Български "гордости"

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Български "гордости"

Мнение от IRA »

Pyrelight написа:
Marto написа:Абе на какви заведения водите децата си? То вярно, че законите са различни на провинциално ниво, но поне при нас ако заведението сервира главно храна, няма проблем да влезеш с дете. Евентуално бара може да е забранен.
https://www.tripadvisor.ca/Restaurant_R ... uebec.html"
Всъщност отвън беше разрешено с деца, защото барът беше, както може да се очаква вътре, но чакането беше безумно. :D
че тия като не пускат деца защо се рекламират :
"Local cuisine, Bar Scene, Kids"
Коментар в tripadvisor " Great place, very good Pizza. Spend our afternoon watching the Formula Race on the second floor with the kids."
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Български "гордости"

Мнение от Pyrelight »

Aз казах, ако се върнеш няколко поста назад. Нормално не е така. Имаше извънредна забрана от общината заради провеждащия се по това време фестивал в града.
Но ми се е случвало на Сейнт Совьор зимата след ски да не ни сервират дори кафе на терасата само, защото заведението имало бар, а ние сме с дете. |(
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Български "гордости"

Мнение от Pavel M »

Pyrelight написа:Aз казах, ако се върнеш няколко поста назад. Нормално не е така. Имаше извънредна забрана от общината заради провеждащия се по това време фестивал в града.
Но ми се е случвало на Сейнт Совьор зимата след ски да не ни сервират дори кафе на терасата само, защото заведението имало бар, а ние сме с дете. |(
казваш детето е близо два метра.бе нарисувай му със спиралата за вежди брада или мустаци и проблема ти е разрешен.
аз ли сега да те уча на тарикатлъци :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Български "гордости"

Мнение от optics »

В "Хепи" правят най-хубавото суши!

Не знам дали е масова тая приказка, но на мен като човек живял години в Япония (сиреч на остров в Тихия океан) и още повече години на канадски остров в Тихия океан ми идва в повече като ми я пробутват редовно.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Български "гордости"

Мнение от Guinness »

Pyrelight написа:
Marto написа:Абе на какви заведения водите децата си? То вярно, че законите са различни на провинциално ниво, но поне при нас ако заведението сервира главно храна, няма проблем да влезеш с дете. Евентуално бара може да е забранен.
https://www.tripadvisor.ca/Restaurant_R ... uebec.html"
Всъщност отвън беше разрешено с деца, защото барът беше, както може да се очаква вътре, но чакането беше безумно. :D
Ама стрино,какви са тези долнобробни дупки,ма!Това е по зле и от хоремага на Долно Камарци! :rofl: :rofl:
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Български "гордости"

Мнение от roumensp »

optics написа:В "Хепи" правят най-хубавото суши!

Не знам дали е масова тая приказка, но на мен като човек живял години в Япония (сиреч на остров в Тихия океан) и още повече години на канадски остров в Тихия океан ми идва в повече като ми я пробутват редовно.
Що ? Едва ли някой е казал "най-хубавото в света". Най-хубаво в сравнение с другите в града предполагам.
Иначе по тоя логика нямам право да кажа къде правят най-хубавата пица, просто защото не съм в Италия.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Български "гордости"

Мнение от Pavel M »

roumensp написа:
optics написа:В "Хепи" правят най-хубавото суши!

Не знам дали е масова тая приказка, но на мен като човек живял години в Япония (сиреч на остров в Тихия океан) и още повече години на канадски остров в Тихия океан ми идва в повече като ми я пробутват редовно.
Що ? Едва ли някой е казал "най-хубавото в света". Най-хубаво в сравнение с другите в града предполагам.
Иначе по тоя логика нямам право да кажа къде правят най-хубавата пица, просто защото не съм в Италия.
заеби,оптикса от ядене на много суши по тихоокеанските острови е започнал да свети :lol:
както знаем сушито се приготвя от морски продукти като планктон,риба и водорасли които са богати на фосфор
а както всички знаем фосфора свети на тъмно :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Български "гордости"

Мнение от Павел »

roumensp написа:
ablood написа:
roumensp написа:И така е в поне 90% от заведенията, тия дето ограничават достъпа на малолетни с родител не са много за щастие (поне при нас).
90%, а?

Или имаш детайлна статистика, или ме пързаляш. Чао.
Нямам статистика, имам личен опит. При нас няма ресторант (подчертавам ресторант, не фаст фууд) дето да не се сервира алкохол и общо взето никой не ме спира да влезна с дете, с малки изключения. Да не искаш да ми кажеш, че при вас е по-различно ?


В китайските сервират ли?
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Български "гордости"

Мнение от Павел »

roumensp написа:
optics написа:В "Хепи" правят най-хубавото суши!

