Средната заплата достигна 1205 лева

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от agent Ozo »

Хахахаха...ама ти наистина ли не виждаш нищо нередно в цялата тази ситуация бе, Пумпи?! :)
Значи т не се притеснява от общи тоалетни, но се притеснява да оставя синовете ви сами в мъжка тоалетна. Въпреки всичките му там кабинки с ключалки и т.н.
Сигурно тя се смята способна да нокаутира всеки един перверзник, докато това не е по силите на децата. Или? :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от miteto »

pumpy написа:
miteto написа:
pumpy написа:- на втория въпрос аз не мога да отговоря, може би има специалисти, а и в крайна сметка кои сме ти и аз да определяме кой как се чувства и като какво се изживява ?
Точно, всеки да се чувства и изживява ако иска като панджендър норвежки саламандър - бОли ме шмайзера. Не очаквай да покрепям специални тоалетни за панджендър норвежки саламандри, обаче.

Сега да отговоря на твоите въпроси.
pumpy написа:по какъв начин един мъж "гледа" жени по различно в тоялетната пред мивката, отколкото в магазина, автобуса, метрото, плувния басейн и т.н. ?
Питай жена ти дали би се чувствала комфортно в тоалетна заедно с непознати мъже, дори при заключена кабинка. Питай и майка ти и колкото повече жени можеш.

Да разбирам ли че покрепяш и общи съблекални или се спираш само до тоалетни, където има заключващи се кабинки?
Мите, питах я снощи, докато ти пишех и изненада - тя проблем с общи тоалетни няма. Всъщност тя сподели с мен идеята с момчетата в тоалетна, защото ние имаме две момчета и на нея й е било некомфортно да ги оставя като малки да влизат сами в мъжката тоалетна, когато мен ме е нямало.
Т.е. тя се притеснява да остави две малки момчета сами в мъжка тоалетна, но не би се притеснявала примерно да остави две малки момичета сами в обща тоалетна. Хмм ;)
И от какво се е притеснявала за момчетата, след като нямала проблем с общи тоалетни?
Да разбираме ли, че тя може да има дискомфорт от това малки момчета да са сред непознати мъже, обаче някой като Павел не може да има притеснения малки момичета да са сред непознати мъже в обща тоалетна?!?
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от pumpy »

miteto написа: Т.е. тя се притеснява да остави две малки момчета сами в мъжка тоалетна, но не би се притеснявала примерно да остави две малки момичета сами в обща тоалетна. Хмм ;)
И от какво се е притеснявала за момчетата, след като нямала проблем с общи тоалетни?
Да разбираме ли, че тя може да има дискомфорт от това малки момчета да са сред непознати мъже, обаче някой като Павел не може да има притеснения малки момичета да са сред непознати мъже в обща тоалетна?!?
Това е извъртане на нещата :)
Когато тоалетните са общи НЯМА нужда да оставяш нито едно дете само там вътре. Това не го ли виждаш ? Или не е удобно да го виждаш ?
Остава да повярваме освен това, че сексуалните посегатества се извършват предимно от "болни мозъци" (разбирай трансексуални в женската тоалетна) и цялата теза си идва на мястото. Да, ама не. То ако само трансексуални насилваха момиченца по женските тоалетни, проблема щеше да е невероятно лесен за разрешаване, не мислиш ли ? За съжаление, насилието над жени, включително и сексуалното такова се случва много по-често от "нормални" мачовци по градинки, улици, партита и т.н., отколкото в тоалетни и съблекални от трансексулни "мъже"

А, и за да ти отговоря за въпроса за павката по-горе: точно там е идеята за полово неутрални тоалетни: момичетата на павката могат да си ходят в женската, а "болните" според него мозъци ще ползват третия вид тоалетна. И ако не сте забелязали , случайно, UNISEX тоалетните са единични, тоест няма взаимоотнешения межди хората в тях. Както и семейните такива са единични. Та все още не рабирам къде е проблема, освен омразата към различния, пардон "болния мозък" .....
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от miteto »

