Простотии на българския манталитет

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от Павел »

fighter написа:
optics написа:Отклонявате се от темата. Давайте примери ;-)
Аз например Бистриния (пример) го разбрах :)
Аналгин - Тва за сменянето на гащи не важи за мъжете нали ? Че сЪ притесних, че не влизам в нормата. :lol:

Ми аз точно пример дадох:
Една жена сложила в черен списък 15 мъже и не се занимава повече с тях, обаче тия мъже не пропускат да я споменат във всяко второ мнение. Типично по български - големи мъже :lol:
Само дето непрекъснато споменава хората от игнор-листата :D
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от Bistra »

fighter написа: Да ти кажа честно, щото ми е жалко да гледам една дузина мъже, които се опитват да надприказват жена. И като не могат, да започват с по ганьовски отношение. Не могат да разберат, че Бистра си е Бистра :)
А не ти ли се струва жалко, как същата дузина мъже, която очевидно не ме приема, да убеждава мъжа ми, който междувпрочем не познава, нито пък някога ще познава, че трябвало да се развежда с мен? Ще речеш, че са му на него навити, което е меко казано странно. :rofl: :D
Мен жена не се е намерила да ме надприказва, па камо ли мъж. :D
P.S.S.S. Всъщност аутсайдерите са точно 9 бр. - обичайните заподозрени, които се появяват под всеки мой пост и от чиито простотии с радост се лиших. :)
Последно промяна от Bistra на Нед Фев 01, 2015 6:33 pm, променено общо 1 път.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от IFF »

fighter написа:
IFF написа: Станах разноглед вече, кой беше Щерю, кой Файтъра, и кой опъва на стрина кафевите гащи :?:
Ти гледай някой да не опъва на жена ти гащите, кво те е еня за "стрина" :lol:
Не можах да разбера само, взе ли тескерето, стана ли канадски гражданин?
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от newcomer »

Bistra написа:
fighter написа: Да ти кажа честно, щото ми е жалко да гледам една дузина мъже, които се опитват да надприказват жена. И като не могат, да започват с по ганьовски отношение. Не могат да разберат, че Бистра си е Бистра :)
А не ти ли се струва жалко, как същата дузина мъже, която очевидно не ме приема, да убеждава мъжа ми, който междувпрочем не познава, нито пък някога ще познава, че трябвало да се развежда с мен? Ще речеш, че са му на него навити, което е меко казано странно. :rofl: :D
Мен жена не се е намерила да ме надприказва, па камо ли мъж. :D

какъв повод за гордост само да имаш уста като латерна
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от the_coach »

IFF написа:
fighter написа:
IFF написа: Станах разноглед вече, кой беше Щерю, кой Файтъра, и кой опъва на стрина кафевите гащи :?:
Ти гледай някой да не опъва на жена ти гащите, кво те е еня за "стрина" :lol:
Не можах да разбера само, взе ли тескерето, стана ли канадски гражданин?
Не :) Какво общо има това?
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от agent Ozo »

Bistra написа:Мен жена не се е намерила да ме надприказва, па камо ли мъж. :D
Да, бе! Как ли пък не! Не се били намерили.. Само 15-на са от този форум. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от IFF »

fighter написа:
IFF написа:
fighter написа:
IFF написа: Станах разноглед вече, кой беше Щерю, кой Файтъра, и кой опъва на стрина кафевите гащи :?:
Ти гледай някой да не опъва на жена ти гащите, кво те е еня за "стрина" :lol:
Не можах да разбера само, взе ли тескерето, стана ли канадски гражданин?
Не :) Какво общо има това?
А, нищо, само се чудех простотиите дето ги ръсиш на кой манталитет се дължат, на българския, или на поканадчения!
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от the_coach »

IFF написа:
fighter написа:
IFF написа:
fighter написа:
IFF написа: Станах разноглед вече, кой беше Щерю, кой Файтъра, и кой опъва на стрина кафевите гащи :?:
Ти гледай някой да не опъва на жена ти гащите, кво те е еня за "стрина" :lol:
Не можах да разбера само, взе ли тескерето, стана ли канадски гражданин?
Не :) Какво общо има това?
А, нищо, само се чудех простотиите дето ги ръсиш на кой манталитет се дължат, на българския, или на поканадчения!
Прав си :y: Простотиите аз ги ръся :lol:
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от agent Ozo »