Не знам дали е масова тая приказка, но на мен като човек живял години в Япония (сиреч на остров в Тихия океан) и още повече години на канадски остров в Тихия океан ми идва в повече като ми я пробутват редовно.
Що ? Едва ли някой е казал "най-хубавото в света". Най-хубаво в сравнение с другите в града предполагам.
Иначе по тоя логика нямам право да кажа къде правят най-хубавата пица, просто защото не съм в Италия.
Най-хубавите пици не са в Италия, а в Ню Йорк и Чикаго, факт.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Български "гордости"

Мнение от Павел »

miteto написа:
Pyrelight написа:
miteto написа:
Pyrelight написа:А преди години ми се подигравахте за реакцията на моите деца по отношение на мелба аранжирана като мъжки член.
При това не бяха невръстни китайчета като Мартовото. :lol:
Лицемери! ]:)
Мен ми се струва, че подигравките бяха срещу тази дето съзнателно си е поръчала въпросния член, а не за реакцията на децата :D
Да, защото не бях виждала такова чудо и не предполагах, че съществува. Пак честно! |(
Кое точно не си виждала - мелба или член?
:rofl: :y:

Член. От поне 5 години :lol:
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Български "гордости"

Мнение от Павел »

Guinness написа:
Pyrelight написа:
miteto написа: Кое точно не си виждала - мелба или член?
Аз казах какво! Да ти го нарисувам ли?
Мелбата не е нормално да е оформена така и то в дневно заведение
А още по-неноромално е да си толкова проста :fubar: :fubar: ,че да си го поръчаш и то когато си с децата си :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Точно за това отнесе критиките тогава
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Български "гордости"

Мнение от Павел »

Когато се запознах с жена ми, тя беше на 19 и в Bubba Gump Shrimp в Монтерей, на улица Косервна :D , си поръчахме с вечерята по една чаша бяло вино. Сервитьорката я попита на колко години е и като и казахме, отказа да сервира алкохол и на двамата, сигурно да не си менкаме чашата.

Kато стана въпрос за трудността да се контролира кой колко е изпил, в САЩ по рок концертите, дори и в претъпкани стадиони, се позволяват по 3 бири на човек и контрола се осъществява, като за всяка купена бира слагат на ръката по една bracelet, която е невъзможно да се махне без ножица; друг е въпроса, че трябва да си голям идиот, да не можеш да изкараш 2 часа без бира, да се набутваш по $8 за всяка (в пластмасова чаша :rofl: ) и да прекараш половината от концерта на опашка, с гръб към сцената.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Български "гордости"

Мнение от optics »

Павел написа:
miteto написа: Кое точно не си виждала - мелба или член?
Член. От поне 5 години :lol:
Павката понякога е много точен (напр. за идиотите дето чакат на опашка за бира), но понякога е просто ненадминат!
:handshake:
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Български "гордости"

Мнение от Pyrelight »

Павел написа:
miteto написа:
Pyrelight написа:
miteto написа:
Pyrelight написа:А преди години ми се подигравахте за реакцията на моите деца по отношение на мелба аранжирана като мъжки член.
При това не бяха невръстни китайчета като Мартовото. :lol:
Лицемери! ]:)
Мен ми се струва, че подигравките бяха срещу тази дето съзнателно си е поръчала въпросния член, а не за реакцията на децата :D
Да, защото не бях виждала такова чудо и не предполагах, че съществува. Пак честно! |(
Кое точно не си виждала - мелба или член?
:rofl: :y:

Член. От поне 5 години :lol:
Аз да не съм митето, дето от фантазии за лесбийски секс, чак отишъл да се разходи из квартала на гей къмюнитито в Монреал.
Толкова не може да си вземе една видеокасета и да се разхожда по места, които нормалните туристи посещават! |(

П.П. Като се има предвид дружбата на някои хора с червиви ябълки, мисля че харесвам последните повече като си мълчат.
То верно, че ненормалността, казват, че не била заразна, ама знаеш ли... :lol:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Български "гордости"

Мнение от optics »

За сушито и за пицата,

Румене - не са казали "в света" но напират да ме водят, което автоматично внушава две неща, поне в мойта логика
1. Че трябва да се опита с приоритет пред други ястия които може човек да яде в България.
2. Че е нещо дето ще ме впечатли.

В първото твърдо не вярвам. Второто може и да е вярно, може и да не е, но защо да експериментирам, след като в ограниченото ми време по-добре да опитам нещо дето тук не мога.
Освен това (2) е признак за Българска грандомания. Мен да ме впечатли?! Все едно немец да ми дойде тука на гости и аз да му раздувам - ти знайш ли кви шницели правят при нас - най-хубавите шницели. Ай да те водя на шницели. Еми леко наглее това.


Павка, пицата за мен е едно от многото неща дето в къщи са най-добри (да, да - знам че има изключения и някой ще каже - ма щото не си опитал еди къде си)

Опиянен от гордост какви върховни сандвичи правя (спомнете си "Пътеводителя") се запитах дали въобще някъде извън къщи съм ял по-добри и след 5 минути размисъл се сетих за едно заведение на Старозагорските минерални бани, дето ми скриха шапката. Язък! Не съм най-добрия сандвичар. :(
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Публикувай отговор