pumpy написа:
miteto написа: Т.е. тя се притеснява да остави две малки момчета сами в мъжка тоалетна, но не би се притеснявала примерно да остави две малки момичета сами в обща тоалетна. Хмм ;)
И от какво се е притеснявала за момчетата, след като нямала проблем с общи тоалетни?
Да разбираме ли, че тя може да има дискомфорт от това малки момчета да са сред непознати мъже, обаче някой като Павел не може да има притеснения малки момичета да са сред непознати мъже в обща тоалетна?!?
Това е извъртане на нещата :)
Когато тоалетните са общи НЯМА нужда да оставяш нито едно дете само там вътре. Това не го ли виждаш ? Или не е удобно да го виждаш ?
Така е, ако тоалетната е обща няма нужда да оставяш дете само. Аз питах, от какво идват притесненията, понеже досега ни убеждаваше че няма проблем при жените понеже кабинките се заключвали. Доколкото ми е известно, в мъжките са заключват също. Та тогава за какво се притесняваме за момчетата сами в мъжката?!? Не знаят как да оперират елементарна ключалка? Ако според теб едно момиче трябва да е ок с мъже в съседните кабинки, значи и твоите момчета трябва да са ок с мъже в съседните кабинки?
pumpy написа:А, и за да ти отговоря за въпроса за павката по-горе: точно там е идеята за полово неутрални тоалетни: момичетата на павката могат да си ходят в женската, а "болните" според него мозъци ще ползват третия вид тоалетна. И ако не сте забелязали , случайно, UNISEX тоалетните са единични, тоест няма взаимоотнешения межди хората в тях. Както и семейните такива са единични.
Съгласен, ако всички тоалетни са тип "единичен юнит" където само един човек ги ползва, това би решило всички проблеми. Тогава и деца могат да ползват сами или заедно с който и да е родител.
pumpy написа:Та все още не рабирам къде е проблема,
Аз доколкото разбирам, никой не се противи да има трети вид тоалетни или единични такива. Проблемът е, че някои настояват да ползват общата тоалетна на пола, който са си избрали. Т.е. някой мъж решава, че вече е жена и иска да има правото да ползва женската тоалетна. Ти искаш да ни кажеш, че понеже ти и жена ти нямате проблем с общи тоалетни, то никакъв проблем няма. Павел иска да ти каже, че не е ок неговото момиче да е само сред непознати мъже (транс, панджендър, просто воайори - уотевър). Има ли правото да изказва несъгласие или понеже ти си ок и той автоматично трябва да е ок?

А не може ли просто тия мъже дето са решили, че вече са жени да продължат да си ползват мъжката тоалетна докато преминат операцията? Както са правили амнайсе години досега? А след това, аз не съм видял някой да седи на входа на женската тоалетна и да прави хормонални тестове, за да реши дали влизащите са жени по рождение или след операция и съответно да ги спира.
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Pyrelight »

pumpy написа: Мен лично нито съблекални, нито толаетни, които са смесени биха ме притеснявали. Даже смятам, че сексуалните посегателства биха намалели, ако хората приемаха голотата , като нещо нормално. Лично виждане.
Естествено, че е нещо нормално!
Аз лично не съм виждала художник, който тича да онанира в тоалетната, защото е рисувал гол модел или респективно лекар, понеже е прегледал гола пациентка. |(
Ама ти вземи го обясни на фуражкаджия, който прекарва 80% от съзнателния си живот сред мъже, командвайки и мачкайки ги! То е почти като при католическите свещеници. Ниво на извратеност приближаващо се до 70-80% |(
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от speedy »

Как стигнахте от средна заплата до тоалетните?
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от pumpy »

miteto написа: Т.е. тя се притеснява да остави две малки момчета сами в мъжка тоалетна, но не би се притеснявала примерно да остави две малки момичета сами в обща тоалетна. Хмм ;)
И от какво се е притеснявала за момчетата, след като нямала проблем с общи тоалетни?
Да разбираме ли, че тя може да има дискомфорт от това малки момчета да са сред непознати мъже, обаче някой като Павел не може да има притеснения малки момичета да са сред непознати мъже в обща тоалетна?!?

