Бети от Булгария сцепи мрака

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от grozdan »

ОК, съгласен съм, темата е за да си говорим глупости (както обикновено). Не ми хареса частта за мравояда, та за туй. Останалото не ме интересува.
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
спиро
Мнения: 985
Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 2:13 pm

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от спиро »

Bistra написа: Добре, че е лепилото, та да позалепи темичката с изявите на едно болно момиче. И аз пак не съм сигурна дали това не е нарочно за да извръщат хората глави и цъкат, вместо да насочат вниманието си към същинските проблеми на страната ни. Идат избори все пак.
маменцее, съсредоточи се, щото ша ми фръкне сърдечната облас от вълнуващи дошата трептения и вибрации.....
егото е нетърпеливо, защото знае, че времето му е ограничено. комунизмът е търпелив, защото знае, че е вечен.
венсеремос, другари!
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от grozdan »

Сега сериозно и почти по темата:
защо нямаме един истински певец, а само певици? М? Ето сърбите имат от Дино Мерлин (босненец, ама от преди войните) през Мирослав Илич, та чак до Миле Китич. И всичките пеят добре. Пък наште кво - Емил Димитров и Азис. Толкова ли е трудно да му се не види?!
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от c200 »

Преди да погледнете видеото ще си позволя да цитирам класика Венечка Ерофеев , а после ако искате - може да продължите на ваша отговорност,

=========================
УВЕДОМЛЕНИЕ ОТ АВТОРА

Първото издание на „Москва—Петушки“, нали си беше в един екземпляр, бързо се похарчи. Оттогава насам съм получил безброй упреци за главата „Серп и Молот — Карачарово“, и то напълно неоснователно. В предговора към първото издание бях предупредил всички девойки, че трябва да прескочат. главата „Серп и Молот — Карачарово“, без да я четат, тъй като след фразата „И незабавно обърнах една чаша“ започват страница и половина мръсни псувни, че в цялата тази глава няма нито една цензурна дума, с изключение на фразата „И незабавно обърнах една чаша“. С въпросното си добросъвестно уведомление постигнах само това, че всички читатели, особено девойките, веднага грабваха главата „Серп и Молот — Карачарово“, без изобщо да четат предните глави, без да четат дори фразата „И незабавно обърнах една чаша“. По тази причина сметнах за необходимо във второто издание да изхвърля от главата „Серп и Молот — Карачарово“ всички съдържащи се в нея псувни. Така ще е по-добре, защото, първо, ще започнат да ме четат подред, а второ, няма да се чувствуват засегнати.
===================


Viewer discretion is advised:

Атанаска за любовта
Атанаска за пиенето
Атанаска за хейтърите
«Хотели как лучше, а получилось как всегда» - Виктор Степанович Черномырдин
Аватар
7George
Мнения: 9656
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от 7George »

https://www.youtube.com/watch?v=GToxMlnmZ6E"
https://www.youtube.com/watch?v=hoDpKcHPQN4"
Емил Конрад. За да сме в час със събитията. Този е по-добре. Е, какво ли им остава.
Embrace your climate change!
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от c200 »

Честно казано аз харесвам повече Атанаска.
Емил Конрад е смотаняк, абсолютен г.ъз, както би казал Уоубегър Безкрайно Удължения.
«Хотели как лучше, а получилось как всегда» - Виктор Степанович Черномырдин
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от Bistra »

7George написа:https://www.youtube.com/watch?v=GToxMlnmZ6E
https://www.youtube.com/watch?v=hoDpKcHPQN4"
Емил Конрад. За да сме в час със събитията. Този е по-добре. Е, какво ли им остава.
Ооох, отново не е по-остър, но слава на небесата, поне не псува! И изглежда нормално.
Абе, това да не е някаква нова мания?...Всичко живо да записва клипове? |(
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от optics »

grozdan написа:Пък наште кво - Емил Димитров и Азис. Толкова ли е трудно да му се не види?!
Тва не е вярно. Имаме Милко Калайджиев, имаме Коцето, имаме Дриско...

