Рубрика "Нашата гордост"

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от optics »

Целия национален отбор по щанги хванат с допинг:
http://www.dnevnik.bg/sport/2015/03/20/ ... tejesti_e/"
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от ivalin »

Ами ще е хвант как няма да не е хванат, като никой не го е еня за спорта в България и все няма пари, как няма да ги хванат с допинг.
Състезателите са уличени в употреба на забраненото вещество станозолол, което много отдавна не се използва, защото съвременните тестове го улавят половин година след използването му... На практика е хванат с допинг целият национален отбор, който се подготвяше в залата в Дианабад за предстоящото след три седмици европейско първенство в Тбилиси. "Станозололът е архаичен в щангите, вече никой не го употребява, просто съм като шокиран. Единственото ми обяснение е да е попаднал в спортистите чрез хранителните добавки, които употребяваме за възстановяване и на които изискваме гаранция за състава. Дали обаче не е налице злоупотреба", заяви Иванов. "След направените спешни тестове и разследване, вече имаме известие от авторитетни източници, че станозололът е бил в състава на препарата "трибестан", който използват по препоръка на медицинския щаб националните ни щангисти.
Всички нормални държави уважаващи себе си имат пари и използват съвременни средства за допинг с бърз разпад. А нашите спортисти със собствени средстава си купуват сътвсем естествено дупотопни консумативи и се мъчат да защитят авторитета на родината си.
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от Bistra »

ivalin написа: Всички нормални държави уважаващи себе си имат пари и използват съвременни средства за допинг с бърз разпад.
Тц, ивалинчо, отново си в грешка. Аз живея в нормална държава и тя не поощрява допингигането. Откъде знам ли, ми знам?! Дъщеря ми има приятелка, която е включена в националния отбор на Канада и никой не и отпуска средства ни на нея, ни на треньора и за допинг. Това, че ти със събуждането си залягаш над рассийские новости е съвсем друг въпрос. Ма те руснаците без допинг не могат. Като мине действието на водката и трябва заместител, та така! :D
Нашата школа е естествено продължение на бившата съвецка школа, така че резултатите не закъсняват. Като не са достойни, да ги пенсионират! Пука ми, че нЕкъв друсан спортист ще ме представлява! Ми аз не искам, аре у лево! :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от grozdan »

"дупотопни" - :rofl:
Казва се "допотопни", ивалинье, т.е. до потопа (Ноевият ковчег и прочие). Не те ли е срам един дървен шоп и прост селянин да знае повече от тебе?
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
plamsht
Мнения: 221
Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 11:28 am
Местоположение: Montreal

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от plamsht »

Bistra написа:
ivalin написа: Всички нормални държави уважаващи себе си имат пари и използват съвременни средства за допинг с бърз разпад.
Тц, ивалинчо, отново си в грешка. Аз живея в нормална държава и тя не поощрява допингигането. Откъде знам ли, ми знам?! Дъщеря ми има приятелка, която е включена в националния отбор на Канада и никой не и отпуска средства ни на нея, ни на треньора и за допинг. Това, че ти със събуждането си залягаш над рассийские новости е съвсем друг въпрос. Ма те руснаците без допинг не могат. Като мине действието на водката и трябва заместител, та така! :D
Нашата школа е естествено продължение на бившата съвецка школа, така че резултатите не закъсняват. Като не са достойни, да ги пенсионират! Пука ми, че нЕкъв друсан спортист ще ме представлява! Ми аз не искам, аре у лево! :D


Бен Джонсън? ;) Естествено има и други канадски състезатели хванати с допинг.Германци, американци, японци, чехи и т.н. също...

Btw, напоследък "руската" тематика съставлява 80% от заглавията на новите теми.Вече взе да се промъква и в съдържанието на останалите 20%. :D Не мога да си обясня какво става?!
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от optics »

ivalin написа:А нашите спортисти със собствени средстава си купуват сътвсем естествено дупотопни консумативи и се мъчат да защитят авторитета на родината си.
Доста глупав начин за защита на авторитета, като се има предвид, че ако нищо не бяха пили (нито дори тренирали), авторитета щеше да е по-добре отколкото сега.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12463
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от Ivan1007 »

plamsht написа: Бен Джонсън? ;) Естествено има и други канадски състезатели хванати с допинг.Германци, американци, японци, чехи и т.н. също...
Има тънка разлика.

Бен Джонсън и други отделни съзтеезатели от канадски, германски, американски, японски и т.н. отбори са хващани с допинг.

Целият български национален отбор по допинг е хванат да вдига тежести!
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от Bistra »

Ivan1007 написа:
plamsht написа: Бен Джонсън? ;) Естествено има и други канадски състезатели хванати с допинг.Германци, американци, японци, чехи и т.н. също...
Има тънка разлика.

Бен Джонсън и други отделни съзтеезатели от канадски, германски, американски, японски и т.н. отбори са хващани с допинг.

Целият български национален отбор по допинг е хванат да вдига тежести!
Абсолютли! Значи излиза, че друсането ни е национален спорт.
Надали правителството е дотирало Бен Джонсън за да се друса. По-скоро той се самофинансирал и на собствена глава е поел риска.
...Щото ивалин имаше и претенции, че трябвало да ни правят удръжки от данъците за да ни представят нЕкви скапани наркомани. Баси и гордостта! :fubar:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от optics »

Да не отместваме темата към Америка и нейните негри щото тогава се сещам за Марион Джонс и първия й мъж и много сълзи, лъжи и сополи. Темата е за "нашата гордост". Например вижте как нашата гордост принц Хари надбяга Юсейн Болт
https://www.youtube.com/watch?v=ZmPuaz_cTw8"
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от myhata II »

optics написа:Да не отместваме темата към Америка и нейните негри щото тогава се сещам за Марион Джонс и първия й мъж и много сълзи, лъжи и сополи. Темата е за "нашата гордост". Например вижте как нашата гордост принц Хари надбяга Юсейн Болт
https://www.youtube.com/watch?v=ZmPuaz_cTw8"
Коя е "вашата гордост", я пак ?
Абе вие верно сте се продали за няколко гроша на кралската фамилия ! :rofl: :lol:
От сега на всички да им е ясно когато пише Оптика, да се има в предвид че пише от името на кралското семейство и в темите свързани за България мненията няма да му се признават ! ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от ablood »

Щангистът Милен Добрев (35г), който бе намерен мъртъв вчера, е получил масивен инфаркт. Това показват резултатите от аутопсията, съобщиха източници на БЛИЦ.
Изображение
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от Bistra »

Дал е живота си в прослава на Родината. Истински герой! Поклон!... :bow:
Да не си помислите, че се е "продал за няколко дребни гроша". Неее, взимал си е анаболите съвсем съвестно и без да очаква, каквото и да е било възнаграждение. |(
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от Rall »

Изображение
БМВ с русенска регистрация е използвано за атентат от ИДИЛ
http://dnes.dir.bg/news/djip-sdvr-atent ... 8403?nt=10"
Dead Eyes See No Future
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от ablood »

Това отзад не са ли зимни гуми?

Прясно крадено.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от kiro »

Бен Джонсън е бил хванат със същия стероид като българските щангисти. Периода му на полуразпад е един от най-кратките - 24 часа, така че най-вероятно са мислили, че няма как да ги хванат, но уви, вече сме в 21 век. Не се научиха щангистите толкова години :)
Bulgayrian
Публикувай отговор