А не може ли просто тия мъже дето са решили, че вече са жени да продължат да си ползват мъжката тоалетна докато преминат операцията? Както са правили амнайсе години досега? А след това, аз не съм видял някой да седи на входа на женската тоалетна и да прави хормонални тестове, за да реши дали влизащите са жени по рождение или след операция и съответно да ги спира.
Хайде пак от начало :
- в мъжките има не само кабинки с врати, а и писоари, от където идва притеснението; Да знам, сега ще ми обясниш, че детето може да бъде инструктирано да не ползва писоар, но нека сме реалисти: независимо какво "опява" един подител, детето прави каквото си иска, когато е само и може да си го позволи.
Тези мъже, които са вече жени, по какво се познава, че са си минали операцията ? Защото няма и такива проверки по вратите. Или ако са си минали операцията им е позволена да са воайри, но преди това не е ?
И как би реагирал ти и павката, когато в мъжката тоалетна влезе една "жена" застане до теб на съседния писоар и започне да го ползва ? Ама честно, какво точно би направил ?
Само да ти напомня, преди години в България имаше убийство на един студент по медицина в парка в София, защото приличал на "педал" на убийците. Интересно ако тези същите "здрави мозъци" бяха във въпросната тоалетна и до тях застане трансексулен мъж, който още не е минал операцията си какво ли би последвало ???
Иначе павката има право да си вярв в каквото си иска, както и аз. Няма право да определя кое е "болен мозък" и коя тоялетна да ползва. Още по-малко има право да насажда омраза и страх към "болните мозъци", просто защото има мнение по въпроса.
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Pyrelight »

speedy написа:Как стигнахте от средна заплата до тоалетните?
Ами тя всяка тема натам отива неизменно, спиди, дирижирана от "здравите мозъци"...
А, който не е съгласен го пращат да си купи вибратор. |(
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от miteto »

pumpy написа:Хайде пак от начало :
- в мъжките има не само кабинки с врати, а и писоари, от където идва притеснението; Да знам, сега ще ми обясниш, че детето може да бъде инструктирано да не ползва писоар, но нека сме реалисти: независимо какво "опява" един подител, детето прави каквото си иска, когато е само и може да си го позволи.
Ами то и за момичетата може да има такива притеснения - баща и казал да влеза право в кабинката и да се заключи ама тя решава че е по-интересно да не се заключва, може даже и да не затвори вратата?
Дори и да предположим, че момчето ще иде само на писоарите. Много ми е интересно, какво е това притеснение, че мъж може да направи нещо на само момче в общата част извън кабинките, обаче някакси нямаш никакво притеснение, че мъж може да направи нещо на само момиче/жена в същата тази обща част (след като е излязла от кабинките)?!?
pumpy написа:Тези мъже, които са вече жени, по какво се познава, че са си минали операцията ? Защото няма и такива проверки по вратите. Или ако са си минали операцията им е позволена да са воайри, но преди това не е ?
Пумпи, ти по какво познаваш някой дали е мъж или жена? Айде да не се правим на леко разсеяни...
pumpy написа:И как би реагирал ти и павката, когато в мъжката тоалетна влезе една "жена" застане до теб на съседния писоар и започне да го ползва ? Ама честно, какво точно би направил ?
За какво точно питаш - "жена" в кавички? Някой транс или какво? Всъщност няма значение, нищо специално няма да направя. И не виждам каква връзка има, не си спомням Павката или аз да сме казвали че се притесняваме ако дойде до нас при писоарите, жена със или без кавички? Даже ако е без кавички, ще ми е интересно да видя как ще се справи на писоар :rofl:
pumpy написа:Само да ти напомня, преди години в България имаше убийство на един студент по медицина в парка в София, защото приличал на "педал" на убийците. Интересно ако тези същите "здрави мозъци" бяха във въпросната тоалетна и до тях застане трансексулен мъж, който още не е минал операцията си какво ли би последвало ???
Виж сега, убийствата са ужасно нещо на който и да се случат. Има малко разлика обаче, от това да имаш резервации към общи тоалетни, до това да тръгнеш да убиваш "педали". Няма нужда да изпадаме в крайностите на полит-коректната бригада и да обявяваме всеки дори милиметър настрани от PC линията, че е расист, хейтър, трансфоб, убиец и т.н.
Само да ти напомня, в момента в Торонто има дело срещу един сериен убиец Bruce McArthur. Жертвите са само гейове. Само дето се оказа че и Брус е гей. Та срещу коя група ще крещим в този случай, че са "болни мозъци" и хомофоби, след като се оказва че най-големия убиец на гейове в Торонто също е гей?
pumpy написа:Иначе павката има право да си вярв в каквото си иска, както и аз. Няма право да определя кое е "болен мозък" и коя тоялетна да ползва.
Ами пробвай да влезеш в някоя женска тоалетна и да седиш вътре колкото ти е кеф. Като ти направят забележка или извикат секюрити, им обясни че нямат право да определят коя тоалетна ще ползваш. После ни разкажи как точно е минало ;)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от pumpy »

