Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

Pavel написа:нищо ново поне за мен.това съм го виждал вече в монтреал и торонто.
е сградите са различни и никой в канада не си паркира колите и моторетките на тротоара но пешеходците са същите
Всеки е виждал това, за което му стигат способностите. Аз виждам съвсем други неща в ежедневието си. :lol:
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pyrelight »

agent Ozo написа:За нагъващият само пържоли няма никакво значение колко народ живее само на зеле. Даже ако е с манталитета на Стрина, колкото повече са лузърите, толкова по-велик ще се чувства. :)

А квартал се избира по различни мотиви, Хълка. И няма нищо необичайно в това да живеят в един и същ квартал хора с огромно разлика в доходите. Само дето едните ще са собственици, наемодатели и работодатели т.е. нагъващи само свинско, а другите - наематели и наемни работници т.е. виреещи само на зеле. :)
Ама той живее там до теб точно, щото не си е надмогнал на харча, ако не си го все още разбрал. :facepalm: Да те варди по-изкъсо да не му осереш пропъртито. А ти си вярвай, че разликата между неговите и твоите доходи е от земята до небето или ако е, то значи, че ти си прекалено зле. Това обаче не е общовалидно и за другите ти съседи. |(
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

roumensp написа:
Pavel написа:нищо ново поне за мен.това съм го виждал вече в монтреал и торонто.
е сградите са различни и никой в канада не си паркира колите и моторетките на тротоара но пешеходците са същите
Всеки е виждал това, за което му стигат способностите. Аз виждам съвсем други неща в ежедневието си. :lol:
с което не отричаш че не е така като се има напредвид че индийската махала е само на няколко километра от твоята къща.даже и твоята къща и индийската махала са в една общинска териториална единица наречена Съри или както е позната сред населението Литъл Пенджаби :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

Pavel M написа:
roumensp написа:
Pavel написа:нищо ново поне за мен.това съм го виждал вече в монтреал и торонто.
е сградите са различни и никой в канада не си паркира колите и моторетките на тротоара но пешеходците са същите
Всеки е виждал това, за което му стигат способностите. Аз виждам съвсем други неща в ежедневието си. :lol:
с което не отричаш че не е така като се има напредвид че индийската махала е само на няколко километра от твоята къща.даже и твоята къща и индийската махала са в една общинска териториална единица наречена Съри или както е позната сред населението Литъл Пенджаби :lol:
Индийската махала е почти на толкова, колкото е Перник от София. :D А Съри е колкото Пловдив и Бургас заедно, с площ близка до тая на София. То и всички пловдивчани са в една община със Столипиново нали.
В моя район трудно ще намериш къща под милион и половина пък нека е и Литъл Факултето щом батката от Руси е казал така. :lol:
Последно промяна от roumensp на Нед Яну 13, 2019 4:44 pm, променено общо 2 пъти.
jet
Мнения: 1148
Регистриран на: Съб Окт 22, 2005 12:56 pm
Местоположение: Toronto

Re: Какво се случва в България?

Мнение от jet »

То ясно ние в Канада да ни оплачеш, ами кажИ ти колко квадратни сантиметра ти е двора на къщата в Св. Влас, че там гъстотата на населението май ще се окаже по-голяма и от Големия Пенджаби. И сте се бетонирали като брегова крепост в Чанак Кале.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

roumensp написа:Какво в крайна сметка искаш да кажеш ? То е ясно, че няма такова общество, в което всички да са доволни.
Ами искам да кажа, че няма смисъл от това замеряне със статистики с манипулативно правени изводи на тяхна основа. Особено що се отнася до доходи и разходи на хората.
Човек знае и две и двеста, както се казва. Плюс това е казано и, че "по вкусу и цвету товарищей нету".
Затова ми е смешно да гледам как едни други се мъчите да се убедите, че на другият не му е добре да живее там, където живее. Вкаравайки като доводи тези статистики и манипулативните си изводи. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

