Ден на Ботев ...

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Ден на Ботев ...

Мнение от agent Ozo »

Само че не точно на тези думи на Захари Стоянов дава гласност днешната преса. В това е проблемът.
Вие либерастите, пренаписвачи на историята, решихте, че хората ще я приемат еинствено такава, каквато вие им я представите. Само дето не се получи така, а всеки започна да си съчинява каквото му хрумне и му е изгодно. Което доведе и до пълното омерзяване на българската история. За да се стигне до там - циганетата да издевателстват с портретите на нашите възрожденци.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
jet
Мнения: 1148
Регистриран на: Съб Окт 22, 2005 12:56 pm
Местоположение: Toronto

Re: Ден на Ботев ...

Мнение от jet »

А вие комунетата хич не подменихте историята. Подиграхте се и с науката, сега Путин заговори за частна инициатива (хехе ний не сме от КГБ как' Сийке), а кубинците ще си сменявали даже конституцията по темата. Путин почна и с религията да става и с нея да ляга.
Последно промяна от jet на Нед Юни 03, 2018 10:32 pm, променено общо 1 път.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12463
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Ден на Ботев ...

Мнение от Ivan1007 »

agent Ozo написа:Само че не точно на тези думи на Захари Стоянов дава гласност днешната преса. В това е проблемът.
Вие либерастите, пренаписвачи на историята, решихте, че хората ще я приемат еинствено такава, каквато вие им я представите. Само дето не се получи така, а всеки започна да си съчинява каквото му хрумне и му е изгодно. Което доведе и до пълното омерзяване на българската история. За да се стигне до там - циганетата да издевателстват с портретите на нашите възрожденци.
Агента,
Истината е непознаваема.
И изобщо не ми дреме за която и да било преса.
За да се доближим до истината трябва четене. Ама не на Наръчника на ЗаКаПиЧето. Вие комуностите пренаписвахте истотията, щото без лъжа не можете.

Ето още каквоо пише Захари Стоянов за прозрението до което достига Ботйов в последноте си часове

И ние сме дошли народ да освобождаваме! Где е народът? Где са тия измъчени робове, които ни викаха? Онова, което съм мислил и работил през целия си живот, два дена бяха доволно да го опровергаят, да покажат моето дълбоко заблуждение! Всичко е вече напусто, изгоряха двеста души, историята никога няма да ни прости… По-добре да бях паднал да се удавя в Дунава, да не виждах тоя позор – как българският народ е стадо говеда!
За съжаление Ботйов и Захари Стоянов са гениално прави - българският народ си остава стадо говеда.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Ден на Ботев ...

Мнение от MrGeek »

agent Ozo написа:Вие либерастите, пренаписвачи на историята
Откога комунистите смениха идентификацията си с "либерасти" бе Озо? И откога ти започна да се дистанцираш от същите тези комунисти, с които ти самия се идентифицираше не чак толкова отдавна? :D :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12463
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Ден на Ботев ...

Мнение от Ivan1007 »

agent Ozo написа:
Ivan1007 написа: Георги Димитров и Вълко Червенков, ходеха на отчет при Сталин, Тошо при Хрушчов и Брежнев, сега Радев и Боко при Путин.
Хахахах, други са му на Боко началниците, при които той ходи на отчет. И те са все на запад от България.
При Путин се наложи да отиде като насрано дете при майка си имено защото началниците му го изиграха с Южен поток. И трябваше да се моли за прошка, както и да изкрънка малко газ за легналото на сърцето му хъбче, което няма как да види бял свят без руски газ. :D
Агента,
Твойта робска душица така и не може да вдене, че Русия има нужда да продава газ и че няма нужда да се моли за това. Украйна си купува руска газ и ще продължи да го прави. Същото се отнася и за България.
Хъбчето на Тиквоний е пълен идиотизъм, който не си заслужава изобщо коментар.
Тиквоний като комунист не може да има друг господар освен Путин и той го демонстрира ясно.
Като типичен мафиот той се надява, че ще падне келепир от запълването на дупката в Белене с няколко десетки милиарда.
За Турския Паток и хъбчето си дрънка по инерция.
След като приказва за морето от газ в Черно Море дето щял да изнася това е поредния му идиотизъм.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Ден на Ботев ...

Мнение от agent Ozo »

Гийк, аз жив комунист не съм виждал. Те бяха използвани за да се завземе властта и след това, или малко преди това - изтребени. А на управленски позиции на държавно ниво, такива със сигурност никога не е имало. Там се нагласят все амбициозни кариеристи и интриганти. За които е без значение как ще се наричат и в коя партия ще членуват, стига да са на власт.
И затова никак не е чудно, че тези хора и техните потомци и днес са си на власт, но вече под маската на демократи и антикомунисти.

А основната членска маса на БКП, както много добре знаеш, си бяхме най-обикновени хора - работници, държавни и общински чиновници, селяни, пенсионери и т.н. Които нито сме вземали решения накъде да върви държавата, нито са ни питали за тях. Разликата ни с безпартийните бе тази, че плащахме членски внос и когато сгафехме, началниците ни триеха сол на главите и на партийни събрания, освен всичко останало. Защото сега всеки се пише, че е бил безпартиен и от семейство на безпартийни, ама това също в повечето случаи е лъжа. Както преди всеки гледаше да се изкара с работническо селски произход и имащ роднини - членове на БКП. Защото при 1 млн. души членска маса, няма начин всеки един българин да не е имал в родата си поне един партиен член т.е. "комунист".

