Поклон пред паметта му!

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Поклон пред паметта му!

Мнение от Mielle »

Почина Желю Желев.
Както са казали за мъртвите или само добро или нищо.
Дълбок поклон!
Една статия,в която има много истини:
http://www.capital.bg/politika_i_ikonom ... iga_duhut/"
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Поклон пред паметта му!

Мнение от analgin »

За умрелите или добро, или нищо!
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Поклон пред паметта му!

Мнение от Koko »

Бог да го прости, според мене беше един от малкото свестни и честни хора занимавали се с политика в България след 10-ти ноември. Но и нагледно доказателство че в българските условия от интелектуалец политик не става.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Поклон пред паметта му!

Мнение от ivandaman »

А бе влезе в историята ако не друго..

Да почива в мир.
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Поклон пред паметта му!

Мнение от ivalin »

ivandaman написа:А бе влезе в историята ако не друго..

Да почива в мир.
Аааа винаги има и друго... Влезе и излезе... Само дето таковаха мамата на държавичката.... :@ Иначе си беше шампион на простотиите и издънките... настъпваше си шлифера при официални визити и шашкаше целия свят... веднага гръмваше новината за атентат срещу българския президент, но за сметка на това, пък го запомниха хората като българския Чарли Чаплин в голямата политика...
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
westboro
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Мар 13, 2014 5:59 pm

Re: Поклон пред паметта му!

Мнение от westboro »

Летището да се именува Д-р Желю Желев. Минавайки оттам нашите политици да си спомнят, че Демокрацията се лекува с повече демокрация.
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Поклон пред паметта му!

Мнение от ivalin »

" ;( :(
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Поклон пред паметта му!

Мнение от Marto »

westboro написа:Летището да се именува Д-р Желю Желев. Минавайки оттам нашите политици да си спомнят, че Демокрацията се лекува с повече демокрация.
:y:

Беше един от малкото, които действително бяха дисиденти преди 10ти. Един от малкото, които - доколкото знам - така и не намаза от властта. Всъщност влизането в политиката му коства много, особено в личен план.

Лека му пръст!
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Поклон пред паметта му!

Мнение от Павел »

Marto написа:
westboro написа:Летището да се именува Д-р Желю Желев. Минавайки оттам нашите политици да си спомнят, че Демокрацията се лекува с повече демокрация.
:y:

Беше един от малкото, които действително бяха дисиденти преди 10ти. Един от малкото, които - доколкото знам - така и не намаза от властта. Всъщност влизането в политиката му коства много, особено в личен план.

Лека му пръст!
To на нещо (особено на летище) като му се дава име, трябва да се вземе под внимание с каква лекота ще се произнася от чужденци. Добре, че никога няма да стъпнем в Буркина Фасо и да ни се налага да произнасяме името на столицата и.
Няма да забравя когато Желев дойде в Щатите да гледа световното по футбол, какъв проблем имаха коментаторите с името му, всеки път когато го показваха камерите.
И значи понеже не е краднал като другите, заслужава специално признание. Той беше президент в най-мутренските години и в годините на най-голямото разграбване на държавата и не си мръдна пръста.
RIP anyway
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Поклон пред паметта му!

Мнение от the_coach »

Павел написа:
Marto написа:
westboro написа:Летището да се именува Д-р Желю Желев. Минавайки оттам нашите политици да си спомнят, че Демокрацията се лекува с повече демокрация.
:y:

Беше един от малкото, които действително бяха дисиденти преди 10ти. Един от малкото, които - доколкото знам - така и не намаза от властта. Всъщност влизането в политиката му коства много, особено в личен план.

Лека му пръст!
To на нещо (особено на летище) като му се дава име, трябва да се вземе под внимание с каква лекота ще се произнася от чужденци. Добре, че никога няма да стъпнем в Буркина Фасо и да ни се налага да произнасяме името на столицата и.
Няма да забравя когато Желев дойде в Щатите да гледа световното по футбол, какъв проблем имаха коментаторите с името му, всеки път когато го показваха камерите.
И значи понеже не е краднал като другите, заслужава специално признание. Той беше президент в най-мутренските години и в годините на най-голямото разграбване на държавата и не си мръдна пръста.
RIP anyway
Човек - идеалист, Павка. Мирогледа му просто не вижда такива неща, и от това се възползват хиените около него. Една власт е силна когато прилага законите.
Достоен за уважение, че не се отдаде на крадене от държавата. Жалко, че не е имал воля да разчисти гнилоча в обкръжението си.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Поклон пред паметта му!

Мнение от Ivan1007 »

Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Поклон пред паметта му!

Мнение от Bistra »

За съжаление беше точно така, но нищо не може да се върне. Да почива в мир!
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
YOUPPI
Мнения: 1390
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 6:38 pm
Местоположение: Centre Bell

Re: Поклон пред паметта му!

Мнение от YOUPPI »

Иване, сори, ама не видях автор на статията. Не коментирам дали е истина или не, но ще ви припомня т.н. "Ликвидационни съвети". Те действително ликвидираха селското стопанство и земеделието в България. Сега ядат гръцки, турски, македонски, испански и какви ли не продукти. За Жельо или добро, или нищо. Едно голямо НИЩО :^)
не съм дилетант - все пак две години съм се занимавал с тия глупости при това в реална бойна обстановка... ...факт е основното място на поражение - носа на самолета в областта на пилотската кабина леко над пода на кабината Eфр. Гийк
Публикувай отговор