Наказанието на ГЕРБ !

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Наказанието на ГЕРБ !

Мнение от joro »

prace написа:Най-лошото е, че колкото и да ненавиждам престъпника Бойко, още повече ненавиждам хлъзгавата Курнелия. Просто няма избор.
Затова Боката е на власт. Просто няма избор.
Прав си, България се развива най- добре при Боко и ГЕРБ. Не защото правят кой знае какви добрини, а защото не правят глупости като съседите ни- гърци, македонци, сърби, турци....
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12464
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Наказанието на ГЕРБ !

Мнение от Ivan1007 »

joro написа:
myhata II написа:
Ivan1007 написа:
myhata II написа:
prace написа:Най-лошото е, че колкото и да ненавиждам престъпника Бойко, още повече ненавиждам хлъзгавата Курнелия. Просто няма избор.
Затова Боката е на власт. Просто няма избор.
Избор има, първо трябва да сменим изборният кодекс !
Избор има, първо трябва да се сменят избирателите.
С тоя матрял - толкоз.
Иване, ти ходиш ли да гласуваш на избори изобщо ?
Иван е като еничарите- сменил си е гражданството и е намразил предишната си родина.
Йорко,
За разлика от теб замен понятието Родина изобщо не се покрива с мутренското управление на Тиквоний, Цвъконий, Тетка Тачева и компания от втория отбор на БКП и ДС.
Аз нямам бивша Родина, както нямам бивша майка.
И гражданството не съм си сменял - имам две.
Ама за комунисти не съм гласувал по времето на Тошо, та сега няма начин да го направя за пребоядисани комунисти било от БСП, било от ГЕРБ, било от другите отрочета на БКП и ДС.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Наказанието на ГЕРБ !

Мнение от joro »

Ivan1007 написа: Йорко,
За разлика от теб замен понятието Родина изобщо не се покрива с мутренското управление на Тиквоний, Цвъконий, Тетка Тачева и компания от втория отбор на БКП и ДС.
Аз нямам бивша Родина, както нямам бивша майка.
И гражданството не съм си сменял - имам две.
Ама за комунисти не съм гласувал по времето на Тошо, та сега няма начин да го направя за пребоядисани комунисти било от БСП, било от ГЕРБ, било от другите отрочета на БКП и ДС.
Явно си в безизходна ситуация- който и фа дойде на власт- все комунист го изкарваме. Това е трагедията на хора като теб- да си живеят в миналото до края на живота си.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12464
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Наказанието на ГЕРБ !

Мнение от Ivan1007 »

Не ги изкарвам аз - те са си комунисти.
:D
Аз си живея в настоящето, през девет земи в десета от тях.
:D
Това, че ти си сложил розовите очила и отказваш да приемеш действителността не бих го нарекъл трагедия. :D Ако разбираше истината досега щеше да си се гръмнал. :D
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Наказанието на ГЕРБ !

Мнение от optics »

joro написа:Явно си в безизходна ситуация- който и фа дойде на власт- все комунист го изкарваме.
Именно, именно!
Само че не е безизходна за него, а за тебе.
И не го изкарваме ние - то се знае даже още отпреди изборите, ама хората викат - ми няма кой, да изберем по-малкото зло.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Публикувай отговор