Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Ventsi66
Мнения: 50
Регистриран на: Сря Май 30, 2012 4:24 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ventsi66 »

https://www.youtube.com/watch?feature=y ... pp=desktop

Ето какво доживяхме.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

myhata II написа: за разлика от много тука пишещите, единствено бай Линко си каза че е на социална пенсия, за което му свалям шапка !
:y:
Мухич, такова чудо "социална пенсия" в Канада не съществува бе, майна. Има една пенсия за старост - La pension de la Sécurité de la vieillesse (SV), за която не се изисква трудов стаж, а само престой в Канада, но аз съм далече още от тази възраст. :)

Аз като говоря за моята пенсия, имам предвид пенсията си за осигурителен стаж и възраст в България, която получавам вече 13 години. Канадската пенсия я заработвам в момента. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
feather
Деактивиран
Мнения: 201
Регистриран на: Нед Юли 03, 2016 10:21 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от feather »

agent Ozo написа: Другият ти дежурен лаф ще ти го кажа някой друг път. ;)
Интересна личност. Бих искал да я познавам, така ще имаме общ познат, за когото да си говорим и няма само да се дърляме за социала и комунистите. :D
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Какво се случва в България?

Мнение от tonich »

Ventsi66 написа:https://www.youtube.com/watch?feature=y ... pp=desktop

Ето какво доживяхме.
Дай някакъв коментар!
Нищо не се разбира освен, че едни полицаи казаха, че кмета не е разрешавал да играят хоро. Това митинг ли е, протест ли е? На кой? Срещу кого? Гледам има хора с плакати...
Последно промяна от tonich на Пон Сеп 19, 2016 12:33 am, променено общо 1 път.
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Какво се случва в България?

Мнение от myhata II »

кмета на Пловдив Иван Тотев от ГРОБ иска да спре хората на площада,
първо бяха на площада а сега с в голямата градина !
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Какво се случва в България?

Мнение от tonich »

Какво хоро? Какви са тея хора? Какви са тея плакати?
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

agent Ozo написа:Краварчето,

Изобщо не ти е известно какво правя, а и не е твоя работа.
Това, че си приел идеята за "социаладжията" като много удобна за да изливаш злобата си към тази група хора, изобщо не означава, че тя отговаря на действителността.
И нямаш дори толкова акъл за да си дадеш сметка за тази вероятност - че това може би не е вярно. Най-малкото защото не ми дреме от това обръщение.
И няма как да е иначе, след като то си няма нищо общо с истината.

Имаше тук преди време едно бивше ченге от нашия край - Стони, който се усети по едно време и ме покани да се видим на живо. Отзовах се, разбира се, а човекът се убеди, че едно е форумната ми версия, а съвсем друга е реалността.
Другият подобен случай бе с Маргинала - Владо Христов.

Ама ти си карай както си занеш, де. След като те успокоява и така си избиваш комплексите, давай все така. ;)
Изобщо не ми дреме за извън форумната ти версия, ако страдаш от шизофрения и имаш и друга версия.
:D
Нямам изобщо намерение да разбирам как живееш в обстановка и среда, която според форумната ти версия ненавиждаш. :puke:
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

agent Ozo написа:
myhata II написа: за разлика от много тука пишещите, единствено бай Линко си каза че е на социална пенсия, за което му свалям шапка !
:y:
Мухич, такова чудо "социална пенсия" в Канада не съществува бе, майна. Има една пенсия за старост - La pension de la Sécurité de la vieillesse (SV), за която не се изисква трудов стаж, а само престой в Канада, но аз съм далече още от тази възраст. :)

Аз като говоря за моята пенсия, имам предвид пенсията си за осигурителен стаж и възраст в България, която получавам вече 13 години. Канадската пенсия я заработвам в момента. :)
Хахаха!
Заработвам се казва, ако работиш.
Това, че пребиваваш в Канада на социал и трупайки годините за OAS и GIS не се нарича работа. :tmi:
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Рекорд- 2 милиона туристи в България през август
http://www.bloombergtv.bg/svetat-e-bizn ... rez-avgust"
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от jovani »