Сега сериозно: Георги Минчев, Георги Станчев, Илия Ангелов, Чочо, Данчо Караджов, Кеца, Наско от БТР, Вили Кавала, Миро, Дидо от Д2 (не Дичо !!!), Едно на ръка Борис Христов, Гяуров и отделно Борис Машалов и Сава Попсавов.
Имаме мнооого истински певци. Аз се сетих само за малка част от тях.
Проблемът на българския народ е, че не може да си превърти езика да каже нещо добро за сънародник. Всички са идиоти, всички са некадърни. Щом е българин - не може да е велик. А пардон може - ама в един частен случай - когато всъщност не е българин - примерно Джон Атанасов и други дето я дядовците им са емигрирали, я родителите, те са направили нещо забележително и ние ние веднага почваме да се бием в гърдите - видя ли ва, видя ли ва, мноо сме велики.. изобретили сме компютъра и т.н.


В казармата нали всеки си има номер (често пъти - песен), едно приятелче беше се специализирал в имитации на Емил Димитров. Той дори им се кефеше на тия имитации и ги изпълняваше и без да го карат. Свястно момче, но почнеше ли да пее ми късаше нервите. Иначе към самия Емил нямам лоши чувства, евалата му правя че е изпял толкова песни за толкова много различни женски имена.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от Странджата »

optics написа:
grozdan написа:Пък наште кво - Емил Димитров и Азис. Толкова ли е трудно да му се не види?!
Тва не е вярно. Имаме Милко Калайджиев, имаме Коцето, имаме Дриско...

Сега сериозно: Георги Минчев, Георги Станчев, Илия Ангелов, Чочо, Данчо Караджов, Кеца, Наско от БТР, Вили Кавала, Миро, Дидо от Д2 (не Дичо !!!), Едно на ръка Борис Христов, Гяуров и отделно Борис Машалов и Сава Попсавов...Орлин Горанов-поп и опера,Васил Петров,Борис Годжунов,Боян Иванов...от народните-Костадин Гугов,Илия Луков.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от Bistra »

optics написа:Проблемът на българския народ е, че не може да си превърти езика да каже нещо добро за сънародник. Всички са идиоти, всички са некадърни. Щом е българин - не може да е велик. .
Проблемът е, че търсим проблем там, където го няма в стил махленско обсъждане. Дай да променим света по наш стил и подобие! Та и Бетиту, и Танасчето си имат своята аудитория (гледай как му се кефи лепилото, спиру, гроздан и сие.). ;) Те затова и се изявяват. :D
Междувпрочем преди няколко месеца на фейса засякох аналогично клипче на съученичка на сина ми под звуците на някаква кебекарска поп звезда. Мога да те уверя, че той и се радваше също така неподправено истински, както изброените по-горе. :party: :rock:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от myhata II »

optics написа:Проблемът на българския народ е, че не може да си превърти езика да каже нещо добро за сънародник. Всички са идиоти, всички са некадърни. Щом е българин - не може да е велик. .
И ходи с анцуг и е овца и матрялл ! :y: :rock:
За справки у българския форум !
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от grozdan »

Странджата написа: Сега сериозно: Георги Минчев, Георги Станчев, Илия Ангелов, Чочо, Данчо Караджов, Кеца, Наско от БТР, Вили Кавала, Миро, Дидо от Д2 (не Дичо !!!), Едно на ръка Борис Христов, Гяуров и отделно Борис Машалов и Сава Попсавов...Орлин Горанов-поп и опера,Васил Петров,Борис Годжунов,Боян Иванов...от народните-Костадин Гугов,Илия Луков.
За по-млади невежи като мене мнозинството от изброените не говорят нищо. Знам Георги Минчев, Чочо, Данчо Караджов, Кеца, Наско, Вили, Миро, Орлин Горанов, Васил Петров, Костадин Гугов, Илия Луков, Николай Славеев. Обаче като напиша някоя фолклорна песен в ютюб и познайте чий изпълнения излизат - Слави и Куку бенд. Хубаво е, че са обновили и опреснили популярни народни песни, бенда ги изпълнява добре, обаче гологлавия ми бърка в здравето с опитите си да пее.