roumensp написа:
Pavel M написа:
roumensp написа:
Pavel написа:нищо ново поне за мен.това съм го виждал вече в монтреал и торонто.
е сградите са различни и никой в канада не си паркира колите и моторетките на тротоара но пешеходците са същите
Всеки е виждал това, за което му стигат способностите. Аз виждам съвсем други неща в ежедневието си. :lol:
с което не отричаш че не е така като се има напредвид че индийската махала е само на няколко километра от твоята къща.даже и твоята къща и индийската махала са в една общинска териториална единица наречена Съри или както е позната сред населението Литъл Пенджаби :lol:
Индийската махала е колкото е Перник от София. :D А Съри е колкото Пловдив и Бургас заедно, с площ близка до тая на София.
В моя район трудно ще намериш къща под милион и половина пък нека е и Литъл Факултето щом батката от Руси е казал така. :lol:
ами нали това казвам,че индийските ви махали са колкото пловдив и бургас заедно а ти че такива неща нямало
няма ама има и косвенно го признаваш
и това е само индийската махала южно от ванкувър,а източната ,централната и западните индийски махали като прибавим тогава кво става
това че живееш в един от малобройните бели анклави на грейт ванкувър си е изключение и никой не твърди,че не е така докато ти твърдиш че ситуацията във ванкувър не е сходна с тая в париж,брюксел или лондон.
как да не е след като в торонто например 59% от населението е от африка и южна и югоизточна азия а при вас процентът даже е и по висок
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

jet написа:То ясно ние в Канада да ни оплачеш, ами кажИ ти колко квадратни сантиметра ти е двора на къщата в Св. Влас, че там гъстотата на населението май ще се окаже по-голяма и от Големия Пенджаби. И сте се бетонирали като брегова крепост в Чанак Кале.
не е къща а таунхаус както вие му викате.двора е малък.6 на 4 метра
на теб колко ти е двора на кондото в торонто :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

Pavel M написа:
roumensp написа:
Pavel M написа:
roumensp написа:
Pavel написа:нищо ново поне за мен.това съм го виждал вече в монтреал и торонто.
е сградите са различни и никой в канада не си паркира колите и моторетките на тротоара но пешеходците са същите
Всеки е виждал това, за което му стигат способностите. Аз виждам съвсем други неща в ежедневието си. :lol:
с което не отричаш че не е така като се има напредвид че индийската махала е само на няколко километра от твоята къща.даже и твоята къща и индийската махала са в една общинска териториална единица наречена Съри или както е позната сред населението Литъл Пенджаби :lol:
Индийската махала е колкото е Перник от София. :D А Съри е колкото Пловдив и Бургас заедно, с площ близка до тая на София.
В моя район трудно ще намериш къща под милион и половина пък нека е и Литъл Факултето щом батката от Руси е казал така. :lol:
ами нали това казвам,че индийските ви махали са колкото пловдив и бургас заедно а ти че такива неща нямало
няма ама има и косвенно го признаваш
и това е само индийската махала южно от ванкувър,а източната ,централната и западните индийски махали като прибавим тогава кво става
това че живееш в един от малобройните бели анклави на грейт ванкувър си е изключение и никой не твърди,че не е така докато ти твърдиш че ситуацията във ванкувър не е сходна с тая в париж,брюксел или лондон.
как да не е след като в торонто например 59% от населението е от африка и южна и югоизточна азия а при вас процентът даже е и по висок
При нас има китайци и филипинци повече, чернокожите са 1.2%, арабите 0.7%, “South Asian” 12%. Което е без значение в крайна сметка, при вас белите живеят като цигани, докато тук е обратното. :D

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Demogra ... _Vancouver"

Градът е в топ 5 “most liveable” в света в последните 10 години, бил е и първи повече от един път, пък ти продължавай като радиоточка. :lol:
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

