Как се ремонтират самолети в София

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от klisurov »

jovani написа:България ...Има много успели хора на които 99.99% от имигрантите могат само да завиждат ..
Би ли цитирал имената на поне двама, които не са свързани с политически и/или мафиотски структури?
Повече от шест години не съм бил в БГ и не съм проявявал интерес какво се случва там.
Надявам се, нещата да са се променили към добро за това време.
Знам истории със, но, за съжаление, нито една без силови структури.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от pumpy »

На мен ми е по-интересна дефиницията на "успял" преди да ми се цитират примери.
Иначе това със самолетите - вярвам, че има много кадърни хора, които по една или друга причина са избрали да останат ТАМ и търсят начин да се справят в този живот - евала за борбата им, тя е за възхищение.....
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от joro »

klisurov написа:
jovani написа:България ...Има много успели хора на които 99.99% от имигрантите могат само да завиждат ..
Би ли цитирал имената на поне двама, които не са свързани с политически и/или мафиотски структури?
Повече от шест години не съм бил в БГ и не съм проявявал интерес какво се случва там.
Надявам се, нещата да са се променили към добро за това време.
Знам истории със, но, за съжаление, нито една без силови структури.
Дали тия всичките са все мутри и мафиоти?
http://mng.manager.bg/archive/2015/finalists?p=1"
http://mng.manager.bg/archive/2015/finalists?p=2"
Каквото търсиш, такова ще намериш. Такива като Бистра никога няма да видят нещо хубаво в България просто защото не желаят да го видят.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от Bistra »

10 човека. Повечето представители на западни компании. Да разбирам ли, че средната класа на България е съставена от 10 човека (всичките до един познати на Джовани ;) )? :rofl: :rofl: :rofl:
- 1. Сега видях, че единият дори не е с българско име. Браво, Жоре, има напредък! :P
То това хубаво, ама никъде не се засяга родословието им. Ако са потомци на бивши комунисти, не ми ги хвали! Направо сте си за оплакване. Ама то да плачеш ли, да се смееш ли?
Онзи ден гледам някакви хора (Не ги познавам. Случайно ми се появиха на стената чрез мои приятели) сложили си билетите за Канада. И със задоволство пишат, че започнало обратното броене. Та нещо не се връзва това с розовата действителност, за която се опитвате да ни убедите ти и неколцина пишман имигранти тук. :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от Kan_Tangra »

Ами много е вероятно и те да са селяни, като тебе, от някое кирпичено село. Дето стените на къщите ги правят от магарешки тор.

Обратно броене! Много са ми смешни такива, дето надуват дудуците и гайдите, сякаш ще ходят на сватба.
А накрая се оказва тежководолазен спорт. С акцент върху 'лазенето'.
:D
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от Bistra »

Аха от селото на Батката - Русе.
Ко да праиш, не всички са кадърни и дават брички под наем. :lol:
Поне ще им остане упокоението, че ще станат Калифорния дриймъри в БГ - Канада...Не знам, що ми идва на акъла онова протяжно виене на Аделе, дето ни прогърмя ушите последните месеци по радиото...прелъстена и изоставена. :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от myhata II »

Bistra написа:Аха от селото на Батката - Русе.
Ко да праиш, не всички са кадърни и дават брички под наем. :lol:
Поне ще им остане упокоението, че ще станат Калифорния дриймъри в БГ - Канада...Не знам, що ми идва на акъла онова протяжно виене на Аделе, дето ни прогърмя ушите последните месеци по радиото...прелъстена и изоставена. :lol:

наистина много си зле ..
аз ли да ти казвам че на Русе му казват още "малката Виена"!
Ето да се ограмотиш малко ;)

„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от Bistra »

Бе те може всичко да му казват, ама хората бегат оттам...Подобно на някои други, които са избегали от Пловдив и Бургас, а сега ривът като Аделе.... Хелоуууу...ууу! :rofl: :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от myhata II »

Bistra написа:Бе те може всичко да му казват, ама хората бегат оттам...Подобно на някои други, които са избегали от Пловдив и Бургас, а сега ривът като Аделе.... Хелоуууу...ууу! :rofl: :D
и кои са тези ?

единствено ревящата си ти, от 2 години ревеш че живееш в бунгало и че с мъжо ще си купите автомобил, при положение че примерно аз , вече за 3 години сменям 2 чисто нови автомобила и плащам рента равна на твои 2 месечни вноски за бунгало в Квебек

:lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от klisurov »

joro написа:
klisurov написа:
jovani написа:България ...Има много успели хора на които 99.99% от имигрантите могат само да завиждат ..
Би ли цитирал имената на поне двама, които не са свързани с политически и/или мафиотски структури?
Повече от шест години не съм бил в БГ и не съм проявявал интерес какво се случва там.
Надявам се, нещата да са се променили към добро за това време.
Знам истории със, но, за съжаление, нито една без силови структури.
Дали тия всичките са все мутри и мафиоти?
http://mng.manager.bg/archive/2015/finalists?p=1"
http://mng.manager.bg/archive/2015/finalists?p=2"
Каквото търсиш, такова ще намериш. Такива като Бистра никога няма да видят нещо хубаво в България просто защото не желаят да го видят.
Що не добавят Левон Хампарцумян и Иван Искров?
Минал съм през Росексим - ДЗИ Банк и в приказки не вярвам.
А и не бъркай кариера с успял.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от ivalin »

