Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от succes »

optics написа:
Само си изгубих времето ... защо изобщо са ходили в Лондон, на разходка явно.
Между другото тия двамата водещи са пълна скръб, но пък репортерката беше симпатяга.
Каква подигравка и цинизъм само, ужас! Пълна дезинформация и безхаберие.
DVG
Мнения: 37
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 1:05 pm
Местоположение: Монреал

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от DVG »

Боко за мен е един изключително глупав, прост, необразован и ограничен елемент, тотален селяндур, който не може да върже 2 смислени приказки и да състави 2 нормални последователни изречения, което прави присъствието му на мин.председателския пост срам за всички българи!
Още по-лошо е, че по никакъв начин не работи в интерес на България и хората, а единствено и само за себе си и кръга окръжаващи го мошеници и престъпници. От притеснително много места се твърди, че лично е замесен в престъпни действия и организации, в което съм склонен да вярвам.
Лично е отговорен за продължаването на падението на България през последните вече 7-8 години.
Пълен предател и родоотстъпник, тотален антипод на политик и публична личност (пак казвам - лично мнение)!!!
Бих се радвал да се реши на подобно събитие и в Монреал, за да отида и да му задам 2-3 въпроса, но не вярвам, че вече ще повторят тази грешка.
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от myhata II »


Шефът на пресслужбата на кабинета: Собствениците на Би Ти Ви и Нова как се гледат в огледалото след среща с Пеевски

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2016/02/ ... omment-250"

"Шефът на правителствената пресслужба Севдалина Арнаудова заяви, че е имало предварителна информация, че се готви "провокация" на срещата на премиера Бойко Борисов с българската общност в Лондон. Тя коментира пред Би Ти Ви, че при вече предвидена среща е нямало как премиерът и министрите да не се явят, а самият Борисов по думите й е запазил самообладание."

бах мааму , сега излезе че 2 000 000 български емигранти са "правокатори" !
:rofl: :rofl: :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от Pavel M »

DVG написа:Боко за мен е един изключително глупав, прост, необразован и ограничен елемент, тотален селяндур, който не може да върже 2 смислени приказки и да състави 2 нормални последователни изречения, което прави присъствието му на мин.председателския пост срам за всички българи!
Още по-лошо е, че по никакъв начин не работи в интерес на България и хората, а единствено и само за себе си и кръга окръжаващи го мошеници и престъпници. От притеснително много места се твърди, че лично е замесен в престъпни действия и организации, в което съм склонен да вярвам.
Лично е отговорен за продължаването на падението на България през последните вече 7-8 години.
Пълен предател и родоотстъпник, тотален антипод на политик и публична личност (пак казвам - лично мнение)!!!
Бих се радвал да се реши на подобно събитие и в Монреал, за да отида и да му задам 2-3 въпроса, но не вярвам, че вече ще повторят тази грешка.

:y: :handshake:

боко Ганев банкялиев е прос селски цървул който се изживява на мокасина
ма за срамота на матреала той си го е избрал

ей няма се събуди тоя български народ.мазохисти.колкото по вече го е.ат отзад по хубаво му става
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от tonich »

DVG написа:Бих се радвал да се реши на подобно събитие и в Монреал, за да отида и да му задам 2-3 въпроса, но не вярвам, че вече ще повторят тази грешка.
Като тези в Лондон ли?
Да идеш и да го питаш защо си отишъл на тая среща?! Айде нема нужда! :rofl: :D


За мен е доста притеснително това, което видях във видеото. Не може ББ да изглежда толкова интелигентен на фона на т.нар себе си интелигенцият. Защото и децата в детската градина знаят колко е природния му интелект. Май си опираме до мат'рял... :^)


Иначе подкрепям становището на optics, че няма програма за привличане на имигранти обратно. За мен това беше най-важният въпрос на тази т.нар. среща.
optics написа:Иначе въпроса - има ли национална програма за привличане на имигрантите обратно е резонен, но отговорът към днешна дата за мен е - че няма.
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от joro »

tonich написа:
DVG написа:Бих се радвал да се реши на подобно събитие и в Монреал, за да отида и да му задам 2-3 въпроса, но не вярвам, че вече ще повторят тази грешка.
Като тези в Лондон ли?
Да идеш и да го питаш защо си отишъл на тая среща?! Айде нема нужда! :rofl: :D


За мен е доста притеснително това, което видях във видеото. Не може ББ да изглежда толкова интелигентен на фона на т.нар себе си интелигенцият. Защото и децата в детската градина знаят колко е природния му интелект. Май си опираме до мат'рял... :^)
То като гледаш матряла и ти става ясно що е Боко на власт. Глупак на глупак задава глупави въпроси, какви трябва да са отговорите :lol: :lol: :lol:
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от optics »

Те ако са знаели както твърди тая Севдалина че нещо се гласи, са му казали да се усмихва търпеливо като най-адекватна реакция и така и стана.
Но всеки който реално иска да чуе отговор, трябва да пита кратко и после с кратки вмятания да насочва отговарящия към каквото желае да чуе. А то какво беше това питане - две минути, на които ББ отговаря с две думи.

Едно на ръка че какво да го питаш ? Това за програмата е ясно че няма - ако имаше щяхме всички да знаем от първия ден и щеше да е на първа страница на всички бг медии. Друго какво да го питаш - що си мени мнението по два пъти на ден - ми щото толко му е акъла.
Или какъв му е бил бизнеса с Йосич - ще се подсмихне и ще каже някоя заучена басня.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от joro »

optics написа:Те ако са знаели както твърди тая Севдалина че нещо се гласи, са му казали да се усмихва търпеливо като най-адекватна реакция и така и стана.
Но всеки който реално иска да чуе отговор, трябва да пита кратко и после с кратки вмятания да насочва отговарящия към каквото желае да чуе. А то какво беше това питане - две минути, на които ББ отговаря с две думи.

Едно на ръка че какво да го питаш ? Това за програмата е ясно че няма - ако имаше щяхме всички да знаем от първия ден и щеше да е на първа страница на всички бг медии. Друго какво да го питаш - що си мени мнението по два пъти на ден - ми щото толко му е акъла.
Или какъв му е бил бизнеса с Йосич - ще се подсмихне и ще каже някоя заучена басня.
Въпроси от типа “защо спряхте Южен Поток“- Боко ли го спря “защо изтеглихте 20 милиарда“- не бяха ли 16, “защо изгонихте 2 милиона българи“- Боко ли ги изгони, абе тия мурзилки много по-прости и от Боко :D :D :D
То в царството на слепите едноокия е цар, затова и Боко ще ни управлява :D :D :D
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от myhata II »

joro написа:
optics написа:Те ако са знаели както твърди тая Севдалина че нещо се гласи, са му казали да се усмихва търпеливо като най-адекватна реакция и така и стана.
Но всеки който реално иска да чуе отговор, трябва да пита кратко и после с кратки вмятания да насочва отговарящия към каквото желае да чуе. А то какво беше това питане - две минути, на които ББ отговаря с две думи.

Едно на ръка че какво да го питаш ? Това за програмата е ясно че няма - ако имаше щяхме всички да знаем от първия ден и щеше да е на първа страница на всички бг медии. Друго какво да го питаш - що си мени мнението по два пъти на ден - ми щото толко му е акъла.
Или какъв му е бил бизнеса с Йосич - ще се подсмихне и ще каже някоя заучена басня.
Въпроси от типа “защо спряхте Южен Поток“- Боко ли го спря “защо изтеглихте 20 милиарда“- не бяха ли 16, “защо изгонихте 2 милиона българи“- Боко ли ги изгони, абе тия мурзилки много по-прости и от Боко :D :D :D
То в царството на слепите едноокия е цар, затова и Боко ще ни управлява :D :D :D
бойко, се услушваше като обран евреин, като удар със мокър парцал му дойде отношението на емигрантите към него и неговите колеги министри
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от joro »

myhata II написа:
бойко, се услушваше като обран евреин, като удар със мокър парцал му дойде отношението на емигрантите към него и неговите колеги министри
Дреме му на Бойко. Нали на следващите избори пак него ще изберем :clap:
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от myhata II »

joro написа:
myhata II написа:
бойко, се услушваше като обран евреин, като удар със мокър парцал му дойде отношението на емигрантите към него и неговите колеги министри
Дреме му на Бойко. Нали на следващите избори пак него ще изберем :clap:

на кои "избори" ? :rofl: :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
DVG
Мнения: 37
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 1:05 pm
Местоположение: Монреал

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от DVG »

..."Като тези в Лондон ли?
Да идеш и да го питаш защо си отишъл на тая среща?! Айде нема нужда!"...

Тонич, не знам, но това леко ми звучи леко като неуместно заяждане. Надявам се, че не е и ще го приема така.
Не ме познаваш какъв човек съм и не е редно да смяташ, че ще говоря глупости и ще задавам безсмислени въпроси.
Както и да е. :handshake:

Едно от нещата, които не чух да се споменават, а той е конкретно отговорен, защото се случи изцяло при неговото "управление" е изчезването на парите от КТБ. Това за мен е гавра с всички огрухани хорица в България, брутална подигравка и обида в лицата им.
Мина повече от година и няма никой обвинен, не се знае къде са парите... Показва пълна липса на държава и работещи служби или (най-вероятно) съучастие, умишлено прикриване и замитане (както бяха пирамидите през 1994-5-6-7). Това, ако не е сериозно нещо, за което трябва да се търси лична отговорност и отговори - здраве.
Има и други неща, но не ми се влиза в подробности, както казах.

Не съм човек да търся излишни пререкания, всеки има право на мнение. Просто аз изказах моето и никой не може да го промени.
Не ме разбирай(те) погрешно, не обвинявам само този некадърник за ставащото у нас. За мен всички управлявали досега са виновни, всички до един. В момента просто Боко е в светлината на прожектора и лично мен много ме дразни неговата брутална тъпота и липса на елементарно възпитание дори (постоянното ходене с ръка в джоба, все небръснат, говори на "ти", гледа все навъсено по мутренски и т.н.).
Въпреки, че не живея в България от доста време, аз си ходя много често, имам родители там, много приятели и за мен е срамно присъствието на този човек на този пост.

Живи и здрави на всички!
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от joro »

В България и едно магаре да сложим за премиер- все тая. У нас никога не е имало свестни управляващи, даже Бай Тошо беше един тъп селянин, който също като Боко ръсеше глупости и се държеше като правешки чобанин. Ама такива си ги избираме защото и народът си е такъв мат'рял- ние не искаме силни личности да ни управляват. Няма кой да гласува за човек като Путин, Орбан и др. Българинът се бои от такива хора, защото не иска някой да го рита по задника и да го кара да бачка яко и да не краде. Предпочитаме такива като Боко Тиквата или Костов Циганина- двамата най-тачени управници сред Бай Тошо.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от joro »

tonich написа: Иначе подкрепям становището на optics, че няма програма за привличане на имигранти обратно. За мен това беше най-важният въпрос на тази т.нар. среща.
optics написа:Иначе въпроса - има ли национална програма за привличане на имигрантите обратно е резонен, но отговорът към днешна дата за мен е - че няма.
Не знам каква ще е тази национална програма- да ви даде някой по 1 милион долара за да се върнете?
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Среща на лондонски емигранти със лекето борисов !

Мнение от Ivan1007 »

joro написа:
tonich написа: Иначе подкрепям становището на optics, че няма програма за привличане на имигранти обратно. За мен това беше най-важният въпрос на тази т.нар. среща.
optics написа:Иначе въпроса - има ли национална програма за привличане на имигрантите обратно е резонен, но отговорът към днешна дата за мен е - че няма.
Не знам каква ще е тази национална програма- да ви даде някой по 1 милион долара за да се върнете?
И аз не зням.

Може би вие да напуснете?
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Публикувай отговор