Втори кабинков лифт в Банско- кога?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Втори кабинков лифт в Банско- кога?

Мнение от Bistra »

optics написа:Еврибари на магари !
...
Това ще да е някъде по Кюстендилските села. Там ми е направило впечатление, че бордюрите са белосани като пунктирни линии.
Какво пък чужденците имат против жените с червени коси?
Това е така, щото едно време всичко живо се къносваше с индийска къна в домашни условия. Та тя дава червеният оттенък на косата. Интересно в Канада не съм се сблъсквала с този продукт. То, не че съм търсила, ама само отбелязвам, че не съм виждала.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Втори кабинков лифт в Банско- кога?

Мнение от miteto »

grozdan написа:Има една приказка: "по кенефите ще ги познаете":
Летище София, Терминал 2, всичко ново, чисто и спретнато. Влизаш в кенефа и о, страх, о ужас.
Летище Шарл де Гол, Терминал произволен, не е ново, но е чисто и спретнато. Влизаш в кенефа и о, изненада - и там е чисто и не мирише.
Пък уж едните били бели хора, а другите пълни с араби и черни.
Пич, ти виждал ли си кво става вечерно време в района покрай Айфеловата кула :D Там няма обществена тоалетна в радиус 2-3 километра и тези които са до кулата затварят в 8-9 часа. Сещай се сам кво става в храсталаци, покрай оградки и т.н.
grozdan написа:И ти искаш от хора, дето един кенеф не могат да опазят чист, да си опазят природата ;)
Нещо си се объркал - никой никъде не пази кенеф чист, единствената разлика е, че едните ги чистят веднъж на 3 дена, а другите 3 пъти на ден.
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Втори кабинков лифт в Банско- кога?

Мнение от analgin »

Bistra написа:Интересно в Канада не съм се сблъсквала с този продукт. То, не че съм търсила, ама само отбелязвам, че не съм виждала.
Жива да не бях!!!!! Намери се нещо в Канада което Стрина да не е виждала и не се е сблъсквала!!!!
Казва се "Henné" на френски или "Henna" на английски и се продава във всеки арабски или индийски магазин. Има разнообразно приложение, но е най ефективно за защита от въшки (по главата или пучи) обработеното място никога не се полазва от тези гадинки.
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Втори кабинков лифт в Банско- кога?

Мнение от grozdan »

miteto написа:Пич, ти виждал ли си кво става вечерно време в района покрай Айфеловата кула :D Там няма обществена тоалетна в радиус 2-3 километра и тези които са до кулата затварят в 8-9 часа. Сещай се сам кво става в храсталаци, покрай оградки и т.н.
Некоректно ти е сравнението, Мите. Аз сравнявам тоалетни на летища - ябълки с ябълки. Ти ми се обясняваш за Айфеловата Кула - круша някаква. А знаеш ли какво става вечерно време в градинката на НДК? Да ти обясня ли или се досещаш ;)
miteto написа:
grozdan написа:И ти искаш от хора, дето един кенеф не могат да опазят чист, да си опазят природата ;)
Нещо си се объркал - никой никъде не пази кенеф чист, единствената разлика е, че едните ги чистят веднъж на 3 дена, а другите 3 пъти на ден.
Точно така, това казвам и аз. Една разлика, но съществена :)
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Втори кабинков лифт в Банско- кога?

Мнение от optics »

Bistra написа: Какво пък чужденците имат против жените с червени коси?
Не съм казал, че имат против!

По-интересно е другото което не съм казал. След като чух въпросното наблюдение, се заинтригувах, четох някъде където пишеше, че една от причините жените да си боядисват червена косата е когато страдат от липса на внимание.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Втори кабинков лифт в Банско- кога?

Мнение от Bistra »

optics написа:
Bistra написа: Какво пък чужденците имат против жените с червени коси?
Не съм казал, че имат против!

