Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

agent Ozo написа:
optics написа:Жоре, един въпрос:
- В това силно ускорително движение на България нагоре с начална позиция последното място в Европа, колко позиции нагоре се е придвижила вече?
Ето откъде идва негативизма в България по отношение на нас - емигрантите, Оптиксе. От прозиращите зад подобен род въпроси, задавани от емигранти като теб, чувства на високомерие, пренебрежение и презрение към България и живеещите в нея.

Или ти, викаш, задаваш на Жорката този въпрос с най-топли и добри чувства? :D
напълно си прав агенте.
аз например много се нервех на новоизлюпените емигранти,както ги наричах новопоканачени българи и влизах в какви ли не спорове,но с времето евуюлирах и има няма вече 10-15 години как в глупави спорове не влизам като съм си запазил правото обаче да им се надсмивам и да си правя неприкрит т.шак със тях гледай ки им сеира отстрани когато започнат да изпадат в нервни кризи плащайки по този начин за високомерието,презрението и пренебрежението към България и живеещите в нея/както ти по горе цитираш/ :lol:

след тоя коментар гледай само как първи Румбата от ванкувър ще ми скочи,а след нея наред ще се появи и БиБи/Арх.Бистрието от ст. катрин макар и да е в 3 седмична ваканция и да е обещала че до края и няма да се вясва тука :rofl:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

Батка, що си мислиш, че някой дава и 5 стинки за дивотиите дето пишеш ? :D

Още повече, че аз никога не ти “скачам”, само си комуникираме. ;)
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

roumensp написа:Батка, що си мислиш, че някой дава и 5 стинки за дивотиите дето пишеш ? :D

Още повече, че аз никога не ти “скачам”, само си комуникираме. ;)
добре де.корегирам се.
не скачаш,а подскачаш като ощипана мома на седянка :lol:

особенно като напомня на аудиторията ,че живееш в малкото пенджаби,циганската махала на ванкувър :rofl:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Какво се случва в България?

Мнение от prace »

Pavel M написа:
roumensp написа:Батка, що си мислиш, че някой дава и 5 стинки за дивотиите дето пишеш ? :D

Още повече, че аз никога не ти “скачам”, само си комуникираме. ;)
добре де.корегирам се.
не скачаш,а подскачаш като ощипана мома на седянка :lol:

особенно като напомня на аудиторията ,че живееш в малкото пенджаби,циганската махала на ванкувър :rofl:
Стига сте го подигравали за чалмите, де. Знаете ли колко му е скъпа къщата?
jet
Мнения: 1148
Регистриран на: Съб Окт 22, 2005 12:56 pm
Местоположение: Toronto

Re: Какво се случва в България?

Мнение от jet »

Сръбският президент се хвали: Изпреварихме България по средна заплата:
http://www.plovdiv24.bg/news/804687.html"
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Какво се случва в България?

Мнение от prace »

jet написа:Сръбският президент се хвали: Изпреварихме България по средна заплата:
http://www.plovdiv24.bg/news/804687.html"
Браво на Сърбия. Ще емигрирам там.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

Pavel M написа:
roumensp написа:Батка, що си мислиш, че някой дава и 5 стинки за дивотиите дето пишеш ? :D

Още повече, че аз никога не ти “скачам”, само си комуникираме. ;)
добре де.корегирам се.
не скачаш,а подскачаш като ощипана мома на седянка :lol:

особенно като напомня на аудиторията ,че живееш в малкото пенджаби,циганската махала на ванкувър :rofl:
Да се връзва човек на подобни глупости означава да падне до твоето интелектуално ниво, разбирай на амеба. :D

BTW аз не се отнасям пренебрежително към България, а само към някои нейни поданици охарактеризирани от премиера си като “мат’рял”. Един от отличителните белези на матряла е да гледа в канчето на другия, вместо в собствените си проблеми и лайната, в които е затънал.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

да бе някой все ти гледал в канчето.
направо се скъсваме от завист ,че си се набутал в най голямото ванкувърско гето и съседите са ти от филма Слона моя приятел. :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

Pavel M написа:да бе някой все ти гледал в канчето.
направо се скъсваме от завист ,че си се набутал в най голямото ванкувърско гето и съседите са ти от филма Слона моя приятел. :lol:
Не е никак голямо даже, не всеки цървул като твоя милост може да извади 2 милиона за барака. :D
Ти така и не отговори къде точно го канеше tonny на чашка, в панделата дето уж даваш нощна или зад геврека ? Не е лесно да въртиш синджирче сред циганите в Руси, май така излезе ... а като гледам и таксита не наемат, та пак скучаеш по нощите. :lol:
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

