Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от pumpy »

Ivan1007 написа:Виждаш го щото си се забил в гетото.
8)
Вижда го защото и той, като оранжевия буфом си я напазарувал жена имигрантка. После я е довел в цивилизацията, родила му е деца и реално е размила гено фона на бялата раса. И тези двамата са против имиграцията. Да не говорим, че идола му е против имиграцията точно на неговата жена на север от селото й някъде в латинска Америка.
В училище имахме двама колумбийци, разведени и двамата по веднъж. Имат две момиченца -индианчета та дрънкат. И тези двамата са супер силни поддръжници на оранжевия буфон, защото бил против абортите.....
Ай сиктер бе:
- разведени;
- само с две деца, което значи че практикуват някаква форма на семейно планиране;
- имигранти с деца видимо различаващите се местните русокоси кифли;
- но супер религиозни и против абортите;

Тези хора изобщо чуват ли се какво говорят и гледат ли се в огледалото понякога ?
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Kpetrov »

А ти чуваш ли се какво говориш?
СтранаТА - любимата оградена със стени, стрелят на месо, а си за БЕЗКОНТРОЛНАТА емиграция!

Това че съучениците ти са супер религиозни и против абортите е просто поза. Не е нещо нечувано в Латинска Америка да се пишеш супер религиозен.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
SFBG82
Мнения: 2368
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

България с лек превес пред Сърбия за завод на VW

https://www.24chasa.bg/novini/article/7351378"
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от pumpy »

Kpetrov написа:А ти чуваш ли се какво говориш?
СтранаТА - любимата оградена със стени, стрелят на месо, а си за БЕЗКОНТРОЛНАТА емиграция!

Това че съучениците ти са супер религиозни и против абортите е просто поза. Не е нещо нечувано в Латинска Америка да се пишеш супер религиозен.
Не за безконтролната, не. Все пак едно е да си "напазаруваш"булка, друго е да ти дойде някой ирански травестит нали ? Пък и ние всички в този форум тук к'во сме бе ? И не само ние ами изобщо ВСИЧКИ на този континент, без индианците. Да не се окаже един ден, че всички сме за "натикване в морето" за да остане място за индианците: били те северно или южно американски ?
Ай сиктер
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Kpetrov »

pumpy написа:
Kpetrov написа:А ти чуваш ли се какво говориш?
СтранаТА - любимата оградена със стени, стрелят на месо, а си за БЕЗКОНТРОЛНАТА емиграция!

Това че съучениците ти са супер религиозни и против абортите е просто поза. Не е нещо нечувано в Латинска Америка да се пишеш супер религиозен.
Не за безконтролната, не. Все пак едно е да си "напазаруваш"булка, друго е да ти дойде някой ирански травестит нали ? Пък и ние всички в този форум тук к'во сме бе ? И не само ние ами изобщо ВСИЧКИ на този континент, без индианците. Да не се окаже един ден, че всички сме за "натикване в морето" за да остане място за индианците: били те северно или южно американски ?
Ай сиктер
Как така не за безконтролната, значи ли това, че си привърженик на стената? Защото фактически тя е спънка само за безконтролната емиграция.
И защо без индианците? Да не би да са сътворили северно или южноамериканската тектонични плочи?

Да не се окаже един ден, че всички сме за "натикване в морето" за да остане място за индианците... и защо един ден. То вече се е оказало според доста хаховци.

За това си прав да си напазаруваш каквото и да е било се изисква взаимно съгласие, а да ти дойде ирански или израелски травестит има все пак значение как така е дошъл, защо и колко го искат.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от pumpy »

Не е зле преди да натиснеш "изпрати бутона до прочетеш какво точно си написал. Аз от горното не разбирам нищо, освен че с несвързани неща бягаш по тъч линията. Пробвай пак :)
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

Kpetrov написа:
Ivan1007 написа:Виждаш го щото си се забил в гетото.
8)
По-скоро защото не се е забил в прерията.
Ми в прерията в случая е най-доброто място за живеене в Канада и четвърто в света, но не мисля, че прерията е определяща за това.
Хората са главния фактор, който прави едно място добро за живеене, не релефа и климата.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

Kpetrov написа: Как така не за безконтролната, значи ли това, че си привърженик на стената? Защото фактически тя е спънка само за безконтролната емиграция.
Да, ве.
Преди Дръмпф всички са били привърженици на безконтролната емиграция и сега само тръмпанарите дето му повтаряте глупостите като папагали сте противници на безконтролната миграция
Фактически стената служи само за политическа агитация и егото на Дръмпф.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Kpetrov »

pumpy написа:Не е зле преди да натиснеш "изпрати бутона до прочетеш какво точно си написал. Аз от горното не разбирам нищо, освен че с несвързани неща бягаш по тъч линията. Пробвай пак :)
Ми дай да видим някой друг от съфорумниците дали е разбрал какво точно съм написал и да ти перефразира въпросите ми?
Да видим в действителност кой бяга по тъч линията и дали не си ти единственият не разбрал.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от pumpy »

