От Канада в България

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: От Канада в България

Мнение от optics »

Kan_Tangra написа:Ок, за Канада или добро или нищо, това добре.
Цензура, това добре.
Заплаха от бан, това добре.
Плюене по България, това добре.

Но защо трябва системно да се толерира и плюенето по българи, които живеят в България и някакви евтини селски подигравки?
Почти във всички случаи не аз съм започнал споровете и заяждането, а просто отговарям на заяждане и презрителни и безпочвени подмятания от други хора.
Следващият път като те обидят, пусни доклад и ще се вземат мерки.

Много ми е интересно, ако пуснеш примерно колко добре е станал Лъвов мост или новия неостъргач или примерно "появила се е нов вид страхотна луканка", кой ще е тоя дето ще ти каже примерно - "абе ти си луд бе", или "абе смотан, стига пуска тъпотии" или "абе деди на 55+ какво се дуеш"...
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: От Канада в България

Мнение от tonny »

Сега на жертва ли ще се правиш. Да ти припомня ли защо някои потребители те наричат "расиста". За съжаление не мога да го докажа, защото обидата беше толкова отвратителна, че модераторите затриха всичко. :rofl:
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: От Канада в България

Мнение от Kan_Tangra »

О, не! Няма да се правя на никакъв!
Схващам бързо!
А ти на какъв се правиш?
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Re: От Канада в България

Мнение от krimon »

леле, а аз си мислех, че сте само около 50, вие вдигнахте рейтинга на 55+ :rofl:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: От Канада в България

Мнение от myhata II »

мача Варна с/у Бургас е във стихията си ... :rofl:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: От Канада в България

Мнение от Странджата »

krimon написа:
Странджата написа:
joro написа:
optics написа:Joro,

13 години си в този форум. Мога ли да попитам какви са ти мотивите?
Благодаря!
В този форум съм от 2001 година, вече не помня от точно коя дата. :D :D :D Харесва ми да общувам с българи в други държави.
И никога не си кандидатствал по процедурата?
спомням си, че прочутия Пиер Петрофф не го одобри
Така и предполагах,затова и зададох въпрос.Кленовият сироп е кисел!
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Re: От Канада в България

Мнение от krimon »

жорето обаче тактично избягна моят постиг, иначе не пропуска да се :puke:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: От Канада в България

Мнение от tonny »

Явно съм попаднал в грешна възрастова група. Аз съм в детската още. :D

Муха да не кажеш, че и ти си в тая група, отвори ли водката? Наздраве?!
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: От Канада в България

Мнение от myhata II »

tonny написа:Явно съм попаднал в грешна възрастова група. Аз съм в детската още. :D

Муха да не кажеш, че и ти си в тая група, отвори ли водката? Наздраве?!
майтапиш ли се ? :rofl:

Наздраве ! :rock:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: От Канада в България

Мнение от Ivan1007 »

silvestur написа:Немалка част от хората пишещи в този форум са живяли социализма и последващия преход, минали са през безкрайните опашки за визи пред западните посолства, сменили са държавата, работили са или работят на език различен от майчиния, притежават български и канадски паспорти, които им отварят врати на практика за цял свят, имат безценен опит трупан извън зоната на комфорт. Космополити, един вид. Не е ли малко извън контекста да се надцакваме с листовки със седмичните намаления на киселото мляко? Нали искахме да пътуваме, да правим малките си лични открития, кой в Канада, кой в Европа. Да си отворим очите, да го попием този голям шарен свят. И всичко свърши с луканката за 2 лева....егати!
Хмм ... ти май си забравил, че " българската мечта" е шведска маса със столове. :D



'
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: От Канада в България

Мнение от Ivan1007 »

Kan_Tangra написа: Ям толумбички! Тук са по 30 стотинки парчето, големички, поне 20 санта.
В Канада са по 20$ килото, а на вкус са по-зле.
Има и пастички, дънерчета, саралийки, охлювчета, все неща, дето много ми липсваха в Канада.
Разбирам те!
Само кажи, че заплатата ти е колкото в Канада и виж как ще те разберат и другите.

Аз работих 3 години в Албания - толумбички, баклави, тригуни, пастички, агнешко, кебапчета, дюнери, пици, риби, раци квот се сетиш. Домати, краставици, всякакви плодове. Па това бюреци и хляб да не говорим..На 30 мин с кола от морето - сезона 6 месеца. И евтиния - особено цигари и ялкохол.

Е верно имаше и подробности. Заплатата ми беше един и половина пъти тая в Канада, ама със 6 месеца отпуска, жилище и режийни платени, USD25 на ден за храна не можеш да ги изядеш.

Ta кажи че правиш едно 10 000 лева на месец па който иска да разправя каквото ще. ;)
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: От Канада в България

Мнение от tonny »

myhata II написа:майтапиш ли се ? :rofl:
Наздраве ! :rock:
Wrong!
Трябваше да кажеш, абе ти луд ли си бе! :D
Хах, майтап да става!
Честита първа пролет на всички, живи и здрави.
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: От Канада в България

Мнение от prace »

Ivan1007 написа:
Kan_Tangra написа: Ям толумбички! Тук са по 30 стотинки парчето, големички, поне 20 санта.
В Канада са по 20$ килото, а на вкус са по-зле.
Има и пастички, дънерчета, саралийки, охлювчета, все неща, дето много ми липсваха в Канада.
Разбирам те!
Само кажи, че заплатата ти е колкото в Канада и виж как ще те разберат и другите.

Аз работих 3 години в Албания - толумбички, баклави, тригуни, пастички, агнешко, кебапчета, дюнери, пици, риби, раци квот се сетиш. Домати, краставици, всякакви плодове. Па това бюреци и хляб да не говорим..На 30 мин с кола от морето - сезона 6 месеца. И евтиния - особено цигари и ялкохол.

Е верно имаше и подробности. Заплатата ми беше един и половина пъти тая в Канада, ама със 6 месеца отпуска, жилище и режийни платени, USD25 на ден за храна не можеш да ги изядеш.

Ta кажи че правиш едно 10 000 лева на месец па който иска да разправя каквото ще. ;)
Я кажи как е сега в Алберта? Щото аз чувам много тъжни истории..
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: От Канада в България

Мнение от Ivan1007 »

prace написа:
Ivan1007 написа:
Kan_Tangra написа: Ям толумбички! Тук са по 30 стотинки парчето, големички, поне 20 санта.
В Канада са по 20$ килото, а на вкус са по-зле.
Има и пастички, дънерчета, саралийки, охлювчета, все неща, дето много ми липсваха в Канада.
Разбирам те!
Само кажи, че заплатата ти е колкото в Канада и виж как ще те разберат и другите.

Аз работих 3 години в Албания - толумбички, баклави, тригуни, пастички, агнешко, кебапчета, дюнери, пици, риби, раци квот се сетиш. Домати, краставици, всякакви плодове. Па това бюреци и хляб да не говорим..На 30 мин с кола от морето - сезона 6 месеца. И евтиния - особено цигари и ялкохол.

Е верно имаше и подробности. Заплатата ми беше един и половина пъти тая в Канада, ама със 6 месеца отпуска, жилище и режийни платени, USD25 на ден за храна не можеш да ги изядеш.

Ta кажи че правиш едно 10 000 лева на месец па който иска да разправя каквото ще. ;)
Я кажи как е сега в Алберта? Щото аз чувам много тъжни истории..

Е не мисля, че са по-тъжни от веселите от България да речем. :D
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: От Канада в България

Мнение от myhata II »

смешник, видя ли жената как със две думи те направи за 2 стотинки
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор