Как се ремонтират самолети в София

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от Bistra »

Леко с язвата Тангра! Че на болен студент над 30 години и бабичка няма да се върже!
Аз нямам, а и никога не съм имала баща партиец. (Освен ако някой не ме е осиновил между другото без да ме държи в течение за това. |( ) И кой ти е казал, че с кацането е купил блок? По-малко чети Мухата, че съвсем ще се поболееш. Що не запишеш още едно следване, а? Имаш време до пенсия да го изкараш! :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от Kan_Tangra »

Продължавай да опипваш хаотично и несигурно, белким уцелиш някое слабо място.
Точно това чаках, някакъв бабендер да ми казва какво да записвам и какво да правя с времето си.
:D :rofl:
Аз моето дете с моята професия, с няколко години стаж, ВЕЧЕ вадя повече от тебе, а в переспектива ще е в пъти повече.
Отделно мога да работя навсякъде по света, стига да поискам.
А ти си чертай там и си лакирай ноктите. Кой за каквото е учил. Хахахах!
Внуци ще има ли през новата година? :D
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от myhata II »

Kan_Tangra написа:
pumpy написа:
Ivan1007 написа:
Marto написа:Някои тука биха попитали, хубаво, до Едмънтън 4 часа, а до цивилизацията? ;)
Е, оттам Калгари е само на 3 часа с кола или по-малко от час със самoлет. :rofl:

Майтап де, Марто

Като чуя за Форт Нелсън се сещам, че като шофираш до там минеш ли Форт Ст Джон и 4 часа си на Сириус XM само и има една бензиностанция за 400 км.
Значи не познаваш пътя - повече от една е, но никога не са ми трябвали. Аз спирам за едно кафе, винаги на едно и също място, почто по средата.
А относно цивилизацията много бъркате - до българското черноморие полета е много по-дълъг от 4 часа от където и да е в Северна Америка. А там едно лято се е опнало, едни готини сервитьорки ти се въртят, няма спиране :rofl:
Гроздето е кисело, пумпал!
Мен лично никога не ме е било срам да призная, когато нещо е хубаво, макар да го нямам.
Това си е било още от времето, когато бях много беден студент, преди 20 години.
Никога не съм се напирал да омаловажа всичко, което не е свързано лично с мен. Винаги съм го намирал това качество за отвращаващо. И типично за най-голямата селяния.
Искрено се надявам, да го нямаш това, а по някаква друга причина наистина много да мразиш българското черноморие.
А сервитьорките са нещо съвсем второстепенно и третостепенно.
Ако човек е по-интелигентен, ще се сети, че далеч не се отнася за сервитьорките. Но ако не е интелигентен или не иска да го види (което е почти същото), то остава да се присмива на сервитьорките. :D
По добре сервитьорки от черноморието, при сервитьорки от местния тим хортънс с бради и разплути тела
Тялото ти пълно, ама душата ти празна Пумпъл ...
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от Pavel M »

Bistra написа:Леко с язвата Тангра! Че на болен студент над 30 години и бабичка няма да се върже!
Аз нямам, а и никога не съм имала баща партиец. (Освен ако някой не ме е осиновил между другото без да ме държи в течение за това. |( ) И кой ти е казал, че с кацането е купил блок? По-малко чети Мухата, че съвсем ще се поболееш. Що не запишеш още едно следване, а? Имаш време до пенсия да го изкараш! :lol:

ко каза баби,че съм си забравил очилата :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от Bistra »

Ми асъл вечният студент! ... Си ги намества между току що завършили колежанчета. :D
Голяма успеваемост няма що! :lol:
Миналата година, дъщеря ми като кара курсовете за ски учител, се беше записало и едно чиче. Децата го гледаха като полезно изкопаемо. А да не ти цитирам само коментарите, че ще му се приплаче на козунак - мен-ът! :rofl:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от Павел »

Bistra написа:Ми асъл вечният студент! ... Си ги намества между току що завършили колежанчета. :D
Голяма успеваемост няма що! :lol:
Миналата година, дъщеря ми като кара курсовете за ски учител, се беше записало и едно чиче. Децата го гледаха като полезно изкопаемо. А да не ти цитирам само коментарите, че ще му се приплаче на козунак - мен-ът! :rofl:
Като знам какви планини и писти, по-равни от на Костко паркинга има покрай Монреала, сигурно на всеки, който може да си закопчае автоматите му дават тапия за ски учител :rofl:
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от Kan_Tangra »

Bistra написа:Ми асъл вечният студент! ... Си ги намества между току що завършили колежанчета. :D
Голяма успеваемост няма що! :lol:
Миналата година, дъщеря ми като кара курсовете за ски учител, се беше записало и едно чиче. Децата го гледаха като полезно изкопаемо. А да не ти цитирам само коментарите, че ще му се приплаче на козунак - мен-ът! :rofl:
Абе добре, че не карам ски значи!
Явно само чички и лелички недоЕ..чесани се събират там!
:rofl:
Смени хормоналните таблетки, че не ти понасят. Ще ти иде здравето.. ;)
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от Marto »

miteto написа:
yahoo написа:
Marto написа:Мойте като летяха от Едмънтън до Торонто с Уестджет тази пролет умрели от глад...
Това някакъв виц ли е? Полета Едмънтън - Торонто трае по-малко от 4 часа.
:rofl:
Да не говорим, че сандвичите по тези авиолинии струват по 6-7 долара, т.е. по-малко, отколкото на летището.
Не е за парите. Става дума за български пенсионери, които не знаят бъкел английски и винаги са били хранени и поени по време на полет. Та седяли и си чакали да им дадат закуските докато кацнат.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от Bistra »

Хм, то само неумението да караш ски да ти беше кусура!...|( Ще загараряш още дълго козунаци...Къде козунаци, къде ти самия!... :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от myhata II »

Bistra написа:Хм, то само неумението да караш ски да ти беше кусура!...|( Ще загараряш още дълго козунаци...Къде козунаци, къде ти самия!... :D
щеря мож ли да направи козунаци ?
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от Павел »

Marto написа:
miteto написа:
yahoo написа:
Marto написа:Мойте като летяха от Едмънтън до Торонто с Уестджет тази пролет умрели от глад...
Това някакъв виц ли е? Полета Едмънтън - Торонто трае по-малко от 4 часа.
:rofl:
Да не говорим, че сандвичите по тези авиолинии струват по 6-7 долара, т.е. по-малко, отколкото на летището.
Не е за парите. Става дума за български пенсионери, които не знаят бъкел английски и винаги са били хранени и поени по време на полет. Та седяли и си чакали да им дадат закуските докато кацнат.
Изводите са два:
Или не си летял от години за да не знаеш, че на късите полети безплатна храна вече не дават
Или си безотговорен син, за да не предупредиш старите за горното
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от Marto »

Или преувеличих малко с "умирането от глад" и троловете скочиха :D
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от Павел »

Marto написа:Или преувеличих малко с "умирането от глад" и троловете скочиха :D
Когато едни тролове хвърлят винаги първи и то без причина камъни в градината на други тролове, последните отвръщат на удара :)
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от pumpy »

Kan_Tangra написа: Искрено се надявам, да го нямаш това, а по някаква друга причина наистина много да мразиш българското черноморие.....
"да мразя" е много силна дума, много силна. Не мога да мразя нещо като българското черноморие защото имам предимно позитивни спомени като малък. Аз съм прекарал множество незабравими седмици на Дружба и Созопол със семейството си. Да не говорим, че всяко лято бях и на детски лагер на Иракли. Изобщо село си нямах, но на море ходех редовно. За последен път съм бил през 2003 и пак нямам лоши спомени.
Проблема е че днес мога да отида и на други места освен по българското черноморие - и е по-близко и е по-приятно. От почти две седмици съм на един невеоятен остров - няма друг човек на плажа на десетки метри от моята кърпа, водата е синя, морето топло, хората усмихнати, храната е храна, сервитьорките - сервитьорки, не ми се налага да летя часове за да стигна до тук, озобщо не разбирам защо трябва да е "българското" за да го харесвам и ако не съм там автоматично го "мразя"

Но какво да ти обяснявам - ние селянчетата имаме различно виждане за живота, не мой ги стигнем гражданите и трябва да си "знаем гьола" ....
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от Kan_Tangra »

Kan_Tangra написа:
pumpy написа:
Ivan1007 написа:
Marto написа:Някои тука биха попитали, хубаво, до Едмънтън 4 часа, а до цивилизацията? ;)
Е, оттам Калгари е само на 3 часа с кола или по-малко от час със самoлет. :rofl:

Майтап де, Марто

Като чуя за Форт Нелсън се сещам, че като шофираш до там минеш ли Форт Ст Джон и 4 часа си на Сириус XM само и има една бензиностанция за 400 км.
Значи не познаваш пътя - повече от една е, но никога не са ми трябвали. Аз спирам за едно кафе, винаги на едно и също място, почто по средата.
А относно цивилизацията много бъркате - до българското черноморие полета е много по-дълъг от 4 часа от където и да е в Северна Америка. А там едно лято се е опнало, едни готини сервитьорки ти се въртят, няма спиране :rofl:
Гроздето е кисело, пумпал!
Мен лично никога не ме е било срам да призная, когато нещо е хубаво, макар да го нямам.
Това си е било още от времето, когато бях много беден студент, преди 20 години.
Никога не съм се напирал да омаловажа всичко, което не е свързано лично с мен. Винаги съм го намирал това качество за отвращаващо. И типично за най-голямата селяния.
Искрено се надявам, да го нямаш това, а по някаква друга причина наистина много да мразиш българското черноморие.
А сервитьорките са нещо съвсем второстепенно и третостепенно.
Ако човек е по-интелигентен, ще се сети, че далеч не се отнася за сервитьорките. Но ако не е интелигентен или не иска да го види (което е почти същото), то остава да се присмива на сервитьорките. :D
Както е (оче)видно, съм те цитирал, за да няма измислици и интерпретации.
pumpy написа:А там едно лято се е опнало, едни готини сервитьорки ти се въртят, няма спиране :rofl:
Това ако ти изглежда нормален тон, с който казваш, че всъщност българското черноморие ти харесва, но имало и по-хубави и места, аз съм трамвай.
На мен ми прилича на презрително, омаловажително, подигравателно отношение.
Май две седмици престой не са достатъчни. Вземи остани още две!
;)
Някога аз да съм казвал 'мани ги тия кубински и мексикански плажове, мани ги тия мангали, дето работят за 20$ на месец'?
Не го казвам, защото сърце не ми дава, и защото не съм такъв човек.
Изненадва ме, че ти си.
А дали е българското или друго черноморие, в случая е без никакво значение.
Точно по същия омаловажителен и подигравателен начин говори и една друга съфорумка с 10к постинга.
Ама е кофти да си в нейната категория, не мислиш ли?
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Публикувай отговор