Защо България не е добро място за живеене

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Защо България не е добро място за живеене

Мнение от ivandaman »

optics написа:хаха, поредния бисер:



както е обяснил един под видеото:
Зарко (Светозар Христов) е направил най-якия поп фолк хит за последните години - с огромна доза самоирония, с много регетон елементи, с на моменти чисто латиноамериканско звучене. Защото човекът е един от най-интелигентните ни музиканти от последните години. Но тъпият зрител не разбира изпълнението. Той иска проста чалга, защото интелигентната ирония е неразбираема за него. А останалите - които не слушат поп фолк, пък са подминали изпълнението с презрение, понеже как, моля ви се, ще слушат такова нещо. Ако са разпознали кой е Зарко, може и да са му теглили една псувня биля. Само прост човек може да напише, че парчето не струва.
УжасТ :x
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо България не е добро място за живеене

Мнение от pumpy »

optics написа:хаха, поредния бисер:


Е няма заплати, чайки, вълни, домати, апартаменти, приятели, роднинин, или каквото и там да измислите, което може да ме накара да живея на това място, НЯМА.....

В този ред на мисли, днес аз лично открих ски сезона: за едни 70 минутки каране в едната посока (петък вечер на там и неделя вечер насам) и около 550 кинта годишна лифт карта ме чакат 14 уикенда ски на корем. И като бонус една седмица на Уислър през март - до там пътя ще е малко по-дълъг от 70 минутки..... и никъде по пистите не се чуваше този бисер от горе, ако щете ми вярвайте ;)
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Защо България не е добро място за живеене

Мнение от myhata II »

Пумпи, като гледам България добре ти се отразява прослушал си "Зарко", което и доказва моята теза която е :

"Човек където и да отиде си носи селото у него " ! ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Защо България не е добро място за живеене

Мнение от Kpetrov »

Прави впечатление, че тези които най-много роптаят против чалгата, най-много я слушат и промотират.

Къде ги намирате тези изпълнения, като Бистрето, случайно ли гледате такива телевизии?
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Защо България не е добро място за живеене

Мнение от Pyrelight »

Kpetrov написа:Прави впечатление, че тези които най-много роптаят против чалгата, най-много я слушат и промотират.

Къде ги намирате тези изпълнения, като Бистрето, случайно ли гледате такива телевизии?
Не мога да разбера на някой като му се доака, защо веднага вмъква моето име? :fubar:
И какво му е чудното, ако прехвърляйки канадските канали, попаднеш случайно на канала за културен обмен, откъдето излъчват предаванията си "Зорница"? Понякога има емисии на румънски, испански, гръцки и т.н. в зависимост от това, коя общност ги излъчва.
Ти, ако дочуеш българска реч, няма ли да се поспреш и загледаш? Все пак по канадските канали не е нещо обичайно. |(
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Защо България не е добро място за живеене

Мнение от roumensp »

optics написа:Учените от БАН били установили... Учените от БАН са готови да установят много неща след като живеят в мизерия и се борят за насъщния. Освен това останаха почти само идиоти. Питайте мадам Помпадур - тя разбира банските дела, синусоидалните старци и так далее.
Последно това са установили:

БАН: България е на последно място по жизнен стандарт в ЕС

Йорко сигурно ще изкоментира, че БАН са хейтъри, а оня с небостъргачите ще изтропа 10-ина снимки на изкопи в отговор. :lol:
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо България не е добро място за живеене

Мнение от pumpy »

Ето това е моято България, където аз не искам да живея:
Когато въззивният съд се е произнесъл и е спрял изпълнението на решението на долната инстанция, самото решение все още не е било подписано от съдебните заседатели, т. е. изобщо не е бил налице годен съдебен акт, окончателно финализиран с подписите на членовете на съдебния състав, заключават съдиите от ВКС.
Как се чустваш сигурен и спокоен, когато един съд може да променя несъществуващо решение на долна инстанция.

https://news.bg/crime/vks-za-ostavaneto ... ktika.html"
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Защо България не е добро място за живеене

Мнение от Павел »

pumpy написа:Ето това е моято България, където аз не искам да живея:
Когато въззивният съд се е произнесъл и е спрял изпълнението на решението на долната инстанция, самото решение все още не е било подписано от съдебните заседатели, т. е. изобщо не е бил налице годен съдебен акт, окончателно финализиран с подписите на членовете на съдебния състав, заключават съдиите от ВКС.
Как се чустваш сигурен и спокоен, когато един съд може да променя несъществуващо решение на долна инстанция.

https://news.bg/crime/vks-za-ostavaneto ... ktika.html"

А ти ка се чувствуваш сигурен и спокоен в Америка, където за кон няма закон, а за кокошка няма прошка? Една престъпница плаща на чужди агенти да спретнат фалшиво досие за несъществуваща руска връзка със законно избран президент, само и само да го махне от поста му, като същевременно тя самата има доказани руски връзкии, благодарения на които изкарва 20 милиона, отделно краде с гъза си и милиони от измислената си фондация, млати с чука и залива харддрайва с белина и продължава да бъде на свобода, а един генерал, щото уж бил лъгал, му готвят нара при бай Ставри?
https://www.youtube.com/watch?v=9_gJLAI23hc"
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Защо България не е добро място за живеене

Мнение от Pavel M »

Pyrelight написа:
Kpetrov написа:Прави впечатление, че тези които най-много роптаят против чалгата, най-много я слушат и промотират.

Къде ги намирате тези изпълнения, като Бистрето, случайно ли гледате такива телевизии?
Не мога да разбера на някой като му се доака, защо веднага вмъква моето име? :fubar:
И какво му е чудното, ако прехвърляйки канадските канали, попаднеш случайно на канала за културен обмен, откъдето излъчват предаванията си "Зорница"? Понякога има емисии на румънски, испански, гръцки и т.н. в зависимост от това, коя общност ги излъчва.
Ти, ако дочуеш българска реч, няма ли да се поспреш и загледаш? Все пак по канадските канали не е нещо обичайно. |(

Това че те полэват эа тоалетна хартия эаслугата си е само твоя
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо България не е добро място за живеене

Мнение от pumpy »

Павел написа:
pumpy написа:Ето това е моято България, където аз не искам да живея:
Когато въззивният съд се е произнесъл и е спрял изпълнението на решението на долната инстанция, самото решение все още не е било подписано от съдебните заседатели, т. е. изобщо не е бил налице годен съдебен акт, окончателно финализиран с подписите на членовете на съдебния състав, заключават съдиите от ВКС.
Как се чустваш сигурен и спокоен, когато един съд може да променя несъществуващо решение на долна инстанция.

https://news.bg/crime/vks-za-ostavaneto ... ktika.html"

А ти ка се чувствуваш сигурен и спокоен в Америка, където за кон няма закон, а за кокошка няма прошка? Една престъпница плаща на чужди агенти да спретнат фалшиво досие за несъществуваща руска връзка със законно избран президент, само и само да го махне от поста му, като същевременно тя самата има доказани руски връзкии, благодарения на които изкарва 20 милиона, отделно краде с гъза си и милиони от измислената си фондация, млати с чука и залива харддрайва с белина и продължава да бъде на свобода, а един генерал, щото уж бил лъгал, му готвят нара при бай Ставри?
https://www.youtube.com/watch?v=9_gJLAI23hc"
Аз лично от световната конспирация не се интересувам. Мен ме интересуват малко по-реални и земни неща. И че в БГ НЯМА работеща съдебна система го казвам не само аз, а всеки който се притеснява да каже на черното бяло.....
И както съм казвал милиони пъти, това какво е тук, не прави положението там по-поносимо......
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Защо България не е добро място за живеене

Мнение от Kpetrov »

pumpy написа:
Павел написа:
pumpy написа:Ето това е моято България, където аз не искам да живея:
Когато въззивният съд се е произнесъл и е спрял изпълнението на решението на долната инстанция, самото решение все още не е било подписано от съдебните заседатели, т. е. изобщо не е бил налице годен съдебен акт, окончателно финализиран с подписите на членовете на съдебния състав, заключават съдиите от ВКС.
Как се чустваш сигурен и спокоен, когато един съд може да променя несъществуващо решение на долна инстанция.

https://news.bg/crime/vks-za-ostavaneto ... ktika.html"

А ти ка се чувствуваш сигурен и спокоен в Америка, където за кон няма закон, а за кокошка няма прошка? Една престъпница плаща на чужди агенти да спретнат фалшиво досие за несъществуваща руска връзка със законно избран президент, само и само да го махне от поста му, като същевременно тя самата има доказани руски връзкии, благодарения на които изкарва 20 милиона, отделно краде с гъза си и милиони от измислената си фондация, млати с чука и залива харддрайва с белина и продължава да бъде на свобода, а един генерал, щото уж бил лъгал, му готвят нара при бай Ставри?
https://www.youtube.com/watch?v=9_gJLAI23hc"
Аз лично от световната конспирация не се интересувам. Мен ме интересуват малко по-реални и земни неща. И че в БГ НЯМА работеща съдебна система го казвам не само аз, а всеки който се притеснява да каже на черното бяло.....
И както съм казвал милиони пъти, това какво е тук, не прави положението там по-поносимо......
Да нямаш вземане, даване със съдебната система, че толкова земно те интересува?
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо България не е добро място за живеене

Мнение от pumpy »

Kpetrov написа: Да нямаш вземане, даване със съдебната система, че толкова земно те интересува?
Имам да, в момента се подготвям за следващото дело, което ще трае 20 години. Толкова е средното време на едно дело в БГ с материален интерес. И това е проблем. Алтернативата е да пратиш бухалки, но това не е моята алтернатива.....
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Защо България не е добро място за живеене

Мнение от ablood »

А двамата пропагандатори вече обсъждат НАСТИГАНЕ на богатите държави.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
jet
Мнения: 1148
Регистриран на: Съб Окт 22, 2005 12:56 pm
Местоположение: Toronto

Re: Защо България не е добро място за живеене

Мнение от jet »

Каква е причината за дерайлирането на влака край Своге

https://www.vesti.bg/bulgaria/kakva-e-p ... ge-6089814"

втори влак за месец, почнаха да капят као круши.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Защо България не е добро място за живеене

Мнение от agent Ozo »

jet написа:Каква е причината за дерайлирането на влака край Своге

https://www.vesti.bg/bulgaria/kakva-e-p ... ge-6089814"

втори влак за месец, почнаха да капят као круши.
Нещо за да "капне", би трябвало преди това да се е намирало на известно разстояние над земята. Което не може да се каже за който и да е влак. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Публикувай отговор