Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от Ivan1007 »

joro написа:
Ivan1007 написа: Второто е пълна глупост - в България липсва критичен минимум от честни, свободни и разумни хора, поради което няма никакъв шанс такъв да бъде избран.
Има търговци на пазара, които считат, че клиентите са глупави и затова не им купуват доматите и краставиците, нищо, че са по-хубави- ама само според тях самите.
Обясненията, че хората в България са много глупави и затова гласували за Боко Тиквата са същите глупави обяснения.
Хохохо. :D
Аз не продавам нищо.
В случая купувачите се оплакват от стомашно-чревно разстройство, но продължават да купуват развалени краставици ... пардон Тикви. :D
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
maria29
Мнения: 676
Регистриран на: Нед Сеп 28, 2003 6:46 pm

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от maria29 »

DVG написа:Боко за мен е един изключително глупав, прост, необразован и ограничен елемент, тотален селяндур, който не може да върже 2 смислени приказки и да състави 2 нормални последователни изречения, което прави присъствието му на мин.председателския пост срам за всички българи!
Още по-лошо е, че по никакъв начин не работи в интерес на България и хората, а единствено и само за себе си и кръга окръжаващи го мошеници и престъпници. От притеснително много места се твърди, че лично е замесен в престъпни действия и организации, в което съм склонен да вярвам.
Лично е отговорен за продължаването на падението на България през последните вече 7-8 години.
Пълен предател и родоотстъпник, тотален антипод на политик и публична личност (пак казвам - лично мнение)!!!
Бих се радвал да се реши на подобно събитие и в Монреал, за да отида и да му задам 2-3 въпроса, но не вярвам, че вече ще повторят тази грешка.
Прочел(а) си ми мислите...браво...
"If you don't know jewelry, know the jeweller." (Warren E. Buffett)
Публикувай отговор