Български "гордости"

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Български "гордости"

Мнение от Pyrelight »

Павел написа:
Guinness написа:
Pyrelight написа:
miteto написа: Кое точно не си виждала - мелба или член?
Аз казах какво! Да ти го нарисувам ли?
Мелбата не е нормално да е оформена така и то в дневно заведение
А още по-неноромално е да си толкова проста :fubar: :fubar: ,че да си го поръчаш и то когато си с децата си :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Точно за това отнесе критиките тогава
Oтнесла съм булшит!
Нали за това иде реч още от началото. Критиките бяха от моя страна. Вашето си беше чиста проба заяждане.
Ти какво искаш да ми кажеш, че менюто трябва да има 2 секции под 18 и над 18 години. Да, ама не! Всичко беше накуп. Защо да не си го поръчам тогава? Не би представлявало особен проблем? Както и да си взема една халба Хайнекен и да давам на 3 годишният си син да топи пръстче в пяната и да го облизва. Нали е с родител, който носи отговорност за него? :D
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Български "гордости"

Мнение от Marto »

Жената поръча една салата от суши менюто. Самата салата и дресинга й харесаха, но рибата, някаква сьомга с незнамкаквоси каза че била много fishy.
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Български "гордости"

Мнение от Павел »

Pyrelight написа:
Павел написа:
Guinness написа:
Pyrelight написа:
miteto написа: Кое точно не си виждала - мелба или член?
Аз казах какво! Да ти го нарисувам ли?
Мелбата не е нормално да е оформена така и то в дневно заведение
А още по-неноромално е да си толкова проста :fubar: :fubar: ,че да си го поръчаш и то когато си с децата си :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Точно за това отнесе критиките тогава
Oтнесла съм булшит!
Нали за това иде реч още от началото. Критиките бяха от моя страна. Вашето си беше чиста проба заяждане.
Ти какво искаш да ми кажеш, че менюто трябва да има 2 секции под 18 и над 18 години. Да, ама не! Всичко беше накуп. Защо да не си го поръчам тогава? Не би представлявало особен проблем? Както и да си взема една халба Хайнекен и да давам на 3 годишният си син да топи пръстче в пяната и да го облизва. Нали е с родител, който носи отговорност за него? :D
Oтговорните майки не лапат членове пред децата си :rofl:
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Български "гордости"

Мнение от Павел »

Marto написа:Жената поръча една салата от суши менюто. Самата салата и дресинга й харесаха, но рибата, някаква сьомга с незнамкаквоси каза че била много fishy.
Предполагам иска да каже, че рибата е имала мирис на риба; както знаем, прясната риба не трябва да мирише на риба.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Български "гордости"

Мнение от roumensp »

Павел написа:
roumensp написа:
ablood написа:
roumensp написа:И така е в поне 90% от заведенията, тия дето ограничават достъпа на малолетни с родител не са много за щастие (поне при нас).
90%, а?

Или имаш детайлна статистика, или ме пързаляш. Чао.
Нямам статистика, имам личен опит. При нас няма ресторант (подчертавам ресторант, не фаст фууд) дето да не се сервира алкохол и общо взето никой не ме спира да влезна с дете, с малки изключения. Да не искаш да ми кажеш, че при вас е по-различно ?
В китайските сервират ли?
Не знам честно казано, много рядко ходя в такива. На променадата в Уайт Рок знам един и той има бира, но за по-твърд алкохол не знам. Ако ти знаеш, кажи.
Последно промяна от roumensp на Нед Сеп 09, 2018 1:58 pm, променено общо 1 път.
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Български "гордости"

Мнение от the_coach »

В България не разбират от суши :)
А и нямат тукашните продукти, за да усетят разликата в салмона или ориза примерно.
А Орлин си мисли че като си праща суши-готвачите на обучение и вече сушито му е Номер Едно :)
Просто хората в България не са опитвали истинско суши :)

Сетих се за един приятел дето като ми дойде на гости и си поиска хляб и майонеза за сушито :lol:
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Български "гордости"

Мнение от roumensp »

fighter написа:В България не разбират от суши :)
А и нямат тукашните продукти, за да усетят разликата в салмона или ориза примерно.
А Орлин си мисли че като си праща суши-готвачите на обучение и вече сушито му е Номер Едно :)
Просто хората в България не са опитвали истинско суши :)

Сетих се за един приятел дето като ми дойде на гости и си поиска хляб и майонеза за сушито :lol:
Суши се прави сравнително лесно и сме правили няколко пъти и в къщи. За да е хубаво трябват хубави продукти, това е основното.

А това с хляба и майонезата кърти.
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Български "гордости"

Мнение от Pyrelight »

Павел написа: Oтговорните майки не лапат членове пред децата си :rofl:
Точно! :y:
Вярвам си го пропуснал или ти е просто удобно да си го пропуснал. |(
Pyrelight написа: Аз си поръчах ненормално изглеждаща мелба, която беше снимана. После с помощта на нож приведена в нормално състояние и изядена.
П.П. Инак простотията ти струи от всяка пора, като некъпан мангал, ама за това аз нямам и ни най-малък принос.
Някои ги възбуждат женски целувки, теб очевидно - искрено говорещи съфорумки. |(
Всеки вижда това, което иска да види. Жив-здрав! :handshake:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Български "гордости"

Мнение от Pavel M »

Pyrelight написа:
Павел написа: Oтговорните майки не лапат членове пред децата си :rofl:
Точно! :y:
Вярвам си го пропуснал или ти е просто удобно да си го пропуснал. |(
Pyrelight написа: Аз си поръчах ненормално изглеждаща мелба, която беше снимана. После с помощта на нож приведена в нормално състояние и изядена.
П.П. Инак простотията ти струи от всяка пора, като некъпан мангал, ама за това аз нямам и ни най-малък принос.
Някои ги възбуждат женски целувки, теб очевидно - искрено говорещи съфорумки. |(
Всеки вижда това, което иска да види. Жив-здрав! :handshake:
мен пък ме възбуждат белослатински циганки
хем некъпани,хем миризливи,хем прости особенно когато са искрени :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Публикувай отговор