roumensp написа:
Pavel M написа:да бе някой все ти гледал в канчето.
направо се скъсваме от завист ,че си се набутал в най голямото ванкувърско гето и съседите са ти от филма Слона моя приятел. :lol:
Не е никак голямо даже, не всеки цървул като твоя милост може да извади 2 милиона за барака. :D
Ти така и не отговори къде точно го канеше tonny на чашка, в панделата дето уж даваш нощна или зад геврека ? Не е лесно да въртиш синджирче сред циганите в Руси, май така излезе ... а като гледам и таксита не наемат, та пак скучаеш по нощите. :lol:
румба това че си цървул с барака за 2 милиона които банката ти е дала на заем че да и върнеш 3 докато я изплатиш не променя факта че съри,бр.колумбия където ти е бунгалото е известно сред широката публика като малкото пенджаби населено преобладаващо от циганизирано населени,население сред което явно добре се чувствал щом си се омешил със себеподобни и си успял да се адаптираш което лично мое мнение си и достойно за уважение

на румбата съседите с бараки за 2 милиона тук
https://en.wikipedia.org/wiki/Vaisakhi# ... Canada.jpg"


и аверите/матреала/ от махалата
https://en.wikipedia.org/wiki/Vaisakhi# ... n_-_21.jpg"
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
jet
Мнения: 1148
Регистриран на: Съб Окт 22, 2005 12:56 pm
Местоположение: Toronto

Re: Какво се случва в България?

Мнение от jet »

Изчезващите майки - главна заплаха за националната сигурност (нещо ви се стопява рая щото като ви е?ът политиците деца не се раждат, само ви болят г?зовете и си плащате в твърда валут а (изкарана от Канада и ЕУ)). Късно е либе за китка:
https://www.24chasa.bg/novini/article/6973513"
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

Батка, банката каквото ми е дала си го е получила обратно, като изключим последните 50к. Не може всички да сме цървули като теб, които взимат без да могат да плащат и фалират.

BTW аз живея тук: https://faithwilsongroup.com/neighbourh ... cean-park/"
Няма индийци, виж китайци има тук-таме отскоро, ама 100 пъти ги предпочитам пред българските цигани и булгаристанци като твоя милост.

А сега ми отговори на един единствен въпрос: може ли нормален човек да пише в 3:30 през нощта на форум в държава, с която не го свързва нищо друго освен грандиозното му осиране преди години ? :lol:

ПП
После що емигрантите се отнасяли пренебрежително ... е как да се отнасят, след като българопитеци като батката им пишат идиотщини по форумите ?
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Какво се случва в България?

Мнение от myhata II »

roumensp написа:Батка, банката каквото ми е дала си го е получила обратно, като изключим последните 50к. Не може всички да сме цървули като теб, които взимат без да могат да плащат и фалират.

BTW аз живея тук: https://faithwilsongroup.com/neighbourh ... cean-park/"
Няма индийци, виж китайци има тук-таме отскоро, ама 100 пъти ги предпочитам пред българските цигани и булгаристанци като твоя милост.

А сега ми отговори на един единствен въпрос: може ли нормален човек да пише в 3:30 през нощта на форум в държава, с която не го свързва нищо друго освен грандиозното му осиране преди години ? :lol:

ПП
После що емигрантите се отнасяли пренебрежително ... е как да се отнасят, след като българопитеци като батката им пишат идиотщини по форумите ?
на мен по ми се чини, че казва истината за индийското Съри ! ;) :lol:

ама кво ти пука ве Румба, ти заради себе си ли живееш или заради хората ? :)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

В Съри наистина има много индийци ... само че площта му и населението му са колкото Пловдив и Варна взети заедно и аз съм поне на 20 км от индийския район. Батката си драска колкото да не заспи, не е лесно всеки ден нощна.
Иначе си прав, че няма за какво да ми пука, аз живея където и както на мен лично ми харесва.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

roumensp написа:Батка, банката каквото ми е дала си го е получила обратно, като изключим последните 50к. Не може всички да сме цървули като теб, които взимат без да могат да плащат и фалират.

BTW аз живея тук: https://faithwilsongroup.com/neighbourh ... cean-park/"
Няма индийци, виж китайци има тук-таме отскоро, ама 100 пъти ги предпочитам пред българските цигани и булгаристанци като твоя милост.

А сега ми отговори на един единствен въпрос: може ли нормален човек да пише в 3:30 през нощта на форум в държава, с която не го свързва нищо друго освен грандиозното му осиране преди години ? :lol:

ПП
После що емигрантите се отнасяли пренебрежително ... е как да се отнасят, след като българопитеци като батката им пишат идиотщини по форумите ?

румба да ти отговоря на единствения ти въпрос рискувайки да се повторя и потретя:
-работя нощна смяна надзирател в затвора,наблюдавам как затворниците спазват дневния режи,в моя случай как спазват нощния режим .
основните ми задължения са да следя дали се отвиват и дали приемат редовно предписаните им медикаменти и да им помагам от време на време в измерването на телесната им температура
други въпроси :^)
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Публикувай отговор