Боец, не е простотия твоето, бе. На това му се вика живо въображение.
Та затуй не ти идва въобще на акъла, че израза "опъва на Стрина кафевите гащи" може и да означава "разгласява издънките ѝ", "показва кирливите ѝ ризи" и т.н. С други думи, все неща, в които няма нищо цинично и еротично, както е в твоята представа, родена от споменатия израз.
Със сигурност нещо от типа на мъжка ръка смъкваща гащи от женски задник. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от the_coach »

Anyway...........
Аватар
plamsht
Мнения: 221
Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 11:28 am
Местоположение: Montreal

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от plamsht »

IFF написа:
fighter написа:
IFF написа:
fighter написа:
IFF написа: Станах разноглед вече, кой беше Щерю, кой Файтъра, и кой опъва на стрина кафевите гащи :?:
Ти гледай някой да не опъва на жена ти гащите, кво те е еня за "стрина" :lol:
Не можах да разбера само, взе ли тескерето, стана ли канадски гражданин?
Не :) Какво общо има това?
А, нищо, само се чудех простотиите дето ги ръсиш на кой манталитет се дължат, на българския, или на поканадчения!
:rofl: :rofl: :rofl:
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от analgin »

Chomsky написа:.... за две години е напляскала 4485 мнения, като всеки ден е шляпкала по близо 5. А за умствената стойност на последните може да се съди по това че съставляват 24% от всички мнения някога написани във Приказки под шипковия храст. Направи да го крръстят онзи раздел - Мохабедите на Биистра.
И тая тръгнала да говори за дебиллност :rofl:
:clap: :clap: :clap:
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от newcomer »

analgin написа:
Chomsky написа:.... за две години е напляскала 4485 мнения, като всеки ден е шляпкала по близо 5. А за умствената стойност на последните може да се съди по това че съставляват 24% от всички мнения някога написани във Приказки под шипковия храст. Направи да го крръстят онзи раздел - Мохабедите на Биистра.
И тая тръгнала да говори за дебиллност :rofl:
:clap: :clap: :clap:
ми кво чудно има.тя никога не го е крила това момичето/да се подмажа и аз по добре звучи от стрина/

[Мен жена не се е намерила да ме надприказва, па камо ли мъж. :D
P.S.S.S. Всъщност аутсайдерите са точно 9 бр. - обичайните заподозрени, които се появяват под всеки мой пост и от чиито простотии с радост се лиших. :)*]
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
YOUPPI
Мнения: 1390
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 6:38 pm
Местоположение: Centre Bell

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от YOUPPI »

То ако и върнат и мненията, дето най-милостиво и ги изтриха, няма да са по пет на ден. Но тишината в една спалня ... - имаше някакъв лаф навремето.

Нейните простотии са култови. Например - Как водела гаджета в някаква квартира, пък след време Жеко ли беше, Жельо ли беше я е бил взел "честна" ... Много въпроси пораждат тия словоизлияния, но нали тя си ни е оръжие за масово поразяване, както сама се похвали :y:

Баси, с Иван, с Гийка, с Румен ... винаги може да се говори по някаква тема нормално и да се намерят допирни точки. Това независимо, че по други може да сме на двата полюса. Мадам "искренно и лично" си е тотална щета отвсекъде. Навремето имах колега, дето и той като нея. Където и каквото да се говори, той го "имал същия случай" и се започват едни локуми, да не ти е работата.

Бг-манталитета си е такъв дори и на ... южния бряг. Честит празник на тия от другия бряг де :^:
не съм дилетант - все пак две години съм се занимавал с тия глупости при това в реална бойна обстановка... ...факт е основното място на поражение - носа на самолета в областта на пилотската кабина леко над пода на кабината Eфр. Гийк
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от analgin »

Публикувай отговор