Речта на кмета на Панагюрище която взриви България

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
maria29
Мнения: 676
Регистриран на: Нед Сеп 28, 2003 6:46 pm

Речта на кмета на Панагюрище която взриви България

Мнение от maria29 »

Ей голяма работа са тези Панагюрци....Един кмет показа на цяла Българиа как трябва да пазим и ценим историята си. Браво Панагюрище... :clap:

https://www.youtube.com/watch?v=xLX3-WRxU44"
"If you don't know jewelry, know the jeweller." (Warren E. Buffett)
Аватар
maria29
Мнения: 676
Регистриран на: Нед Сеп 28, 2003 6:46 pm

Re: Речта на кмета на Панагюрище която взриви България

Мнение от maria29 »

А този мухл.. президента Плевнелиев дори не се е постарал да си научи словото наизуст...срам...

https://www.youtube.com/watch?v=m5FFZEyhiCA"
"If you don't know jewelry, know the jeweller." (Warren E. Buffett)
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Речта на кмета на Панагюрище която взриви България

Мнение от tonich »

maria29 написа:....Един кмет показа на цяла Българиа как трябва да пазим и ценим историята си. Браво Панагюрище... :clap:
True, true...
maria29 написа:А този мухл.. президента Плевнелиев дори не се е постарал да си научи словото наизуст...срам...
Ми да бяхте сложили агент Гоце за президент! Да видиш ти какви слова може да реди!




ПП. Аман от неграмотни Воленови зомбита!
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Речта на кмета на Панагюрище която взриви България

Мнение от ivalin »

tonich написа:Ми да бяхте сложили агент Гоце за президент! Да видиш ти какви слова може да реди!
По-добре агент („Ангелов“, „Сергей“ или „Сава“) по-известен с прякора Сокола, който пък е кандидат на философските науки и научен сътрудник в Института по философия към БАН, пък да видиш ти, той какви слова може да реди... :lol:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Речта на кмета на Панагюрище която взриви България

Мнение от optics »

ivalin написа:
tonich написа:Ми да бяхте сложили агент Гоце за президент! Да видиш ти какви слова може да реди!
По-добре агент („Ангелов“, „Сергей“ или „Сава“) по-известен с прякора Сокола, който пък е кандидат на философските науки и научен сътрудник в Института по философия към БАН, пък да видиш ти, той какви слова може да реди... :lol:
Философ не, ами хидролог ! ;-) "Консултирал" как се прави язовир за скромната сума от 1 мильон лева. Е'тва се вика философ !
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Речта на кмета на Панагюрище която взриви България

Мнение от Bistra »

Браво! Голяма работа е! :handshake:
Става за подбудител на гражданска война! :y:
А не е ли това точно целта на руските агенти, с които е бъкана България до над козирката?
Аман от партиоти зад граница! :tmi:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Речта на кмета на Панагюрище която взриви България

Мнение от joro »

Ех, да можеше да асфалтира улиците на Панагюрище със същия ентусиазъм както врещеше по микрофона, ех, докога с тия дупки по улиците бе, кмете?
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Речта на кмета на Панагюрище която взриви България

Мнение от Bistra »

joro написа:Ех, да можеше да асфалтира улиците на Панагюрище със същия ентусиазъм както врещеше по микрофона, ех, докога с тия дупки по улиците бе, кмете?
Нали?! Или да следи полицията да си върши съвестно работата, вместо да пуска хора с по 20 акта да газят деца по улиците. :devil:
Не знам в България как е, ама в Канада глобите отиват за финансиране на общините.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
maria29
Мнения: 676
Регистриран на: Нед Сеп 28, 2003 6:46 pm

Re: Речта на кмета на Панагюрище която взриви България

Мнение от maria29 »

maria29 написа:А този мухл.. президента Плевнелиев дори не се е постарал да си научи словото наизуст...срам...
Ми да бяхте сложили агент Гоце за президент! Да видиш ти какви слова може да реди!

ПП. Аман от неграмотни Воленови зомбита![/quote]

Доколкото знам и двамата (Плевнелиев и кмета) са от Герб така 4е сам се сещаш не съдя по партийна принадлежност. То не е само да редиш слова, а какво ще кажеш, каква обществена позиция ще заемеш...както и да е май не си ме разбрал ...
"If you don't know jewelry, know the jeweller." (Warren E. Buffett)
Аватар
maria29
Мнения: 676
Регистриран на: Нед Сеп 28, 2003 6:46 pm

Re: Речта на кмета на Панагюрище която взриви България

Мнение от maria29 »

Bistra написа:
joro написа:Ех, да можеше да асфалтира улиците на Панагюрище със същия ентусиазъм както врещеше по микрофона, ех, докога с тия дупки по улиците бе, кмете?
Нали?! Или да следи полицията да си върши съвестно работата, вместо да пуска хора с по 20 акта да газят деца по улиците. :devil:
Не знам в България как е, ама в Канада глобите отиват за финансиране на общините.
Бистре, ами в България има и общинска и държавна полиция...
"If you don't know jewelry, know the jeweller." (Warren E. Buffett)
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Речта на кмета на Панагюрище която взриви България

Мнение от Rall »

Изгледах до минута 2-ра, повече не можах. За толкова време, как не се наслушахте на такива "оратори" не знам. Опитах си да си представя тоя оратор, хванал "тенката пушка" залегнал в засада да дебне зли османци, ама не ми се получи. По си го представям как муа пръжола след изблика на патриотизъм. Абе да му мислят ония с камуфлажите, че явно от тях се очаква ... :D
Dead Eyes See No Future
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Речта на кмета на Панагюрище която взриви България

Мнение от myhata II »

Спокойно.. !
Времето им изтича ! :y:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор