Знаете ли че...?!

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от Bistra »

Защо?
Аз го правя за да не си късам нервите, а и да не тормозя администрацията с постоянни рапорти. Някои хора са невъзпитани, навлизат грубо в забранени територии, каквото е личното пространство и за жалост не търпи промяна, особено от определена възраст нататък.Все пак общуваш с хора, които са ти приятни, нал тъй?!
Тъй като във форума може да се изказва всеки, аз се възползвам от опцията да избирам кого да чета. :)
Между другото аз затова си и смених подписа. ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
scoubidou
Мнения: 230
Регистриран на: Чет Дек 15, 2011 9:25 am
Местоположение: Montreal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от scoubidou »

Bistra написа:Защо?
Аз го правя за да не си късам нервите, а и да не тормозя администрацията с постоянни рапорти. Някои хора са невъзпитани, навлизат грубо в забранени територии, каквото е личното пространство и за жалост не търпи промяна, особено от определена възраст нататък.Все пак общуваш с хора, които са ти приятни, нал тъй?!
Тъй като във форума може да се изказва всеки, аз се възползвам от опцията да избирам кого да чета. :)
Между другото аз затова си и смених подписа. ;)
Превода на подписа ти не е точен, човека е имал предвид дамите, не всички жени.
Така че, не се учудвай на отношението на околните към теб.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от pumpy »

scoubidou написа:
Bistra написа:Защо?
Аз го правя за да не си късам нервите, а и да не тормозя администрацията с постоянни рапорти. Някои хора са невъзпитани, навлизат грубо в забранени територии, каквото е личното пространство и за жалост не търпи промяна, особено от определена възраст нататък.Все пак общуваш с хора, които са ти приятни, нал тъй?!
Тъй като във форума може да се изказва всеки, аз се възползвам от опцията да избирам кого да чета. :)
Между другото аз затова си и смених подписа. ;)
Превода на подписа ти не е точен, човека е имал предвид дамите, не всички жени.
Така че, не се учудвай на отношението на околните към теб.
Дали аз не разбирам правилно или ти, но все си мисля, че правилната форма трябва да е "имала". Или чичко гугъл ме е излъгал ?
“Personne n'est plus arrogant envers les femmes, plus agressif ou méprisant, qu'un homme inquiet pour sa virilité.”
http://qqcitations.com/citation/185411"
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от Bistra »

@ scoubidou
По изключение ще ти отговоря. Човекът всъщност е жена. Една от най-известните за епохата си писателки, изявена феминисткa. :rock: Хубаво е да си съдник, но да си образован и грамотен е за предпочитане! Иначе в България това дали си дама се измерва в количеството силикон в бюста. ;) Моето беше безобидно форумно забавление. А това, че дори и мамчето ме изважда с трепетни пръсти от кошчето (как ще изпусне тя нещо!) и ме чете, е факт. ;) :D
Приятен ден ти желая! Не е лошо да се сберете цялата дружинка-калинка и напиете за мое здраве...от мъка. :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
scoubidou
Мнения: 230
Регистриран на: Чет Дек 15, 2011 9:25 am
Местоположение: Montreal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от scoubidou »

pumpy написа:
scoubidou написа:
Bistra написа:Защо?
Аз го правя за да не си късам нервите, а и да не тормозя администрацията с постоянни рапорти. Някои хора са невъзпитани, навлизат грубо в забранени територии, каквото е личното пространство и за жалост не търпи промяна, особено от определена възраст нататък.Все пак общуваш с хора, които са ти приятни, нал тъй?!
Тъй като във форума може да се изказва всеки, аз се възползвам от опцията да избирам кого да чета. :)
Между другото аз затова си и смених подписа. ;)
Превода на подписа ти не е точен, човека е имал предвид дамите, не всички жени.
Така че, не се учудвай на отношението на околните към теб.
Дали аз не разбирам правилно или ти, но все си мисля, че правилната форма трябва да е "имала". Или чичко гугъл ме е излъгал ?
“Personne n'est plus arrogant envers les femmes, plus agressif ou méprisant, qu'un homme inquiet pour sa virilité.”
http://qqcitations.com/citation/185411"
:D :rofl: :D Изобщо не погледнах кой го е написал, но продължавам да твърдя, че се отнася за дамите.
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от newcomer »

