ГЕРБ отвя БСП

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: ГЕРБ отвя БСП

Мнение от Pyrelight »

joro написа:
optics написа:Тоова пиле въобще не е куцо ;-)
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9C% ... 0%B5%D0%BB"
E, как ще е тя, Жорко?
На плаката пише Йоана Йончева-Фильова.
Въпросът е, тя ли се кълчи или някоя друга?
Не мога да ги сравня в гръб и анфас.:lol:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: ГЕРБ отвя БСП

Мнение от Pavel M »

joro написа:Вой и квичене на изтрещяли хейтъри очаквам.
от калпав матреал толкова.
ай да са ви честити новите-стари тиквеници

само не казвай жорка ,че това е избора на народа
това е избора само на калпавата част от матреала
останалите над 5 милиона българи не гласуваха за тиквениците в това число и аз
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: ГЕРБ отвя БСП

Мнение от Ivan1007 »

joro написа:
Ivan1007 написа:
joro написа:
Ivan1007 написа:А отбора на ДС, отвял Б отбора, В отбора на ДС в лицето на ДПС, Г отбора на ДС в лицето на патрЕоти и т.н.
Какво ДС те гони пък тебе?
Това дето сте избрали агентите му в българския парламент, сега ги пращате в Европарламента, барабар с комунисти като Боко, Цвъки, Тетка и хиляди именни и безименни мафиоти като тях.
Тия, дето сме ги избрали през 1989 г са били деца. Само изкукали старци като теб все още бръщолевят глупости с 30 годишно изоставане от реалния живот.
Йорко,
Боко, Цвъки, Тетка, Каракачанов и още много през 1989 та са били членове на БКП и/или сътрудници и доносници на комунистическата ДС.
Аве ти да ни си от Банско като Linko, та лъжеш толкоз?
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: ГЕРБ отвя БСП

Мнение от Pavel M »

те само тия да бяха

аз мога да разкажа кои кои са от моя роден град

Пламен Нунев-шеф и координатор на Герб за града/соло ташак на цвъки асансьора/-милиционер,биш началник на милицията в града ,сътрудник на ДС от 1986 год-разузнавач
Красимир Дяков-зам шеф,бизнесмен.израстнал такъв от куфарен търговец на маратонки адибас от турция до собственик на няколко строителни фирми,хотели и ресторанти, син на Дяков старши родом от Смолян,военен от Шумен,сътрудник на ДС отдел разузнаване
Пламен Стоилов-кмет.-милиционер.бивш началник на милицията в града.от 1987 год сътрудник на ДС,разузнавач

жорка ако ти изредя и следващото малко по долно ниво ще излезе същата картинка:
-милиционер,роднина,милиционер

абе града ми поне се слави със славно културно наследство,не е някой град от градско-селски тип като Банско,има един от най големите университети в страната,абе толкова ли не се намери някой умен човек,учил,можещ,професор,интелигентен да го управлява
а то накъдето да се обърнеш само прости милиционерски цървули и техните наследници

и забележи ,че ти говоря с факти,а не с хейт
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: ГЕРБ отвя БСП

Мнение от agent Ozo »

Амми то това си е старо правило, бе Батка . Че на едно стадо умници задължително трябва да му се тури един глупак да ги управлява. Иначе става страшно, ако ги оставиш сами на себе си т.е. някой умник да управлява. Мигом настъпва хаос. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: ГЕРБ отвя БСП

Мнение от Pyrelight »

agent Ozo написа:Амми то това си е старо правило, бе Батка . Че на едно стадо умници задължително трябва да му се тури един глупак да ги управлява. Иначе става страшно, ако ги оставиш сами на себе си т.е. някой умник да управлява. Мигом настъпва хаос. :)
А на стадо галоши, какво слагаш?
Отговор - милиционер. :lol:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: ГЕРБ отвя БСП

Мнение от agent Ozo »

А, с галоши ти се разправяш, Бистре, и ти знаеш. Щом викаш, значи може и милиционер да е. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: ГЕРБ отвя БСП

Мнение от Pyrelight »

agent Ozo написа:А, с галоши ти се разправяш, Бистре, и ти знаеш. Щом викаш, значи може и милиционер да е. :)
Прав си. :handshake:
Имам богат форумен опит. :lol:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: ГЕРБ отвя БСП

Мнение от Pavel M »

agent Ozo написа:Амми то това си е старо правило, бе Батка . Че на едно стадо умници задължително трябва да му се тури един глупак да ги управлява. Иначе става страшно, ако ги оставиш сами на себе си т.е. някой умник да управлява. Мигом настъпва хаос. :)
ама те/ние сами си го турят/ме глупака,никой не ни го внася от вън
тук Галошка май ще излезе права

