Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Kpetrov »

Pyrelight написа: Сря Мар 11, 2020 4:32 pm
Kpetrov написа: Сря Мар 11, 2020 4:21 pm
Pyrelight написа: Сря Мар 11, 2020 2:07 pm Албърта дава и на Онтарио, и на източните провинции. :D
Когато някой от Онтарио и източните провинции се изкаже като теб, че видиш ли били плащали достатъчно такси от което следвало - що да не вземем няколко милиона скрити лимонки-терориста, то тогава и на него ще му се присмеем. Не се тревожи
Ми не знам, къде са терористите, Петров?
Доколкото ми е известно в Онтарио се стрелят, не в Кебек.
Или, викаш и на терористите не им се учи френски? :rofl:
Много от бригадите които не успяха да свършат работа и ги разформироваха в Сирия кави са?
Достаъчно е че им знаем мисленето и съкровенните желания.
Видеото вече го пускаха... изгледай го. Всички тези не идват за да живеят като европейци. Имат изконна мечта.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Какво се случва в България?

Мнение от miteto »

Pyrelight написа: Сря Мар 11, 2020 4:34 pm
miteto написа: Сря Мар 11, 2020 4:17 pm
Pyrelight написа: Сря Мар 11, 2020 3:52 pm
miteto написа: Сря Мар 11, 2020 3:46 pm Бай дъ вей, нареждания какво да се спре и какво не, може да даваш на Шмольо, тук не вървиш 8)
Аз да си кажа. 261 потребители онлайн на 20 Октомври знаеш ли кога са били?
Само в твоите мокри латексови сънища, т.е. невъ - евъ, както обича да казва Ванкувърският Помияр. :D
мокри недоизпрани прашки ли каза, че не чух добре :D
А значи е вярно? За фантомната посещаемост? :^)
Не разбира се, че не е вярно. Само дето нямаме намерение да ти доказваме, че нямаме сестри...
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pyrelight »

Средната посещаемост с ботовете е около 60 човека/онлайн, при активни всичко на всичко 5 човека.
Няма откъде да дойдат 4 пъти повече, Митю, и то в ден, в който дори аз не съм писала. |(
Пък ти не е и нужно да ми доказваш, аз просто знам. ;)
Ще го изгледам, Петров, ама довечера.
Само да те попитам, ти откъде си сигурен, че точно тези са се запътили в имиграция? Или повтаряте папагалски лъжите на руските мурзилки?
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Kpetrov »

Pyrelight написа: Сря Мар 11, 2020 5:15 pm Ще го изгледам, Петров, ама довечера.
Само да те попитам, ти откъде си сигурен, че точно тези са се запътили в имиграция? Или повтаряте папагалски лъжите на руските мурзилки?
Напълно логично е да не останат в Сирия след като са "свършили" работата си там защото ще им резнат кратуните.
Това на къде другаде, освен Европа са се запътили може да го коментираш.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от pumpy »

Kpetrov написа: Сря Мар 11, 2020 4:26 pm
pumpy написа: Сря Мар 11, 2020 1:35 pm
Къде в Страната (страната с главна буква :D ) използват картечници и химическо оръжие срещу бежанци по границата ? Използват армията срещу терористи, но има една приказка за "повикалото се и обадилото се"

И понеже виждам някаква разлика между ранени крака и обгазени бели дробове, все още не мога да разбера къде и кога Израел е използвал химически оръжия срещу "бежанци" струпани на границата му ???
А къде в България и Гърция видя!? Разбираме, че в Израел не виждаш, няма и да видиш - те и фосфор не използват.
Не съм видял, това което съм видял е да се призовава към ползването им от онлайн медия, коментатор, който често пише в тази медия, тоест има трибуна да формира обществено мнение. Не е като аз да си поуствам нещо в моята страница на фейса и да го четат 50 човека, които са ми приятели там.
В Страната не мога да видя използването на къртечници и химическо оръжие, по ступани на граничната бразда бежанци, защото ниокй все още не ми го е показал, ако и да се опитвате свякакси да сравнявате моя коментар на статията в нюз.бг с поведението на отбранителните сили на Страната.
А относно главната буква, не виждам кое е за поредната подигравка ? Канада се изписва с главна буква, България се изписва с главна буква, Страната е нарицателно за Израел сред избрания народ.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от pumpy »

Гледаме едно видео от един полумозъчен, който е готов да бъде убит и да убива за пари, давано и рекламирано по фокс нюз..... колко грешки може да направи човек по едно и също време ????? на мен лично ми е трудно да си го представя
Аз не случайно няма да стана американец, ако и да имам възможност да го направя тази година. Страната е пълна с безмозъчни, които за пари и зрелища са готови да правят много глупости и после да се оплакват, че иракчаните не ги харесвали ? Е колко трвбва да си тъп за да очакваш обратното ???
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Какво се случва в България?

