение: Монреал

Re: относно квартира в КОТ.....Евреиския квартал

Мнение от Мими Гювенделата »

taraliolio написа:Несе набутваите в този квартал квартирите там са скъпи а собствениците на блокове неразбрани ,детето ви ще намери деца да играе но това ще стане на площадка с размери на един по глям апартамент<нека да са два>Цените на квартирите са много високи
колите стоят само на платени паркинги,магазините големите са дале4, атам са промоциите и ниските цени.Ако сте живяли в БГ в блок подсъзнателно 4овек търси същото и в на4алото ще се утешите с това
но после като вземат да свършват мангизите от БГ ще ме разберете!
Това е за сега запомнете това след време щесе сетите за това!
Добро пожаловат !
От колко време живееш тук бре та даваш компетентно мнение?

Поне за зеленчици и плодове няма да намериш по-добри цени от местните плод и зеленчук. А що се отнася до "ГОЛЕМИТЕ МАГАЗИНИ" защо мислите че техните цени са по-изгодни, или собствениците на блокове.... колко собственици познавате?

Само за протокола: За годините които сме прекарали тук мога да Ви кажа, че "цената" е оправдана, но това трбва да се изживее.
And all the best women are married
All the handsome men are gay
You feel deprived
taraliolio
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 11:42 pm

Мнение от taraliolio »

на последния отговарям 4е ми станаха много нахалниците хора стига сте набутвали новодошлите вие или несе интересувате от децатаси
или ги виждате по празниците не пишете на хората глупости ами си признаете 4е тука в кавартала сте се набутали и някои от Вас не може да го напусне защото не може да се пребори с ...........другари които са ви намерили цаката .По вапроса с зеленцуците в някои квартали има силни арабски магазини като SAMI FRUIT КЪДЕТО
ЦЕНИТЕ ССССССССА 50% ПО НИСКО .....СПРЕТЕ СЕ БГ-
ТА И СИ НАМАЛЕТЕ ЕГОИЗМА ПРИ МЕНЕ У4ИЛИЩЕТО Е НА ОТСРЕШНАТА СТРАНА НА УЛИЦАТА ИМА АНГЛИИСКО И ФРЕНСКО У4ИЛИЩЕ И НАЕМА ЗА 3 1/2 Е Е Е Е Е 550$ С ВКЛ. ПАРНО И ТОПЛА ВОДА -ПОСЛЕДНИТЕ РЕДОВЕ ГИ ПИША ЗА ВСИ4КИ ДЕ ДОБРЕ С МАТЕМАТИКАТА КОНСИЕРЖИТЕ СА СЪРБИ И РАЗБИРАТ БГ.

ТАВА Е ЛЕКА НОЩ!
ВЕЛИКИТЕ ДЪРЖАВИ НЕ УМИРАТ ПРЕЗ НОЩА!!
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

taraliolio написа:По вапроса с зеленцуците в някои квартали има силни арабски магазини като SAMI FRUIT КЪДЕТО
ЦЕНИТЕ ССССССССА 50% ПО НИСКО
то там и качеството на тези плодове и зеленчуци е 50% по-ниско ;)
а и какво го интересува редовият имигрант английското училище ? все едно детето му неможе да учи там
Аватар
pantera
Мнения: 306
Регистриран на: Чет Авг 04, 2005 6:26 pm
Местоположение: България,Стара Загора-Моntreal
Обратна връзка:

Мнение от pantera »

Това 550 долара за 3 1/2 във бетонен блок ли е или дърво и в кой квартал?
Да живееш без някои от нещата, които искаш е неразривна част от щастието. Бъртранд Ръсъл
taki_f
Мнения: 41
Регистриран на: Нед Фев 12, 2006 4:33 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от taki_f »

Колиба с асансьор и гараж в другата махала!Но там живеят отворените !Всичко си има квартала.
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

В КСЛ има два големи хранителни магазина от веригата ИГА, няколко малки зеленчукови, два търговски центъра. В единият - Кевъндиш мол, е едно от малкото обществени места за през зимата в Монреал, където докато човек си пие кафето, децата му има къде да играят. Казват че цените на апартаментите са високи, ама с какво се сравнява? Там повечето блокове са бетонни и с басейни, трябва да се гледа в другите квартали на блокове от подобна категория какъв е наемът. И другото -инфраструктура, библиотека (със сигурност една от най-добрите в Монреал), занимания които се предлагат на децата, паркове (с изключение на един пренаселен в прекрасно състояние), абе кварталът е супер :)
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

survivor написа:В КСЛ има два големи хранителни магазина от веригата ИГА, няколко малки зеленчукови, два търговски центъра. ...
Тук тоз магазин ИГА съм го виждал само на едно място и ми се видя страшна мизерия вътре :?
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
mborodin
Мнения: 439
Регистриран на: Вто Ное 16, 2004 8:05 am
Местоположение: GD_Californie
Обратна връзка:

Мнение от mborodin »

А защо не си зададохте въпроса, че щом човечеца е посочил квартала значи има нещо предвид и просто иска кокретен отговор(помощ)за кокретния квартал а не разтягане на локуми.

Пуснах линка на темата на един познат с който малко поизгубихме връзки.Евентуално когато ще прочете съобщението не сте се оправили може би ще може да свърши работа.
Изображение
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

sasho71 написа:
survivor написа:В КСЛ има два големи хранителни магазина от веригата ИГА, няколко малки зеленчукови, два търговски центъра. ...
Тук тоз магазин ИГА съм го виждал само на едно място и ми се видя страшна мизерия вътре :?
Същата категория като Loblaws. Не знам дали са мизерия или не, всеки си има различни критерии. Ама аз големи хранителни магазини по-висока категория в Монреал май не съм виждала. Спомням си сега че един по-бедничък квартал - Плас Ст-Анри имаше една ИГА с много по-малка площ от другите, ама те го закриха.
Заключено