Отделно - много певци с няколко песни всеки. Искам един певец, ама голям, с авторитет. И пак опираме до Славе :(
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от Странджата »

Искаш ама нема,с този ,,пазар,, и манталитет това е -Славе и Вазиска!
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от Павел »

grozdan написа:Сега сериозно и почти по темата:
защо нямаме един истински певец, а само певици? М? Ето сърбите имат от Дино Мерлин (босненец, ама от преди войните) през Мирослав Илич, та чак до Миле Китич. И всичките пеят добре. Пък наште кво - Емил Димитров и Азис. Толкова ли е трудно да му се не види?!
Не знам точно какво е истински певец, но уникален си имаме само един – Георги Станчев, който има много специфичен, въздействащ и soothing, yet висок глас, без да е задължително фалцет, което го прави още по-интересен. Жоро пее леко носово и с изтънчена лекота. За съжаление се оттегли от сцената, благодарение на масовото изпростяване и чалгализиране на населението българско, разочарован, че в Бг няма място за интелигентна музика. Жоро е и страхотен композитор и поет. За последно го видях преди 6 години в Лагера, където се е пренесъл да живее в апартамента на родителите си, зад бившето ГУСВ. Беше се подстригал, изглеждаше отчаян – едва го познах. Стана ми тъжно.
Имаме и други (Орлин Горанов, Георги Христов, Кеца), които пеят правилно, но за съжаление, поне за мен, това не е достатъчно, а и изпълняват най-лесната музика – естрадната (Орлин се пробваше и в операта). По тази причина, не издържам Емил Димитров, Синатра и Тони Бенет, нищо че минават за икони.
Вили Кавалджиев също ми харесваше, но нямаше собствен материал и сякаш само се опитваше, макар и успешно, да копира Джо Кокър.

Ози може да не е най-добрият певец, но гласът му не би се сбъркал никога. За всички нас, откърмени с Пърпъл, стоеше вечният въпрос – кой е по-добър – Гилън или Ковердейл, на което аз казвах - Глен Хюз :D Гилън има много по-изчистен от Ковърфейл глас, но последният пее гърлесто, което на мен ми допада повече; дали не е това и причината да има успешна солова кариера, за разлика от Гилън?

Като чуеш Денис Де Янг си казваш – страхотно, като чуеш невъзможния глас на (също оттеглилият се неотдавна) Дан МакKафърти, получаваш гуус бъмпс.

Що се касае до "сръбските таланти" – единственият положителен принос на чалгата у нас бе, че измести сръбската музика :D

https://www.youtube.com/watch?v=dnCrEnWSDKY"

https://www.youtube.com/watch?v=z24J5UyNnrQ"


https://www.youtube.com/watch?v=mlBG4DjIWV0"

https://www.youtube.com/watch?v=PdiIu1RwGhA"
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от ivandaman »

Павел написа:
Не знам точно какво е истински певец, но уникален си имаме само един – Георги Станчев, който има много специфичен, въздействащ и soothing, yet висок глас, без да е задължително фалцет, което го прави още по-интересен.
Като се замислих май е точно така.. Мисля че този който го замести в Диана Експрес (Илия Ангелов май се казваше) също добре се справяше..

Всъщност намерих един скорошен клип на Диана Експрес (от 2014та) и доста добре се справя

Опитвам се да си спомня кой друг пееше добре и не знам защо се сетих за Импулс - Гладиатор

А пък ако става въпрос за добър бг композитор.. По-добър от Митко Щерев едва ли има
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Публикувай отговор