miteto написа:
pumpy написа:И как би реагирал ти и павката, когато в мъжката тоалетна влезе една "жена" застане до теб на съседния писоар и започне да го ползва ? Ама честно, какво точно би направил ?
За какво точно питаш - "жена" в кавички? Някой транс или какво? Всъщност няма значение, нищо специално няма да направя. И не виждам каква връзка има, не си спомням Павката или аз да сме казвали че се притесняваме ако дойде до нас при писоарите, жена със или без кавички? Даже ако е без кавички, ще ми е интересно да видя как ще се справи на писоар :rofl:
Ето тук разговора за тоалетни приключва за мен. Излиза, че е нормално жена да влезе в мъжката тоялетна, но не е нормално мъж да влезе в женската. Още по малко нормално е трансмена да влезе в женската тоалетна.
Няма как да прилагаме двойни стандарти, когато говорим за едно и също нещо.

Докато някой не си събуе гащите в днешно време е поняко доста трудно да познаеш кое и мъж и кой жена. От там и учудата ми с проблемите на павката ???

Аз лично нямам интерес да влизам в женската тоалетна. Също не ме интересува кой влиза в мъжката. За мен проблем не съществува, сигурно защото съм "толераст". Проблеми видимо имат не "толерастите" във форума.

И последно: не е важно кой е убиеца, а какви СА МУ МОТИВИТЕ. Ако този гей от Торонто убива други, защото са като него, то въпроса е медицински. Ако ги убива защото са различни е въпрос на нетолерантност към различние. Има разлика нали ?
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от miteto »

pumpy написа:
miteto написа:
pumpy написа:И как би реагирал ти и павката, когато в мъжката тоалетна влезе една "жена" застане до теб на съседния писоар и започне да го ползва ? Ама честно, какво точно би направил ?
За какво точно питаш - "жена" в кавички? Някой транс или какво? Всъщност няма значение, нищо специално няма да направя. И не виждам каква връзка има, не си спомням Павката или аз да сме казвали че се притесняваме ако дойде до нас при писоарите, жена със или без кавички? Даже ако е без кавички, ще ми е интересно да видя как ще се справи на писоар :rofl:
Ето тук разговора за тоалетни приключва за мен. Излиза, че е нормално жена да влезе в мъжката тоялетна, но не е нормално мъж да влезе в женската. Още по малко нормално е трансмена да влезе в женската тоалетна.
Момент, кой е казал че е нормално жена да влезе в мъжката тоалетна? Казах, че няма да направя нищо специално. Ти ако видиш някой да тича гол по улиците, какво специално ще направиш? И значи ли че е нормално, ако нищо не направиш?
Аз също не се притеснявам ако на опашката до мен някой луд се е облякъл като Наполеон и си говори за стратегията при Уотърлу, ама това не значи че е нормално.