Та аз проблеми със съвестта си нямам, колкото и каквито и етикети да ми се лепят и каквито и обвинения да ми се сипят във връзка с партийното ми членство. Което е приключило преди 28 г. и е вече само повод за дребнави заяждания. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Ден на Ботев ...

Мнение от joro »

Ivan1007 написа:
joro написа:
Ivan1007 написа:
Йорко,

Аз не се тревожа.
Ама заплатите са си най ниските в ЕС.
:D
Преди 10 години в Чехия взимаха по 800 евро средна заплата, а в България към 250 евро. Като сме тръгнали от най- ниското ниво няма как от най-бедната за няколко години да станем най-богатата страна в ЕС. За всеки нормален човек е ясно, че ще трябват още няколко десетилетия в най-добрия случай, за да стигнем най-богатите държави.
В България никога досега не е имало такъв прогрес, но заради ниското ниво, от което сме тръгнали все още има доста да наваксваме.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Ден на Ботев ...

Мнение от joro »

Ivan1007 написа:
За съжаление Ботйов и Захари Стоянов са гениално прави - българският народ си остава стадо говеда.
Има и по-големи говеда от българите- гърци, кипърци, португалци, мексиканци, аржентинци, чилийци..... Без да са имали Съветска окупация и 45 години комунизъм- все повече изостават от България и вече ни дишат прахоляка.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: Ден на Ботев ...

Мнение от speedy »

joro написа:
Ivan1007 написа:
За съжаление Ботйов и Захари Стоянов са гениално прави - българският народ си остава стадо говеда.
Има и по-големи говеда от българите- гърци, кипърци, португалци, мексиканци, аржентинци, чилийци..... Без да са имали Съветска окупация и 45 години комунизъм- все повече изостават от България и вече ни дишат прахоляка.
Ако беше в Канада, щеше да направиш цяло състояние в Yuk Yuk's.

Иначе, не съм съгласен, че целият народ е от говеда. Просто те взимат превес в управлението.
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Ден на Ботев ...

Мнение от Pyrelight »

agent Ozo написа:Гийк, аз жив комунист не съм виждал. Те бяха използвани за да се завземе властта и след това, или малко преди това - изтребени. А на управленски позиции на държавно ниво, такива със сигурност никога не е имало. Там се нагласят все амбициозни кариеристи и интриганти. За които е без значение как ще се наричат и в коя партия ще членуват, стига да са на власт.
И затова никак не е чудно, че тези хора и техните потомци и днес са си на власт, но вече под маската на демократи и антикомунисти.

А основната членска маса на БКП, както много добре знаеш, си бяхме най-обикновени хора - работници, държавни и общински чиновници, селяни, пенсионери и т.н. Които нито сме вземали решения накъде да върви държавата, нито са ни питали за тях. Разликата ни с безпартийните бе тази, че плащахме членски внос и когато сгафехме, началниците ни триеха сол на главите и на партийни събрания, освен всичко останало. Защото сега всеки се пише, че е бил безпартиен и от семейство на безпартийни, ама това също в повечето случаи е лъжа. Както преди всеки гледаше да се изкара с работническо селски произход и имащ роднини - членове на БКП. Защото при 1 млн. души членска маса, няма начин всеки един българин да не е имал в родата си поне един партиен член т.е. "комунист".

Та аз проблеми със съвестта си нямам, колкото и каквито и етикети да ми се лепят и каквито и обвинения да ми се сипят във връзка с партийното ми членство. Което е приключило преди 28 г. и е вече само повод за дребнави заяждания. :)
Сам си, други няма! :D
До какви ли не низини достига човек за да се излага на дърти години! |(
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Ден на Ботев ...

Мнение от Pyrelight »

speedy написа: Ако беше в Канада, щеше да направиш цяло състояние в Yuk Yuk's.
:y: :rock: :D :rofl: :rofl:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Ден на Ботев ...

Мнение от agent Ozo »

Има, има, ама не смеят да си кажат. Пък на мене не ми пука. :)
Даже след време мога да се пиша и репресиран. Когато отново дойдат московците. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Ден на Ботев ...

Мнение от Pyrelight »

Ми, хубаво пиши се! :y:
Ама няма да дойдат тук, където си в момента. :lol:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Ден на Ботев ...

Мнение от agent Ozo »

Що да не дойдат, ако ги поканим ма, Бистре. Я виж как отидоха в Сирия. :)
А пък наши канадски военни части днес има в Прибалтика.Току-виж са ги домъкнали след себе си рушняците. Както са го правили вече норвежци, французи и немци, например. ;)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Ден на Ботев ...

Мнение от Pyrelight »

Ми, защото тук има хора със съответните им хигиенни навици и....надежни препарати против хлебарки. :D
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Публикувай отговор