Bistra написа:Бе те може всичко да му казват, ама хората бегат оттам...Подобно на някои други, които са избегали от Пловдив и Бургас, а сега ривът като Аделе.... Хелоуууу...ууу! :rofl: :D
"Оттам", ако имаш предвид Русчук...?! Да бягаха, ноо на времето, преди мноого години през 80-те, когато беше див комунизъм и в България и в Румъния и още работеха фабриките и заводите, а сега през убавия капитализъм, от както няма нищо, ни фабрики, ни заводи, не съм чувал някой да бяга. А това за Пловдив и Бургас, беше върхът на сладоледа, всички се натискат да отидат там, да бягат е най-меко казано нагло да се каже. Момиче такива гупости, не се бълват так а с лека ръка, то е явно, че са ти нагорели пластините, ама ние нямаме вина за това, че да ни заливаш с тази помия. :puke:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от Bistra »

myhata II написа: и кои са тези ?...
Мух, все се каня да те попитам, понеже ти знаеш всичко... Какво стана с онзи лудият Спиро? Що спря да пише? ... Беше много активен подобно на Миелето и изведнъж нищо... Що така? Аз като свикна да замезвам по определен начин, не обичам промените. :(
Toва ли има предвид Танграта, говорейки за заводолазване?... Тъкмо стана весело. :(
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от joro »

Bistra написа:10 човека. Повечето представители на западни компании. Да разбирам ли, че средната класа на България е съставена от 10 човека (всичките до един познати на Джовани ;) )? :rofl: :rofl: :rofl:
- 1. Сега видях, че единият дори не е с българско име. Браво, Жоре, има напредък! :P
То това хубаво, ама никъде не се засяга родословието им. Ако са потомци на бивши комунисти, не ми ги хвали! Направо сте си за оплакване. Ама то да плачеш ли, да се смееш ли?
Онзи ден гледам някакви хора (Не ги познавам. Случайно ми се появиха на стената чрез мои приятели) сложили си билетите за Канада. И със задоволство пишат, че започнало обратното броене. Та нещо не се връзва това с розовата действителност, за която се опитвате да ни убедите ти и неколцина пишман имигранти тук. :lol:
Това е само малък пример. Нямзм нито време, нито желание да търся всички успели хора от България и да им описвам автобиографиите и дали дядовците им са били в БКП. Едва ли на хората под 30 им пука за такива неща. А хора, които бягат от България винаги ще има, както има и хора, бягащи от Канада. В един свят, където границите са отворени и всеки може да решава дали да отиде в Лондон, Ню Йорк или Амстердам е нормално да има движение. И България не прави изключение. Това, че някой се е преместил от Канада в Англия не означава, че е избягал, защото в Канада е ужасно. Просто всеки човек си намира някакво място под слънцето, където му е най-добре. А дали ще успееш в живота или не си зависи от тебе. Никъде няма розова действителност и навсякъде трябва човек да си размърда задникка. И в Канада да живееш на минималната заплата си е пълна мизерия. Приказките за това, че в България само децата на комунистите се издигат и успяват са приказки на лузърите, които си оправдават мързела. Защо не виждам никъде сред успелите хора внука на бай Тошо например? Сигурно фактът, че е внук на Първия не е достатъчен да го издигне както на някои други, които я имат, я нямат някакви далечни връзки с бившите комунисти.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от klisurov »

joro написа:Това е само малък пример.
Проблемът е, че и да се разтърсиш, няма да намериш, за съжаление.
Успешен бизнес в БГ до преди малко повече от шест години бе невъзможно да се прави, ако нямаш "чадър".
Аз имах чадърче и можех да дерзая, но не ми е в кръвта.
Пробвах и кариера, стигнах там, където за някои е все още недостижима цел.
Но избрах поредното предизвикателство.

А, и още, не всеки може (все още) да отиде където си поиска.
Познавам лично милионери в €, които ги отрязаха за Ню Йорк - сещай се защо.

И не си оправдавам мързела - това, което зарязах в БГ все още е мечта за мнозина, в това число и съфорумци тук.
Все още не съм от "ванкувърските баровци", но мога да си позволя не едно или две неща тук.

Истината (поне за мен) е, че ако не си с мутрите, няма начин да стигнеш далеч в БГ.
А на заплата, пък била тя и шест цифрена, не си е работа - и тук, и там.

П.П. Имаш ли идея, ако бизнесмена от Русчук пробва да надскочи няколкото хилки на месец, кому и колко винетки трябва да киха седмично?
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Как се ремонтират самолети в София

Мнение от Ivan1007 »

Жорка,
В страна управлявана от мафиоти/ комунисти, начело с мафиот- комуниста Боко Тиквата просто няма начин да си успял, ако не си с мафията.

В България не съществува среден и едър български бизнес, който да не е създаден и/или контролиран от комунистите/ мафията. Всичко над размера на квартална бакалия или малък семеен хотел е контролирано от тях.

Та не разбрах, на хонорар ли си при мафията или си просто глупав?
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Публикувай отговор