Като говорим за двойни стандарти, отговори ми на този въпрос преди да приключиш дискусията - Много ми е интересно, какво е това притеснение, че мъж може да направи нещо на само момче в общата част извън кабинките (където са писоарите), обаче някакси нямаш никакво притеснение, че мъж може да направи нещо на само момиче/жена в същата тази обща част (след като е излязла от кабинките)?!?
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от pumpy »

miteto написа:
pumpy написа:
miteto написа:
pumpy написа:И как би реагирал ти и павката, когато в мъжката тоалетна влезе една "жена" застане до теб на съседния писоар и започне да го ползва ? Ама честно, какво точно би направил ?
За какво точно питаш - "жена" в кавички? Някой транс или какво? Всъщност няма значение, нищо специално няма да направя. И не виждам каква връзка има, не си спомням Павката или аз да сме казвали че се притесняваме ако дойде до нас при писоарите, жена със или без кавички? Даже ако е без кавички, ще ми е интересно да видя как ще се справи на писоар :rofl:
Ето тук разговора за тоалетни приключва за мен. Излиза, че е нормално жена да влезе в мъжката тоялетна, но не е нормално мъж да влезе в женската. Още по малко нормално е трансмена да влезе в женската тоалетна.
Момент, кой е казал че е нормално жена да влезе в мъжката тоалетна? Казах, че няма да направя нищо специално. Ти ако видиш някой да тича гол по улиците, какво специално ще направиш? И значи ли че е нормално, ако нищо не направиш?

Като говорим за двойни стандарти, отговори ми на този въпрос преди да приключиш дискусията - Много ми е интересно, какво е това притеснение, че мъж може да направи нещо на само момче в общата част извън кабинките (където са писоарите), обаче някакси нямаш никакво притеснение, че мъж може да направи нещо на само момиче/жена в същата тази обща част (след като е излязла от кабинките)?!?
Ако момичетата се разхождаха полу съблечени в общата част на тоалетната, както момчета го правят в общата част на тоалетната, пред писоарите, то тогава бих има същите притеснения. Ако обаче не се разхождат полу съблечение, то се разхождат точно както го правят и в коридора, парка и тн. Тоест не виждам къде е проблема.
А ако приемем, че изпълняват указания точно и конкретно, тогава също няма проблем, защото павката може ясно да укаже на момичето си да се затвори и заключи в кабинка преди да се раззасъблича да пишка :) И ако някоя кака я загледа през преградата, не дай си Бо-е да се опита да я пипне да вика за помощ :)
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от miteto »

pumpy написа:Ако момичетата се разхождаха полу съблечени в общата част на тоалетната, както момчета го правят в общата част на тоалетната, пред писоарите, то тогава бих има същите притеснения. Ако обаче не се разхождат полу съблечение, то се разхождат точно както го правят и в коридора, парка и тн. Тоест не виждам къде е проблема.
А ако приемем, че изпълняват указания точно и конкретно, тогава също няма проблем, защото павката може ясно да укаже на момичето си да се затвори и заключи в кабинка преди да се раззасъблича да пишка :) И ако някоя кака я загледа през преградата, не дай си Бо-е да се опита да я пипне да вика за помощ :)
Пупми, ти в много интересни тоалетни си бил. Аз досега НИКОГА през живота си не съм видял някой да се разхожда от писоара до мивката или където и да е било, без да се е закопчал първо.
Отделно, защо такава дискриминация - момчетата да имат възможност да се разходат полу-съблечени из тяхната тоалетна, а пък момичетата да нямат? Двоен стандарт ли каза ;)

Обаче и това ти измъкване няма да мине. Да приемем, че има някой дето се разхожда напред-назад из общата част на тоалетната със свалени гащи. Пак не е ясно какво е притеснението - нали голотата беше нещо нормално и колкото повече я имало, толкова повече щели да намаляват сексуалните посегателства?
Значи голямото притеснение е за няколкото секунди докато момчето се закопчае пред писоара, обаче иначе нямаш никакви притеснения за общи съблекални, където примерно тийнейджърки ще трябва да се разсъблекат изцяло пред разни дърти пръчове? Ок, ясно.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от ivandaman »

Мите завиждам ти на железните нерви и търпение.. честно..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Pyrelight »

Той друго искаше да каже по темата за голотата, ама както и да е! Кой разбрал, разбрал!...
Винаги съм се учудвала на способността на някои да приписват на събеседника си мисли и думи, които той никога не е изрекъл. |(
П.П. Универсалните тоалетни са винаги със затворени кабинки също като тези за инвалидите.
Как не се е оплакал някой още, че "уроди" без крака и ръце влизат барбар с количките си в общите тоалетни, не знам! :tmi:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Публикувай отговор