нали и аз това казвам
-европейци-48,6%
останалото циганя от кол и въже от целия свят
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Pyrelight написа:Ама той живее там до теб точно, щото не си е надмогнал на харча, ако не си го все още разбрал. :facepalm: Да те варди по-изкъсо да не му осереш пропъртито. А ти си вярвай, че разликата между неговите и твоите доходи е от земята до небето или ако е, то значи, че ти си прекалено зле. Това обаче не е общовалидно и за другите ти съседи. |(
Хахахахаха....жива и здрава да си, Бистре, че ме веселиш с тъпотиите си!!! :rofl: :rofl:
Наемодателят ми притежава вече 5 подобни къщи в квартала, в едната от които живее, а останалите дава под наем. В двора си изкопа истински басейн, а не сложи корито като твоето. А терасата си превърна в просторна покрита веранда с трамплин към басейна. Има и вила в провинцията, която със сигурност е по-голяма от твоята селска къща. Плюс това е собственик на няколко заведения от веригата Tim Norton's, разположени в 3 отделни квартала на Монреал. Кара задължително джип и лимузина от една и съща марка, като до по-миналата година бяха BMW-та, а от миналата са Cadillac. Любител е и на моторите и яхтите. A миналата година завърши 2-годишен курс на обучение в Brampton Flight College и има диплома за пилот. Моторът и колите му ги знам, защото ги паркира в и пред къщата си. Но яхтата и аеропланчето няма как да ги видя. Не сме толкоз близки, че да ме покани да ме повози на тях. :)

Викаш, не си е надмогнал на харча, а? А пък ти си. :rofl: :rofl: :rofl:
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

че тя и Бистра има лодка и каравана.
доскоро даже питаше за теглич с топка от къде да си купи за маздата за да може да си ги влачи лодката до реката а караваната до караваната на баща и във флорида :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pyrelight »

agent Ozo написа:
Pyrelight написа:Ама той живее там до теб точно, щото не си е надмогнал на харча, ако не си го все още разбрал. :facepalm: Да те варди по-изкъсо да не му осереш пропъртито. А ти си вярвай, че разликата между неговите и твоите доходи е от земята до небето или ако е, то значи, че ти си прекалено зле. Това обаче не е общовалидно и за другите ти съседи. |(
Хахахахаха....жива и здрава да си, Бистре, че ме веселиш с тъпотиите си!!! :rofl: :rofl:
Наемодателят ми притежава вече 5 подобни къщи в квартала, в едната от които живее, а останалите дава под наем. В двора си изкопа истински басейн, а не сложи корито като твоето. А терасата си превърна в просторна покрита веранда с трамплин към басейна. Има и вила в провинцията, която със сигурност е по-голяма от твоята селска къща. Плюс това е собственик на няколко заведения от веригата Tim Norton's, разположени в 3 отделни квартала на Монреал. Кара задължително джип и лимузина от една и съща марка, като до по-миналата година бяха BMW-та, а от миналата са Cadillac. Любител е и на моторите и яхтите. A миналата година завърши 2-годишен курс на обучение в Brampton Flight College и има диплома за пилот. Моторът и колите му ги знам, защото ги паркира в и пред къщата си. Но яхтата и аеропланчето няма как да ги видя. Не сме толкоз близки, че да ме покани да ме повози на тях. :)

Викаш, не си е надмогнал на харча, а? А пък ти си. :rofl: :rofl: :rofl:
Teз заведения са новост за мен. Ама ти може би си искал да кажеш, че прижева франчайз върху няколко заведения от веригата Tim Hortons?
Което е малко по-различно от да е собственик на заведенията. ;)
Нищо не казвам за себе си. Само казах, че би живял в по-хубав квартал и не би се занимавал собственоръчно с управлението на компаниите си, ако толкова си беше надмогнал на харча. Богатите хора не живеят в триплекси. :)
А лииз за BMW или Cadillac може всеки да плаща, стига да има желание за това. ;)
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

богатите хора живеят в бунгало във флорида,може и в каравана :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Както кажеш, Бистре. Можеш и него лузър да го пишеш. Това с нищо няма да промени стандарта му на живот. Нито пък твоя. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Публикувай отговор