Мнение от miteto »

pumpy написа: Сря Мар 11, 2020 5:52 pm В Страната не мога да видя използването на къртечници и химическо оръжие, по ступани на граничната бразда бежанци, защото ниокй все още не ми го е показал, ако и да се опитвате свякакси да сравнявате моя коментар на статията в нюз.бг с поведението на отбранителните сили на Страната.
Така е, няма картечници по струпани на граничната бразда бежанци, има снайпери стрелящи по отдалечени на 200-300 метра от граничната бразда протестанти и разни цивилни като журналисти, здравни работници и деца.

Ама продължавай да се правиш на разсеян, още малко ще ти повярваме, че "призоваването" на някой си неизвестен от една онлайн медия е по-страшно и по-значимо от въпросните снайпери избиващи или умишлено осакатяващи невъоръжени цивилни.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Какво се случва в България?

Мнение от miteto »

pumpy написа: Сря Мар 11, 2020 6:01 pm Гледаме едно видео от един полумозъчен, който е готов да бъде убит и да убива за пари, давано и рекламирано по фокс нюз..... колко грешки може да направи човек по едно и също време ????? на мен лично ми е трудно да си го представя
Аз не случайно няма да стана американец, ако и да имам възможност да го направя тази година. Страната е пълна с безмозъчни, които за пари и зрелища са готови да правят много глупости и после да се оплакват, че иракчаните не ги харесвали ? Е колко трвбва да си тъп за да очакваш обратното ???
Благодарение на тези безмозъчните, Страната не е сравнена със земята от всичките и "доброжелатели" в района. Замисли се малко преди да плюеш, защото тези "интелигентните" Демократи са с позииции като на Ilhan Omar и Rashida Tlaib. Та те ако вземат властта в Щатите, на Страната бая откраднати земи ще и се наложи да върне и доста пари за снайперистки патрони за острелване на деца ще секнат - така че ще има да плачеш за подкрепата на такива като тоя "полумозъчен", ама късно...
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

Pyrelight написа: Сря Мар 11, 2020 5:15 pm Средната посещаемост с ботовете е около 60 човека/онлайн, при активни всичко на всичко 5 човека.
Няма откъде да дойдат 4 пъти повече, Митю, и то в ден, в който дори аз не съм писала. |(
Пък ти не е и нужно да ми доказваш, аз просто знам. ;)
Глупости. За чий някой ще редактира тия бройки, след като това не е някакъв комерсиален сайт с реклами, чийто профит да зависи от броя посещения. Гледай си компотите и не се занимавай с компютри. :D
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

pumpy написа: Сря Мар 11, 2020 5:52 pm А относно главната буква, не виждам кое е за поредната подигравка ? Канада се изписва с главна буква, България се изписва с главна буква, Страната е нарицателно за Израел сред избрания народ.
Смешното е, че на картата няма такава държава - Страната. За всички не-евреи "страна" е просто дума. А още по-смешно е "избрания народ", кой го е избрал и за какво ?
Последно промяна от roumensp на Сря Мар 11, 2020 6:41 pm, променено общо 1 път.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

репликата гледай си компотите там спокойно може да бъде заменена с гледай си кенефите там :lol:

и пак ще е вярна
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

miteto написа: Сря Мар 11, 2020 6:03 pm
pumpy написа: Сря Мар 11, 2020 5:52 pm В Страната не мога да видя използването на къртечници и химическо оръжие, по ступани на граничната бразда бежанци, защото ниокй все още не ми го е показал, ако и да се опитвате свякакси да сравнявате моя коментар на статията в нюз.бг с поведението на отбранителните сили на Страната.
Така е, няма картечници по струпани на граничната бразда бежанци, има снайпери стрелящи по отдалечени на 200-300 метра от граничната бразда протестанти и разни цивилни като журналисти, здравни работници и деца.