Днес не ти е ден, аз се отказвам. Някой друг път може пак да пробваме. А и ми свърши смяната в старческия дом, та си отивам вкъщи .
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Kpetrov »

pumpy написа:Днес не ти е ден, аз се отказвам. Някой друг път може пак да пробваме. А и ми свърши смяната в старческия дом, та си отивам вкъщи .
Изглежда си точно на правилното място. По добре да останеш да те понагледат.

Пък и много бързо се измъкваш с оправданието за неразбрал. Дай малко време на съфорумниците все някой ще се включи.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Kpetrov »

Ivan1007 написа:
Kpetrov написа: Как така не за безконтролната, значи ли това, че си привърженик на стената? Защото фактически тя е спънка само за безконтролната емиграция.
Да, ве.
Преди Дръмпф всички са били привърженици на безконтролната емиграция и сега само тръмпанарите дето му повтаряте глупостите като папагали сте противници на безконтролната миграция
Фактически стената служи само за политическа агитация и егото на Дръмпф.
Явно има разбрали въпроса!
Както сам казваш не са само тръмпанарите противници на безконтролната миграция, а всички. Разликата с преди и сега е че се търси обществен шум, порицание и т.н. за да се дискредитира личноста и политиката му.
Фактически да, всички стени могат да бъдат превъзмогнати, но стената в Израел и тяли е само за политическа агитация и егото на Натаняху? А стените на именията на демократите и те ли?
Току що се връщам от страната на демокрацията и... гейтед комюнити до гейтед комюнити. Навсякъде бариери, кодове за достъп и автоматични врати. Много агитация много его. Всичкото построено много преди Тръмп.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Назадничава, изостанала, проста и некултурна България никога не е излагала хора от Африка и Азия в зоологически градини. Докато културна, демократична, напредничава и т.н. Западна Европа го е правила до към средата на миналия век.

Човешките зоологически градини - една от най-срамните тайни на Европа.

Толкоз относно претенциите за толерантност и хуманизъм на западняците.
Днешната толерастия е насила налагана и няма никаква здрава основа. Както си се пишат много толерантни, току-виж утре отново отворили концлагерите наглосаксите.
Последно промяна от agent Ozo на Пон Мар 18, 2019 6:17 pm, променено общо 1 път.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от pumpy »

Kpetrov написа: А стените на именията на демократите и те ли?
Току що се връщам от страната на демокрацията и... гейтед комюнити до гейтед комюнити. Навсякъде бариери, кодове за достъп и автоматични врати. Много агитация много его. Всичкото построено много преди Тръмп.
Я да видим сега приликите и разликите между стената на имението ми или гейтет квартала, в който живея и стената в средата на пустинята:
- аз съм си платил първата, защото така съм искал, втората трябва да я плащаме всички независимо дали искаме или не;
- първата пази срещи престъпници, например, втората пази срещу какво точно ?
- заради първата 800,000 души не бяха без заплата повече от 35 дни, заради втората бяха заложници на един расист и садист;
- първата е личен избор, втората е избор на малцинството, имащо право да определя дневния ред по силата на анахроничен закон за изборната камара;

Да продължавам ли ?
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

pumpy написа: Я да видим сега приликите и разликите между стената на имението ми или гейтет квартала, в който живея и стената в средата на пустинята:
- аз съм си платил първата, защото така съм искал, втората трябва да я плащаме всички независимо дали искаме или не;
/втората я искат милионите, които гласуваха за Тръмп и той им обеща да я построи; противниците му нямат избор поне до следващите избори; демокрация е, бе/
- първата пази срещи престъпници, например, втората пази срещу какво точно ?
/срещу онова, от което се страхуват онези, които искат тя да бъде построена; ти като не схващаш за какво иде реч, си е твой проблем/
- заради първата 800,000 души не бяха без заплата повече от 35 дни, заради втората бяха заложници на един расист и садист;
/въпросните 800,000 души бяха заложници на оградилите именията си с високи огради лицемери, наричащи себе си демократи/
- първата е личен избор, втората е избор на малцинството, имащо право да определя дневния ред по силата на анахроничен закон за изборната камара;
/пак ще ти го повторя - демокрация е, бе!; законите не е нужно да ти харесват, те са за да се изпълняват; докаралите Тръмп до победата имат право и искат изпълнение на дадените им обещания. това е/

Да продължавам ли ?
/ами след като си решил да се излагаш кат кифладжия, продължавай/
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Публикувай отговор