Бети от Булгария сцепи мрака

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от optics »

Е, няма такъв резил !
https://www.youtube.com/watch?v=ulUOOuKNmiU#t=181"
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от c200 »

optics, назад си няколко обиколки, Бети е нищо пред Атанаска

http://www.youtube.com/watch?v=VlMJfJVgnb0"

Предупреждение: Атанаска е пич, обаче все пак не гледайте в работно време, някой може да я разбере превратно :)
«Хотели как лучше, а получилось как всегда» - Виктор Степанович Черномырдин
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от IFF »

c200 написа:optics, назад си няколко обиколки, Бети е нищо пред Атанаска

http://www.youtube.com/watch?v=VlMJfJVgnb0"
Ужъс, обаче ако има някой да и пооправи видеото и да замести Емил(тоя за първи път го чувам) с Хамерика и Азис с Путин, ще се получи много готино. А после може и обратното, Емил с Путин и Азис с Хамериката, за да се радват всички, и русофили, и хамерикофили.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от Bistra »

Optics, мисля че преекспонираш. Като изключим факта, че е цигане и пее чалга (което не е причина да го изпращат някои от коментаторите отдолу в концлагер и на смърт) и аз горе долу на тази възраст съм пяла облечена в перде пред огледалото, гримирана с химически молив (заради което ядох бой после)... "Хризантеми" на Лили Иванова. :$ :D
Не ми казвай, че е било по-малък кич, моля ти се! Ама на,... детска му работа! :D
Другото моме обаче...Лелей! Не разбирам много целта на занятието, но когато крещи, не ми се вижда много редовно горкото! Въпреки че от лични наблюдения...Сегашните млади (разбирайте тинейджъри) преминават през един такъв "обожателен фенски" период. Друг е въпросът, че в опита си да подражават без разбиране на своите кумири изпадат в такива трагикомични ситуации, които се популяризират благодарение на социалните мрежи.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от optics »

Първо, от никъде не следва че е цигане. Твоя отговор е любимият отговор в България - някоя щом е родила на 10 значи е цигане, друга щом е бутнала братчето си в реката - значи е цигане ... а истината е че голяма част от българския народ се е циганизирала. С чалгата, с турските филми, с дантелки и пайетки които са все по-неотменни елементи на модата, с изпростяването.
Второ - и аз съм бил фен и аз съм обожавал. Но никога не съм хвърлял яйца през прозореца, не съм рисувал по стената с червилото на майка си и т.н. дейности с които мнозина се гордеят като пораснат.
Трето, аз всъщност намирам, че това дете не е особено развалено (виждал съм къде по-изтървани на живо). По скоро си правя изводи за простотията на родителите й.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от optics »

Лепи ! Ти ме счупИ !
:D
Атанаска rulez !
Азис нищо не ми е изтрил !!!
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от tonich »

WTF е тая тема?!
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от IRA »

optics написа:Първо, от никъде не следва че е цигане..............
Външните белези ясно сочат произхода, но това е без значение. Не успях да изгледам цялото видео, изненадана съм има хората които са успели. Аз по скоро се чудя кой качва видеото и защо?
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от Bistra »

IRA написа:
optics написа:Първо, от никъде не следва че е цигане..............
Външните белези ясно сочат произхода, но това е без значение. Не успях да изгледам цялото видео, изненадана съм има хората които са успели. Аз по скоро се чудя кой качва видеото и защо?
Да и аз така реших - по външни белези и говорни особености, само че той казва, че от коментара ми се виждало, че била бутнала братчето си в реката и родила на 10. Не се вижда такова нещо. И в кристалната топка, гадаеща скритите ми мисли, също. :D
А видеото вероятно го е качило самото момиченце. На тази възраст г**а си още не могат да обършат, но вече добре се справят с техниката и копчетата. :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от Kpetrov »

c200 написа:optics, назад си няколко обиколки, Бети е нищо пред Атанаска

http://www.youtube.com/watch?v=VlMJfJVgnb0"

Предупреждение: Атанаска е пич, обаче все пак не гледайте в работно време, някой може да я разбере превратно :)
Аааха... вече ми се изясни темата за българската бира! ;)
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от c200 »

«Хотели как лучше, а получилось как всегда» - Виктор Степанович Черномырдин
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от myhata II »

И коя е тая Бети от Булгария, къде се намира таз държавица Булгария така и не разбрахме ?
Бай гайката ушким много се възмущаваше от такива названия :rofl: :lol:
Както тук му викат с двоен аршин мерим ! :D ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
sunrise16
Мнения: 126
Регистриран на: Сря Апр 09, 2008 8:47 pm
Местоположение: Montreal

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от sunrise16 »

Наистина е явно по външните белези, че това дете е циганче. Лошото е, че чалгакултурата, не само като жанр музика трайно се настани в България. А относно сравнението на този музикален жанр с българската естрада, меко казано просто е нелепо.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от Bistra »

myhata II написа:И коя е тая Бети от Булгария, къде се намира таз държавица Булгария така и не разбрахме ?
Е, как къде? В Раят на земята - Пловдивско - Столипинова околия. :rock:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от Bistra »

sunrise16 написа: А относно сравнението на този музикален жанр с българската естрада, меко казано просто е нелепо.
На някои хора очевидно трябва да им се обяснява бааавно и продължително.
Релакс сега!...Съсредоточи се!...1,2,3....Птичките пеят...4,5,6...Слънцето милва с лъчи...7,8,9
...А сега се събуди и ми обясни защо Модераторът Г-н Оптикс е пуснал тази тема?
Предположения:
1. Възмутен е от циганският произxод на детето
Това на български се нарича - расизъм
2. Възмутен е от поведението му.
Ето тук идва моят пример. Алооо, поведението не е по различно от поведението, на което и да е момиченце на 10 години. Не сравнявам естрада с чалга, а правя друго. Опитвам се да покажа, че не виждам нищо нередно, та чак да цъкаме с езици и да сме дълбоко възмутени и потресени. |(
3. Възмутен е от простотията на родителите.
Мога само да го посъветвам да им анулира предварително изпратените покани за галата на БГ-Канада и дотук приключваме с вниманието по тази тема.
...Чак кастингите и преставленията на Кара Танаска не са ни нужни...Сус, бре!
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Публикувай отговор