Простотии на българския манталитет

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от myhata II »

Bistra написа:Мани, ами и мой Щерю днес ми зададе въпрос, смеейки се. "Какво им правиш на тия мъже? Наглед нормален пост (от твоя страна) и после 15 реда игнорирани?"... Хахаха...Ми нищо! Там е работата, че нищо. Дори не се познаваме. Психоанализатори аматьори некакви! :rofl:
Проблема си е само в твоя телевизор скъпа .... ! :*
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от IFF »

fighter написа: Ми аз точно пример дадох:
Една жена сложила в черен списък 15 мъже и не се занимава повече с тях, обаче тия мъже не пропускат да я споменат във всяко второ мнение. Типично по български - големи мъже :lol:
bistra написа: Мани, ами и мой Щерю днес ми зададе въпрос, смеейки се. "Какво им правиш на тия мъже? Наглед нормален пост (от твоя страна) и после 15 реда игнорирани?"... Хахаха...Ми нищо! Там е работата, че нищо. Дори не се познаваме. Психоанализатори аматьори некакви! :rofl:
Станах разноглед вече, кой беше Щерю, кой Файтъра, и кой опъва на стрина кафевите гащи :?:
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от Bistra »

myhata II написа: Проблема си е само в твоя телевизор скъпа .... ! :*
Моят телевизор няма проблем, Мухи! Аз съм си избрала да не чета някои индивиди, както и да не им отговарям. Остава те да изберат да не ме коментират и всичко ще бъде ОК. ;) :)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от newcomer »

Bistra написа:
myhata II написа: Проблема си е само в твоя телевизор скъпа .... ! :*
Моят телевизор няма проблем, Мухи! Аз съм си избрала да не чета някои индивиди, както и да не им отговарям. Остава те да изберат да не ме коментират и всичко ще бъде ОК. ;) :)

каза Бистра оглеждайки се някой да я забележе :lol:
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от agent Ozo »

fighter написа:Нейна си работа дали чете или не. Факт е че доста хора я споменават, може би не могат да спят ако не се заядат с нея. И Озо и той се амбицирал да ми доказва в каква грешка съм за Бистра, сякаш му пука :)
Естествено, че си е нейна работа какво и дали чете изобщо. Отбелязваме просто поредното разминаване между думи и дела на Бистра т.е. поредната лъжа.
И не е тук въпроса дали ми пука за Бистра, за тоя или за оня. Или пък за хората заблудени от лъжите ѝ. Просто органически не понасям лъжата и лицемерието. А от Бистрето те се извират като от вулкан. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от the_coach »

IFF написа: Станах разноглед вече, кой беше Щерю, кой Файтъра, и кой опъва на стрина кафевите гащи :?:
Ти гледай някой да не опъва на жена ти гащите, кво те е еня за "стрина" :lol:
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от agent Ozo »

fighter написа:
IFF написа: Станах разноглед вече, кой беше Щерю, кой Файтъра, и кой опъва на стрина кафевите гащи :?:
Ти гледай някой да не опъва на жена ти гащите, кво те е еня за "стрина" :lol:
А ти защо не го правиш?
И какво те еня кой чий гащи сваля, след като си сигурен за тези на жена ти? :-)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от grozdan »

fighter, що се занимаваш с глупости? Понеже защитаваш принципна позиция сега ще те изкарат "доблестен рицар" понеже се е случило да им противоречиш.
Така едно време в училище хулиганите викаха на отличниците "зубъри" поради липса на други аргументи.
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от agent Ozo »

Да бе. Да отричаш очевидното било принципна позиция. Може, ама за тези, които са си лика-прилика с Бистрето. :-)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от the_coach »

agent Ozo написа:
fighter написа:
IFF написа: Станах разноглед вече, кой беше Щерю, кой Файтъра, и кой опъва на стрина кафевите гащи :?:
Ти гледай някой да не опъва на жена ти гащите, кво те е еня за "стрина" :lol:
А ти защо не го правиш?
И какво те еня кой чий гащи сваля, след като си сигурен за тези на жена ти? :-)
Не съм аз този дето говори по повод и без повод за чуждите гащи. Както и не надничам под чуждите чаршафи.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от agent Ozo »

fighter написа:Не съм аз този дето говори по повод и без повод за чуждите гащи. Както и не надничам под чуждите чаршафи.
Е, може и така де. Но само при положение, че чаршафите на Бистра за теб не са вече чужди. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от the_coach »

grozdan написа:fighter, що се занимаваш с глупости? Понеже защитаваш принципна позиция сега ще те изкарат "доблестен рицар" понеже се е случило да им противоречиш.
Така едно време в училище хулиганите викаха на отличниците "зубъри" поради липса на други аргументи.
Да ти кажа честно, щото ми е жалко да гледам една дузина мъже, които се опитват да надприказват жена. И като не могат, да започват с по ганьовски отношение. Не могат да разберат, че Бистра си е Бистра :)
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от the_coach »

agent Ozo написа:
fighter написа:Не съм аз този дето говори по повод и без повод за чуждите гащи. Както и не надничам под чуждите чаршафи.
Е, може и така де. Но само при положение, че чаршафите на Бистра за теб не са вече чужди. :)
Написаното от теб идеално пасва на заглавието на темата ;)
Не мога да разбера какво толкова те дразни Бистра? Просто си е тя. Или я приемаш, или не :)
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от agent Ozo »

fighter написа:Не мога да разбера какво толкова те дразни Бистра? Просто си е тя. Или я приемаш, или не :)
Приемам философски и спокойно само свещената простота. Нейната простотия е дразнеща и затова не пропускам повод да я осмивам. Забвлявайки се, при това. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Простотии на българския манталитет

Мнение от Павел »

Стрина трябва наистина да е много проста, ако си въобразява, че някой и вярва - никого не е поставила в игнор-листа и чете всички ни по няколко пъти. С постоянното си присъствие във всяка тема и то от години е доказала, че тя няма живот извън този форум. За нея е без значение дали я хвалиш или поднасяш - важното е да и се обръща внимание, нещо което явно и липсва в семейството. Само дето си вкара автогол - сама се лиши от възможността да отговаря и прави неуспешни опити да замазва всеки път като изтърси поредната глупост.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Публикувай отговор