Ivan1007 написа:Хехехе.
Не закъсня и другото комуне, дето още жали за властта на дядо си признат за баш разбойник / АБПФК и който по линия на дедо, мама и тати завършил гимназия и университет та го пратили на работа в чужбина. :D
Я, го обясни туй за Путин и за цените на петрола защо са 40 долара за барел, а не 140?
Путин ги държи ниски, за да съсипва икономиките на страните вносителки от ЕС и САЩ? :D
И аз не спя щото ще ги вдигне и ще плащам 10 кинта повече на зареждане на мойта кола ?? :D
Или фирмата 30 повече на служебния пикап ма ще изкарвам 3000 повече на ден за нея от които 120 за мен? :D
Албърта така както си е ударена ... аве средната заплата в Русия май стана 350 щатски долара на месец , колкото помощите за безработни за седмица в Канада и цоциала на Старшинката за две седмици.
Заемите ми не ги мисли.
Имам безлихвен заем за кола, който винаги мога да изплатя и мортгиджа ми, който си е чиста далавера с тая лихва.
Мисля си, че всеки бизнесмен в Канада има 2-ра кола защото едната му е "служебна" и комуникациите му се водят разходи тоже.
А за Българските министри много ще ти трябва да ги стигнеш - не пикап, а Мерц, и то със шофьор, платена квартира (не каква да е), че даже и тоалетната хартия им е безплатна.
Надали някой ти се кефи на пикапа и сел-фона, дето на всеки служител в БГ са им безплатни (на когото му трябват по служба, разбира се). Съмнявам се някой да ти завижда на "екстрите" и то в този крив климат... да не говорим, че тези нормални за всяка една държава служебни продукти в Канада се водят "таксъбъл бенефитс" и ако се ползват за лични цели (примерно пазарувал си с пикапа или си се обаждал на приятели от сел-фона) за това се дължат данъци - демек трябва да си водиш лог-буук за служебната кола до къде си пътувал и колко км и прочие булшитс.
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Какво се случва в България?

Мнение от ivandaman »

joro написа:Рекорд- 2 милиона туристи в България през август
http://www.bloombergtv.bg/svetat-e-bizn ... rez-avgust"
Е нали "ревяха" Хотелиерите за туристи уж...

Аз обиколих малко по-морето не видях никой да реве.. Business as usual
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Kan_Tangra »

Туристи по морето имаше доста, да.
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Ivan1007 написа: Изобщо не ми дреме за извън форумната ти версия, ако страдаш от шизофрения и имаш и друга версия.
:D
Нямам изобщо намерение да разбирам как живееш в обстановка и среда, която според форумната ти версия ненавиждаш. :puke:
Краварчето,

Дадох ти само примери за съобразителност и досетливост от страна на съфорумци. Нещо което на теб ти липсва, тъй като кратуната ти е пълна единствено с видения за комунисти и за собственото ти величие. :)

Аз се чувствам прекрасно в Канада и никаква ненавист към никого и нищо не изпитвам, с изключение на едно - лицемерието и двойните стандарти. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

Хахаха!
Претенции за лицемерое и двойни стандарти от комунист!
Дето твърдяхте, че всички са равни, ама вие бяхте по-равни, че даже и в пародията на конституция го бехте изтипосали баш у началото.
Кои са двойните стандарти?
Че ти дават пенсия от България, въпреки че си служил на Русия и против България?
Че ти дават да ядеш в Канада без да работиш ми на всичкото отгоре и лаеш по тия дето те хранят? По-голямо лицемерие от това нема.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Краварчето,

Ти гледай, от писане на глупости във форума, да не вземеш да забравиш да направиш вечерния обход на имота си, за проверка наличието на скрити комунисти. :rofl:
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Публикувай отговор