Bistra написа:@ scoubidou
По изключение ще ти отговоря. Човекът всъщност е жена. Една от най-известните за епохата си писателки, изявена феминисткa. :rock: Хубаво е да си съдник, но да си образован и грамотен е за предпочитане! Иначе в България това дали си дама се измерва в количеството силикон в бюста. ;) Моето беше безобидно форумно забавление. А това, че дори и мамчето ме изважда с трепетни пръсти от кошчето (как ще изпусне тя нещо!) и ме чете, е факт. ;) :D
Приятен ден ти желая! Не е лошо да се сберете цялата дружинка-калинка и напиете за мое здраве...от мъка. :D

коя е мамчето
нямам даже и предположения
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от ivalin »

Bistra написа:Хубаво е да си съдник, но да си образован и грамотен е за предпочитане! Иначе в България това дали си дама се измерва в количеството силикон в бюста.
Извинявай за коментара, но на тези думи няма как да се въздържи човек! За предпочитане е за някои, но не за всички. Баба ми казваше: "Учен, ама прост..." Иначе не разбрах, ти от България дама ли дойде или тука се открехна и вече се смяташ за такава?
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от Bistra »

Не, не, аз не съм дама.... Скачахме едно време на дама, ама иначе съм само обикновена жена.:D
"Жената не се ражда, тя става" - от същия източник. ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от agent Ozo »

Bistra написа:Не, не, аз не съм дама.... Скачахме едно време на дама, ама иначе съм само обикновена жена.
Искаш да кажеш само една "потенциална самка".

Ние пък на дами не скачахме, само на обикновени жени. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
domino
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Яну 03, 2011 1:27 pm
Местоположение: Toronto

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от domino »

Bistra написа:Защо?
Аз го правя за да не си късам нервите, а и да не тормозя администрацията с постоянни рапорти. Някои хора са невъзпитани, навлизат грубо в забранени територии, каквото е личното пространство и за жалост не търпи промяна, особено от определена възраст нататък.Все пак общуваш с хора, които са ти приятни, нал тъй?!
Тъй като във форума може да се изказва всеки, аз се възползвам от опцията да избирам кого да чета. :)
Между другото аз затова си и смених подписа. ;)
:) Примерно сега, искам да цитирам Озо или Аналгин-а, ама не мога. Що? Защото някой ги е сложил в игнор листа си. Ок, ама някой друг е сложил други хора, трети е сложил четвърти, пети - шести и т.н. ... и така излиза, че аз най-добре никой да не цитирам, защото откъде да знам кой, кога, кого е игнорирал? Ми нарушават ми се правата така! Ограничава ми се словото! Аз съм дискриминиран! :D Аз Шарли ли съм, какво съм?
Последно промяна от domino на Чет Яну 15, 2015 6:46 pm, променено общо 1 път.
”Do not be wise in your own ieyes”
Solomon the son of David, king of Israel
и кинг на пра, пра,...пра дядото на Пумпи,
внук на Леон
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от Bistra »

:)
Цитирай си ги! Най-много да те банна и теб - чудо голямо!
Няма да те стрелям, далеч по-цивилизована съм. :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от Guinness »

Bistra написа::)
Цитирай си ги! Най-много да те банна и теб - чудо голямо!
Няма да те стрелям, далеч по-цивилизована съм. :D
Още малко и ще си четеш само собствените мнения :fubar: :fubar: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от Bistra »

Нещо против? :^)
Въпреки всичко бих казала, че семената са повече от плявата. Aма дори и 1-2 да бяха, пак би си заслужавало :)
P.S.S"S.S.);... :P Ти си следващият кандидат. Заслужил си за разлика от домино. :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от agent Ozo »

Каквато и тема да се подхване в този форум, накрая все стигаме до там стрина Бистра да ни занимава със собствената си персона и преживявания.
Ми нормално. След като почти целия форум ти е в игнор-листата, за какво друго можеш да говориш, освен за самия себе си? И то със самия себе си. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от kiro »

optics написа:
kiro написа: Ти за сарказъм не си ли чувал
Той те взе за сподвижник ;-)
Не че съм подстрекател, ама някой може ли да даде снимка от пловдивска улица където да се виждат толкова къщи и нито един дефект - обелено, боклук, разрушено и пр. Най-масирано оправени стари къщи се сещам в Златоград, и то пак не е държавата, а частна фирма платила за реставрацията.
Според мен старият пловдив е сравнително добре запазен. Проблемът на мен ми е, че тази архитектура навсякъде в България се определя като "възрожденска", а това са си традиционни османски конаци. Има ги навсякъде от Белград до Дамаск. Дори на екскурзоводите толкова са им промити мозъците, че не могат да осъзнаят, че в тази архитектура няма нищо " възрожденско".
Bulgayrian
Публикувай отговор