ама все пак защо да са милиционери.
и сам си отговарям-защото все още не се е родила по тъпа,по нагла,по безпринципна,по зависима,по комплексирана,по корумпирана,по крадлива,по реваншистка,по подла,негодна и некадърна,по властолюбива ,по ниско интелигентна прослойка от милиционерската независимо от партийната и окраска и възгледи били те леви,десни,центристки или националистически
по голямао говедо от милиционера засега няма ,заради това са без алтернатива
дали ше са милиционерите на герб,на бесепето,депесето или каракачановата нацистка партия все в гъза
бивш милиционер и бивша кърва няма
народе събуди се
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: ГЕРБ отвя БСП

Мнение от Ivan1007 »

agent Ozo написа:Амми то това си е старо правило, бе Батка . Че на едно стадо умници задължително трябва да му се тури един глупак да ги управлява. Иначе става страшно, ако ги оставиш сами на себе си т.е. някой умник да управлява. Мигом настъпва хаос. :)
Там е работата, че в България стадото изобщо не е от умници, та определено им трябва някой умен да ги управлява, но овцете си избитюрат магарета да ги управляват :fubar:
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: ГЕРБ отвя БСП

Мнение от Pavel M »

Ivan1007 написа:
agent Ozo написа:Амми то това си е старо правило, бе Батка . Че на едно стадо умници задължително трябва да му се тури един глупак да ги управлява. Иначе става страшно, ако ги оставиш сами на себе си т.е. някой умник да управлява. Мигом настъпва хаос. :)
Там е работата, че в България стадото изобщо не е от умници, та определено им трябва някой умен да ги управлява, но овцете си избитюрат магарета да ги управляват :fubar:
:y: :drinks:

и камили като жоро бански да ни вадят от 9 кладенеца вода
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: ГЕРБ отвя БСП

Мнение от optics »

Матреала в чужбина също има гнило, но много по-малко:

Изображение
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: ГЕРБ отвя БСП

Мнение от Pavel M »

след ВИС и СИК милиционерската организирана престъпна група се осветли и пое контрола в свои ръце след като отсвири недоносените си деца
борбата м/у най влиятелните и 2 клана БСП и ГЕРБ за последните 10 години е в полза на ГЕРБ
защото герб в позицията на доброто ченге излъга матреала че ще има възмездие и лошите ще бъдат наказани.
да ,ама не .наказани няма.гарван гарвану око не вади.
остава само отвръщението
та в тоя смисъл какво им е по лошото на БСП след като с ГЕРБ са боклуци от един дол дренки
поне за БСП симпатизантите му гласуват по морал с едно уточнение ,че на мен техния морал ми е чужд ,а за ГЕРБ по чисто търговски интереси потвърдено от Доган с твърдението му който е на власт той раздава порциите
няма ли свирепа лустрация и всичката тая долна сган набутана в миша дупка /може и на стадион за справка Чили/ няма да се оправим и ще си ходим все последни ко ще и 20 завода на фолксваген да ни построят
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: ГЕРБ отвя БСП

Мнение от Ivan1007 »

Pavel M написа:
Ivan1007 написа:
agent Ozo написа:Амми то това си е старо правило, бе Батка . Че на едно стадо умници задължително трябва да му се тури един глупак да ги управлява. Иначе става страшно, ако ги оставиш сами на себе си т.е. някой умник да управлява. Мигом настъпва хаос. :)
Там е работата, че в България стадото изобщо не е от умници, та определено им трябва някой умен да ги управлява, но овцете си избитюрат магарета да ги управляват :fubar:
:y: :drinks:

и камили като жоро бански да ни вадят от 9 кладенеца вода
Йорко никой не го е избирал, той сам се е назначил за виртуално мъ*о на Боко Тиквата
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: ГЕРБ отвя БСП

Мнение от Pavel M »

Ivan1007 написа:
Pavel M написа:
Ivan1007 написа:
agent Ozo написа:Амми то това си е старо правило, бе Батка . Че на едно стадо умници задължително трябва да му се тури един глупак да ги управлява. Иначе става страшно, ако ги оставиш сами на себе си т.е. някой умник да управлява. Мигом настъпва хаос. :)
Там е работата, че в България стадото изобщо не е от умници, та определено им трябва някой умен да ги управлява, но овцете си избитюрат магарета да ги управляват :fubar:
:y: :drinks:

и камили като жоро бански да ни вадят от 9 кладенеца вода
Йорко никой не го е избирал, той сам се е назначил за виртуално мъ*о на Боко Тиквата
ами,вижда ми се по начетен.според мен е избрал изгодата.трябват му пари
проблема му е ,че се е продал за дребни стинки подобно на още има няма 1 милион калпав матреал от 7 милиона българи
ма оправданието поне пред мен както на циганите ма нема работа бате заради това крадем пред мен не минава
все пак не сме цигани и дилема м/у хляб и достойнство не би трябвало да съществува.
има ли достойнство ще има и хляб.
иначе сме в гъбите и за следващите 100 години
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Публикувай отговор