Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Какво се случва в България?

Мнение от MrGeek »

agent Ozo написа:Естествено, че не са от една и съща категория двете понятия. "Поканачен" и "потурчен" са такива. И не съдържат в себе си и сянка на обидно и презрително отношение към субекта.
Двете понятия са абсолютно от една и съща категория, защото и в двете понятия използващите ги влагат едно и също количество отрицателно отношение, омраза и ненавист. :fubar:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

agent Ozo написа:Прав си. И този неуспешен опит ме научи как успешно да се справям с квебекарската административна система. От тогава нямам проблеми с нищо, което съм поискал от тази система. Като се започне от това да ми дадат сертификат за селекция. :)
Научил те трънки.

Извадил си късмет, с жена ти.
И кво си поискал - да си просяк и да те храни жена ти, докато ти дращиш глупости по форумите.
Дотолкова се справя инвсеки африканец или азиатец, дето не знае бъкел френски или английски, та затова им завиждаш.
Ама то със серж-колежа и комунизЪма - дотам.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Еееех, 1007-ми, хич не е лесна и твоята...! Нерадостна съдба е това да си от дъното на душата си расист, мачист и женомразец, а да ти се налага да живееш в държава с господстващи феминизъм и мулти-култи идеология. :(

Че и омразните то комунисти я налазали. :) Ама няма защо да си изненадан. За комунистите жената е другарка, а не държанка и те са възпитани именно в духа на интернационализма.

Пак ще трябва да бегаш в някоя друга държава. Нема спасение от тези комуняги, ей! :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Vedren »

Линко написа:
а да ти се налага да живееш в държава с господстващи феминизъм и мулти-култи идеология. :(


Ама никой не те кара на сила да живееш в Канада може да идеш в Северна Корея, Иран, Русия. Там няма мултикултуризъм и жените си знаят мястото.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Съвсем правилно, Хълка. Само че си объркал адресата. Това трябва да му се каже на Иван1007. :)
Щото не аз имам проблем с другарката ми и това кой кого храни, а той. И не аз имам проблем с това дали съм постигнал повече или по-малко от всеки един азиатец, африканец, арабин и който и да било друг, а той. Чат ли си? ;) :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

Хахаха.
С " другарко" ли се обръщаш към нея ?
И вечер пеете "Интернационала" под одеялото, ама тихо да не събудите детето 8)
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Не, обръщам се с "мършо", "боклук" и др. подобни подходящи обръщения, каквито ползва всеки уважаващ себе си истински български мъж. Като един Иван1007, примерно. :)
И пеем Интернационала с пълно гърло посред бял ден. Не виждам причини да се крием под одеяло или каквото и да било друго. Демокрация е, бе. :)

Я кажи сега ти одеялото да се скриеш от какво го ползваш? От жена си, от комунистите или...? :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Какво се случва в България?

Мнение от optics »

Някой срещна ли се с танграта или оставихте тая работа за мен?
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

agent Ozo написа:Не, обръщам се с "мършо", "боклук" и др. подобни подходящи обръщения, каквито ползва всеки уважаващ себе си истински български мъж. Като един Иван1007, примерно. :)
Точно защото съм уважаващ себе си български мъж, не се обръщам с "боклук" дори към комунистите, които са наистина такива и си го знаят много добре без да има нужда да им го напомням постоянно :tmi:

Не вярвам, че пеете на глас Интернационала - дъщеря ви ще се обади на 911 или на Children Services 8)
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Да бе, знам, че твоето обръщение е "Путко!". :) Просто то е в една и съща група с дадените от мен примери. :)
И на кой пък му пука за твоите вярвания?! :fubar: :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Kpetrov »

optics написа:Някой срещна ли се с танграта или оставихте тая работа за мен?
Румен, каза че се е отметнал.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Не се ли бъркаш нещо колега Петров? Аз си спомням, че Румен написа нещо за осъществен контакт и отказ за споделяне на подробности за срещата и от двете страни.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

Kpetrov написа:
optics написа:Някой срещна ли се с танграта или оставихте тая работа за мен?
Румен, каза че се е отметнал.
Не съм казал така, писах че се видяхме.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Излезе приложението на НАП за проверка за изтекли лични данни - https://check.nra.bg/
Трябва да посочите български мобилен номер, на който ви изпращат СМС с резултата.

От нашето семейство се оказа, че само моите данни са изтекли, докато на жена ми не.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
dimana
Мнения: 158
Регистриран на: Пон Юни 04, 2007 7:22 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от dimana »

Ние се проверихме в търсачката на Бивол. Там пише и в кои файлове фигурираме. Само във файлове НЗОК на латиница. Предполагам за отказване от здравно осигуряване. Това с мобилния номер работи само с български номер.
Публикувай отговор