В България Русия контролира пристанища, парламент президент

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re:  В България Русия контролира пристанища, парламент прези

Мнение от klisurov »

klisurov написа:
joro написа:Няма и много канадски туристи в България по същата причина- Куба и Карибите са им по-близо.
Навярно за това от Канада освен в Куба, Доминикана и Мексико съм ходил и в Китай (Beijing, Xi'an & Shanghai) - защото ми е по-близо :D
Аз Европата съм я изтръшкал, докато бях в България, бе Жоре.
То Будапеща, то Прага, то Люксембург, то Париж (три дена), то Лондон (шест месеца), то Рим (една седмица), то Венеция, то Солун, то Атина то ... чет нямат.

А сега сериозно: Обичам да пътувам, затова съм и обиколил не малка част от Европа.
На all-inclusive съм бил само в Кушадасъ.

В Куба и Доминикана бях също all-inclusive, но в Китай бях по квартири.
И повярвай ми, има много да се види в Китай.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
jet
Мнения: 1148
Регистриран на: Съб Окт 22, 2005 12:56 pm
Местоположение: Toronto

Re:  В България Русия контролира пристанища, парламент прези

Мнение от jet »

Pyrelight написа:
joro написа:
klisurov написа:
joro написа:Няма и много канадски туристи в България по същата причина- Куба и Карибите са им по-близо.
Навярно за това от Канада освен в Куба, Доминикана и Мексико съм ходил и в Китай (Beijing, Xi'an & Shanghai) - защото ми е по-близо :D
Ама ти в много процъфтяващи държави си ходил :D
На мен пък Италия, Испания, Швейцария са ми по-близо.
Я, я...сподели впечатления от процъфтяващите държави, в които си бил та да се посмеем!
Що бе, Китай не е ли процъфтяващ?
Я провери при следващата ти екскурзия до някой софийски мол на всяка стока пише made in China! ;) :D
Той в София не ходи, че му е далеко, а и говорят чужд език.
Публикувай отговор