Ама продължавай да се правиш на разсеян, още малко ще ти повярваме, че "призоваването" на някой си неизвестен от една онлайн медия е по-страшно и по-значимо от въпросните снайпери избиващи или умишлено осакатяващи невъоръжени цивилни.
тя разликата м/у един ;призоваващ; за нещо си малоумник в някаква медия и активната държавна политика на един окупатор окупирал чужди земи много лесно може да се направи
ама е трудно да го преглътнеш и да признаеш истината

заради това принципа е -както ми изнася

което няма нищо общо с действителноста и истината

ама нейсе.ние сме свикнали
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pyrelight »

Kpetrov написа: Сря Мар 11, 2020 4:45 pm Много от бригадите които не успяха да свършат работа и ги разформироваха в Сирия кави са?
Достаъчно е че им знаем мисленето и съкровенните желания.
Видеото вече го пускаха... изгледай го. Всички тези не идват за да живеят като европейци. Имат изконна мечта.
Ти сериозно ли? :facepalm:
Е, как очакваш да повярвам на американски ветеран с външност на талибан, че говори истината и то пред Фокс Нюз?
Той, че се е записал в армията, защото нищо друго не става от него, да си изкара пари и привилегии е очевадно (като го гледам колко е татуиран, не ще да е завършил Харвард)...Ама да прави чак видеа и да агитира?... |(
Тц! Това ми мяза на нагласено!
Малко прилича на нашите булгаристански лузъри, които се изявяват по българските телевизии да обясняват, колко лошо се живее в Канада. |(
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

Pyrelight написа: Сря Мар 11, 2020 7:31 pm Е, как очакваш да повярвам на американски ветеран с външност на талибан, че говори истината и то пред Фокс Нюз?
Той, че се е записал в армията, защото нищо друго не става от него, да си изкара пари и привилегии е очевадно (като го гледам колко е татуиран, не ще да е завършил Харвард)...Ама да прави чак видеа и да агитира?... |(
Според теб как трябва да изглежда един ветеран, като изваден от последния Pride и с изкуствени вежди като манекена ? :D
То бива да си тъп, ама твоето не знае граници. :facepalm:
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pyrelight »

roumensp написа: Сря Мар 11, 2020 6:36 pm А още по-смешно е "избрания народ", кой го е избрал и за какво ?
Бог.
Жалкото е, че се биете в гърдите като християни, а малко познавате първоизточниците на християнизма, които са дефакто еврейски! |(
Съдържание на Петокнижието
Петокнижието представлява една цялост, чието съдържание е маркирано от две значителни събития: сътворението на света, човешкия род и избрания народ (Битие) и подготовката за влизане в Ханаан (Обетованата земя) (в края на Второзаконие). През този период стават централните събития в древната еврейска история: евреите избягват от египетско робство, Господ избира своя народ и му обещава свещената земя, Мойсей сключва съюз (завет) с Яхве, оформя се законът на евреите, евреите пътуват през пустинята.

В Петокнижието се утвърждават основите на целия Стар завет. Ключовите моменти са представени като божие начинание: божиите дела умело показват на израилтяните, че Бог е велик, вездесъщ и добър. От неговите дела в Библията се изтъкват особено освобождението на израилтяните от Египет (Изход) и влизането им в Ханаан (Исус Навиев). С течение на времето тези събития, възприемани като особен Божи дар, ще станат символ на окончателното избавление и спасение. От това проличава истинският характер и литературният вид на Петокнижието: религиозна история.

Историята на избрания народ започва с изхода от Египет и сключването на Завета на Синай (около 1250 пр.н.е.). С появата на национално съзнание у израилтяните започва и създаването на Библията в по-широк смисъл. Онова, което е писано в Библията за по-ранни събития и мислите, които се приписват на предишни векове, се считат за записани от евреите предания и мъдрости на изтъкнати личности от еврейската древност. Сред тях се откроява Мойсей, организатор на религията на израилтяните, техен пръв водач и законодател.
Петокнижие

П.П. Оффтопик: Към Румен: Постът ти е рапортуван. Ако не си коригираш лайняния език, това е последният път, когато ти отговарям!
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Публикувай отговор