Втори сме на Евровизия

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Втори сме на Евровизия

Мнение от Pyrelight »

ivandaman написа:Look at me. I'm a beautiful creature... rolling down the stairs nah nah nah.. :rofl: :rofl:
:x :puke: :puke: :puke:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Втори сме на Евровизия

Мнение от roumensp »

Аз не разбирам защо изобщо си губите времето да гледате Евровизия, та дори и само клипове. Никога не съм правил подобна грешка. Един конкурс за самодейци, от типа на The Voice е в пъти по-добър.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Втори сме на Евровизия

Мнение от optics »

roumensp написа:Аз не разбирам защо изобщо си губите времето да гледате Евровизия...
Нормално. Като става дума за забавления, всеки се чуди защо другите си губят времето с нещо си. Или как намират време за нещо си.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Втори сме на Евровизия

Мнение от Kpetrov »

roumensp написа:Аз не разбирам защо изобщо си губите времето да гледате Евровизия, та дори и само клипове. Никога не съм правил подобна грешка. Един конкурс за самодейци, от типа на The Voice е в пъти по-добър.
Предполагам никой не я е гледал от тук пишещите. Просто е интересно до къде ще стигне нивото на лоботомизация.

Иване как може да задаваш такива въпроси - от кога Израел бил в Европа. Там е центъра на галактиката, не знаеш ли!
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Втори сме на Евровизия

Мнение от optics »

Kpetrov написа:
roumensp написа:Аз не разбирам защо изобщо си губите времето да гледате Евровизия, та дори и само клипове. Никога не съм правил подобна грешка. Един конкурс за самодейци, от типа на The Voice е в пъти по-добър.
Предполагам никой не я е гледал от тук пишещите. Просто е интересно до къде ще стигне нивото на лоботомизация.
Аз не съм но ще. Забавлението е много добро. Няма да обяснявам как гледаме, как коментираме, как се кефим и защо.
Има разбира се слаби песни, има скучни песни, а има и страхотни песни (естествено всичките тия прилагателни са субективни).
Ако проявявате интерес какво наричам отлична песен - вижте Норвегия. Преди години пича спечели с най-висок резултат евър със страхотна песен.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Втори сме на Евровизия

Мнение от MrGeek »

roumensp написа:Аз не разбирам защо изобщо си губите времето да гледате Евровизия, та дори и само клипове. Никога не съм правил подобна грешка. Един конкурс за самодейци, от типа на The Voice е в пъти по-добър.
Абсолютно подкрепям! The Voice в момента е най-качественият музикален формат (според скромното ми мнение) и шоуто във всеки сезон е уникално! :y: :rock:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
def34
Мнения: 435
Регистриран на: Пет Ное 16, 2007 9:28 am
Местоположение: Toronto

Re: Втори сме на Евровизия

Мнение от def34 »

MrGeek написа:
roumensp написа:Аз не разбирам защо изобщо си губите времето да гледате Евровизия, та дори и само клипове. Никога не съм правил подобна грешка. Един конкурс за самодейци, от типа на The Voice е в пъти по-добър.
Абсолютно подкрепям! The Voice в момента е най-качественият музикален формат (според скромното ми мнение) и шоуто във всеки сезон е уникално! :y: :rock:
Може би защото едното няма нищо общо с другото.
Евровизия е международен конкурс за най-добра песен и изпълнение, който се излъчва повече от 60 години.The Voice e поредното музикално реалити, което не е съвсем реалити,базиращо се на презумцията че беден, неизвестен, но много талантлив/а младеж или девойка,бива откриван/а, става световно известен/а и доброто винаги побеждава. http://www.nickiswift.com/28890/reasons ... ally-fake/
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Втори сме на Евровизия