По-интересно е другото което не съм казал. След като чух въпросното наблюдение, се заинтригувах, четох някъде където пишеше, че една от причините жените да си боядисват червена косата е когато страдат от липса на внимание.
Липса на внимание от кого? :^) Интересно, повечето ми приятелки от България с доста стабилни семейства имат червени коси. Сигурно търсят внимание навън. |( Както казах червеният цвят идва от употребата на къна. На мен никога не ми е бил любим цвят, но и да искам не мога да го постигна, щото първо трябва да се изруся, което никога няма да се случи. :D Прекалено ми е тъмен естественият цвят, та затова. :)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Втори кабинков лифт в Банско- кога?

Мнение от joro »

Bistra написа: Липса на внимание от кого? :^) Интересно, повечето ми приятелки от България с доста стабилни семейства имат червени коси. Сигурно търсят внимание навън. |( Както казах червеният цвят идва от употребата на къна. На мен никога не ми е бил любим цвят, но и да искам не мога да го постигна, щото първо трябва да се изруся, което никога няма да се случи. :D Прекалено ми е тъмен естественият цвят, та затова. :)
Червенокосите са по-сексапилни. А русите пък са върха на сладоледа. Нали знаеш поговорката "Русо гладно не остава".
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Втори кабинков лифт в Банско- кога?

Мнение от Bistra »

Моят мъж не харесва руси.
Аз също се харесвам, както съм по рождение. Така че всичко е ОК! Няма конфликт на интереси. :)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Втори кабинков лифт в Банско- кога?

Мнение от agent Ozo »

Bistra написа:Моят мъж не харесва руси.
Така се прави. И аз докато бях женен за блондинка ѝ се кълнех, че брюнетките изобщо не ме интересуват. Сега съм женен за брюнетка и се кълна в точно обратното.
Абе интереса клати феса. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Втори кабинков лифт в Банско- кога?

Мнение от IFF »

agent Ozo написа:
Bistra написа:Моят мъж не харесва руси.
Така се прави. И аз докато бях женен за блондинка ѝ се кълнех, че брюнетките изобщо не ме интересуват. Сега съм женен за брюнетка и се кълна в точно обратното.
Абе интереса клати феса. :)
Това си е нормално, кофти става когато си женен за блондинка а харесваш брюнети :rofl:
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Втори кабинков лифт в Банско- кога?

Мнение от IRA »

При последният ми полет тоалетните на софийското летище бяха чисти,но тия в Мюнхен бяга гнусни.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Втори кабинков лифт в Банско- кога?

Мнение от agent Ozo »

IFF написа:
agent Ozo написа:
Bistra написа:Моят мъж не харесва руси.
Така се прави. И аз докато бях женен за блондинка ѝ се кълнех, че брюнетките изобщо не ме интересуват. Сега съм женен за брюнетка и се кълна в точно обратното.
Абе интереса клати феса. :)
Това си е нормално, кофти става когато си женен за блондинка а харесваш брюнети :rofl:
To това се и получава на практика - започваш да харесваш това, което не ти е в къщата. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
domino
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Яну 03, 2011 1:27 pm
Местоположение: Toronto

Re: Втори кабинков лифт в Банско- кога?

Мнение от domino »

За мен най-яките мацки са червенокосите със зелени очи. Познавах една, с едно кафяво и едно зелено око, ама тя не се брои, защото не беше червенокоса.
”Do not be wise in your own ieyes”
Solomon the son of David, king of Israel
и кинг на пра, пра,...пра дядото на Пумпи,
внук на Леон
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Втори кабинков лифт в Банско- кога?

Мнение от tonich »

domino написа:За мен най-яките мацки са червенокосите със зелени очи.
Колко са яки? Колко вдигат от лежанка, например?
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Втори кабинков лифт в Банско- кога?

Мнение от grozdan »

IRA написа:При последният ми полет тоалетните на софийското летище бяха чисти,но тия в Мюнхен бяга гнусни.
Ти ще да си минала баш след като са почистили :)
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Публикувай отговор