Бойко Борисов е Европейска личност на годината

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Бойко Борисов е Европейска личност на годината

Мнение от joro »

Бат Бойко продължава да трупа точки
https://www.24chasa.bg/novini/article/6946424"
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Бойко Борисов е Европейска личност на годината

Мнение от optics »

О, то ако беше само точки.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Бойко Борисов е Европейска личност на годината

Мнение от joro »

optics написа:О, то ако беше само точки.
Заслужил е човекът.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Бойко Борисов е Европейска личност на годината

Мнение от Pyrelight »

:rofl:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Бойко Борисов е Европейска личност на годината

Мнение от MrGeek »

Йоро, признай си, плийз, че наистина ти плащат за тази усърдна пропаганда, щото иначе работата е много сериозна и бих казал дори безнадеждна, брат. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Бойко Борисов е Европейска личност на годината

Мнение от myhata II »

това, да не е поредната българска тъпотия ? :lol: :rofl:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Бойко Борисов е Европейска личност на годината

Мнение от Pavel M »

бат бойко може и да има кусури но е велик и достоен български управленец от който държавата ни имаше отдавна нужда.
за нас той е подарък от бога.
такъв спасител искахме и чакахме и такъв най накрая си го получихме
няма се учудя в близките 2 години след всичките тия успехи,международно признание и авторитет и най вече от безусловната народна любоф дадена му от опростаченото българско население да роди и близнаци. :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Бойко Борисов е Европейска личност на годината

Мнение от prace »

Жорко, спри с напъните да ни накараш да харесваме Боката. Той е просто мутра, който си има държава. Това е. Няма разлика между него и Хашим Тачи. Единствената разлика е ,че единия си направи държава, а другият застана начело на направена в миналото велика държава. Но и двамата са Престъпници!
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Бойко Борисов е Европейска личност на годината

Мнение от MrGeek »

prace написа:Жорко, спри с напъните да ни накараш да харесваме Боката. Той е просто мутра, който си има държава. Това е. Няма разлика между него и Хашим Тачи. Единствената разлика е ,че единия си направи държава, а другият застана начело на направена в миналото велика държава. Но и двамата са Престъпници!
Айде, и прасето премина в групата на хейтърите. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12464
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Бойко Борисов е Европейска личност на годината

Мнение от Ivan1007 »

Йорко,
Те това го раздават на килограм!

http://tatkovina.info/2018/07/05/" заев-европска-личност-на-годината/
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Бойко Борисов е Европейска личност на годината

Мнение от prace »

MrGeek написа:
prace написа:Жорко, спри с напъните да ни накараш да харесваме Боката. Той е просто мутра, който си има държава. Това е. Няма разлика между него и Хашим Тачи. Единствената разлика е ,че единия си направи държава, а другият застана начело на направена в миналото велика държава. Но и двамата са Престъпници!
Айде, и прасето премина в групата на хейтърите. :D
Не съм от хейтърите. Ама на черното не може да се вика бяло. То същото като с напъна на Канада да изкара педалите и сбърканяците нормални. Като повтаряш едно нещо сто пъти и то става истина и хората забравят от къде е тръгнало всичко. Така и с Боката. .
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Бойко Борисов е Европейска личност на годината

Мнение от roumensp »

В интерес на истината Тиквата няма по-добра алтернатива в настоящия момент ... имам впредвид такава имаща шансове да спечели избори. Ако някой си мисли, че бесепарската коалиция е за предпочитане, мисля че дълбоко греши.
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Бойко Борисов е Европейска личност на годината

Мнение от joro »

prace написа:Жорко, спри с напъните да ни накараш да харесваме Боката. Той е просто мутра, който си има държава. Това е. Няма разлика между него и Хашим Тачи. Единствената разлика е ,че единия си направи държава, а другият застана начело на направена в миналото велика държава. Но и двамата са Престъпници!
Че какви престъпления е извършил Боката? Дай пример.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Бойко Борисов е Европейска личност на годината

Мнение от prace »

joro написа:
prace написа:Жорко, спри с напъните да ни накараш да харесваме Боката. Той е просто мутра, който си има държава. Това е. Няма разлика между него и Хашим Тачи. Единствената разлика е ,че единия си направи държава, а другият застана начело на направена в миналото велика държава. Но и двамата са Престъпници!
Че какви престъпления е извършил Боката? Дай пример.
"Ето какво потвърждава ЦРУ за Борисов, описано под заглавие „Мръсотията“, в доклада на посланик Байърли: Обвинения в миналото свързват Борисов със скандали с източване на гориво, с нелегални сделки в комбинация с Лукойл и със сериозна контрабанда на метаамфетамини. Информацията от SIMO е в потвърждение на тези обвинения. Смята се, че Борисов е използвал поста си, като глава на българските правоохранителни органи, за да прикрие криминалните си деяния, а жената, с която съжителства, Цветелина Бориславова, управлява голяма банка, която е била обвинявана в пране на пари за престъпни организации, както и в участие в незаконните транзакции на самия Борисов. Говори се, че Борисов има сериозни връзки с някои фигури от мафията, включително с Младен Михалев (наричан още Маджо), и с неговия бивш партньор от организираната престъпност Румен Николов (наричан още „Пашата")"

Естествено, че никога, никой няма да смее това да го каже и докаже, но всеки нормален човек знае, че е вярно. Не ме разбирай грешно, Жоро аз не виждам в момента друга алтернатива за управство във България, защото другата алтернатива БСП е просто нелепа, но не трябва да се величае Боката.
Аз се върнах във България по други причини, а не заради управлението на Бойко Борисов.

А ето тук има нещо съвсем различно от темата за Боко от моя фейсбук група от чужденци, които живеят във България :
Hi all,
What do you like the most about Sofia/Bulgaria. Bonus points for things Bulgarians themselves don't realize. Thanks!


-Mark Berry - " Friendly people, inexpensive, metro, internet, parks, easy airport, cheap taxi, lots of restaurants, bars and clubs, 24 hr food delivery, 24 hr stores, and most important beautiful women;"
- Theresa Huber - " Sofia metro;"
- Marco Jara - "Pretty chill and peaceful;"
- Martin Jones - " Loads of parks with urban wildlife;"
-Atiya Davids - " Being able to walk around the city;"
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12464
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Бойко Борисов е Европейска личност на годината

Мнение от Ivan1007 »

roumensp написа:В интерес на истината Тиквата няма по-добра алтернатива в настоящия момент ... имам впредвид такава имаща шансове да спечели избори. Ако някой си мисли, че бесепарската коалиция е за предпочитане, мисля че дълбоко греши.
Тиквата няма по-добра алтернатива, защото тиквениците мислят, че няма алтернатива.

Ако някой мисли, че ГЕРБ е различен от БСП (освен с имена) мисля, че дълбоко греши.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Публикувай отговор