Мнение от roumensp »

def34 написа:
MrGeek написа:
roumensp написа:Аз не разбирам защо изобщо си губите времето да гледате Евровизия, та дори и само клипове. Никога не съм правил подобна грешка. Един конкурс за самодейци, от типа на The Voice е в пъти по-добър.
Абсолютно подкрепям! The Voice в момента е най-качественият музикален формат (според скромното ми мнение) и шоуто във всеки сезон е уникално! :y: :rock:
Може би защото едното няма нищо общо с другото.
Евровизия е международен конкурс за най-добра песен и изпълнение, който се излъчва повече от 60 години.The Voice e поредното музикално реалити, което не е съвсем реалити,базиращо се на презумцията че беден, неизвестен, но много талантлив/а младеж или девойка,бива откриван/а, става световно известен/а и доброто винаги побеждава. http://www.nickiswift.com/28890/reasons ... ally-fake/
Основната разлика е, че първите няколко самодееца от The Voice или American Idol стават известни и имат успешна кариера (Адам Ламбърт, Кели Кларксън и т.н.), докато Евровизията събира боклука на Европа (Софи Маринова, брадати жени, дебелото тая година и т.н.), които не биха събрали и 1000 човека на концерт, нищо че са “професионалисти”. Англия има стотици известни изпълнители и групи, някой такъв да е учавствал в конкурса последните 10 години ? Да не говорим, че класацията е чисто политическа и няма много общо с талант.
Наистина нямат много общо, в последните години Евровизията е по-скоро пародия, европейския Ален Мак. :D
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Втори сме на Евровизия

Мнение от optics »

Има поне една обща черта - не винаги най-добрият взема първото място. За справка - при Адам Ламбърт.
;-)
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Втори сме на Евровизия

Мнение от roumensp »

optics написа:Има поне една обща черта - не винаги най-добрият взема първото място. За справка - при Адам Ламбърт.
;-)
Това поне е някакво доказателство, че все пак взимат под внимание гласуването на хората, много американци не си падат особено толерантни и сексуалната му ориентация несъмнено е повлияла на гласуването им. Но ако се беше явил на Евровизия щеше да е първи дори и да не можеше да пее. ;)
Аватар
Marto
Мнения: 4040
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Втори сме на Евровизия

Мнение от Marto »

roumensp написа: Англия има стотици известни изпълнители и групи, някой такъв да е учавствал в конкурса последните 10 години ?
Bonnie Tyler, 2013, но да, изключение е.

Тазгодишната българска песен ми хареса доста. Ако текста й беше за womyn's empowerment, като нищо щяхме да спечелим първото мяста (допълнителен бонус афро-американо-българи).
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Втори сме на Евровизия

Мнение от roumensp »

Marto написа:
roumensp написа: Англия има стотици известни изпълнители и групи, някой такъв да е учавствал в конкурса последните 10 години ?
Bonnie Tyler, 2013, но да, изключение е.
Да де, след като излезе в пенсия (сега е 67, тогава 62). :D
От тия дето са в Топ-100 едва ли ще видиш някой.
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Re: Втори сме на Евровизия

Мнение от kiro »

Евровизията е за изгряващи изпълнители, не за утвърдени. Има всъщност някои световни изпълнители, които са започнали кариерата си именно там. АББА и Селин Дион например са в топ 20 изпълнители на всички времена, а са пяли там, когато са били тотално неизвестни.
Bulgayrian
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Втори сме на Евровизия

Мнение от roumensp »

kiro написа:Има всъщност някои световни изпълнители, които са започнали кариерата си именно там. АББА и Селин Дион например са в топ 20 изпълнители на всички времена, а са пяли там, когато са били тотално неизвестни.
Това е в минало свършено. Подобно на времето, когато хора емигрираха в ЮАР.
def34
Мнения: 435
Регистриран на: Пет Ное 16, 2007 9:28 am
Местоположение: Toronto

Re: Втори сме на Евровизия

Мнение от def34 »

Наистина нямат много общо, в последните години Евровизията е по-скоро пародия, европейския Ален Мак. :D
Интересно колко е голяма заблудата ти, че музикалните реалитита промотират някого на база талант и качества. Болшинството от тях са предварително записани и режисирани с цел да вдигат зрителски рейтинг. От толкова много шоута единствените станали известни са Кели Кларксън и Адам Ламберт, макар че за последния може да се спори. В края на краищата никой не е опрял пистолет до главата и заставил да гледаш Евровизията. Без друго в Канада стрийма имаше regional lock.
Публикувай отговор