Бети от Булгария сцепи мрака

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от optics »

Помпадур, отвори си очите и чети повече. Нямам никакъв проблем с произхода на детето, вече го писах, но имам проблем с хора които обясняват всички случки в България с това че било станало с цигани. И то без да са видели снимки/видео/имена. Просто така - щом е простотия - значи е с цигани. Всъщност много простотии се случват и с не-цигани. Например чалга културата като цяло.
Не ти ли мина през ума че детето може да е от смесен брак - примерно бащата да е черен, мургав и т.н.
Но не - такива като тебе веднага се хващат за циганската следа.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от roumensp »

myhata II написа:къде се намира таз държавица Булгария така и не разбрахме ?
Това е по руский, любимия ти език, който явно е на мода и в Столипиново. ;)
myhata II написа:Бай гайката ушким много се възмущаваше от такива названия :rofl: :lol:
Както тук му викат с двоен аршин мерим ! :D ;)
Ти какво предлагаш, да даде на Бети предупреждение за бан ? :D
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от myhata II »

roumensp написа:
myhata II написа:къде се намира таз държавица Булгария така и не разбрахме ?
Това е по руский, любимия ти език, който явно е на мода и в Столипиново. ;)
myhata II написа:Бай гайката ушким много се възмущаваше от такива названия :rofl: :lol:
Както тук му викат с двоен аршин мерим ! :D ;)
Ти какво предлагаш, да даде на Бети предупреждение за бан ? :D
Гарван гарвану око не вади !

Обаче не знаех че Оптика се казвал "Бети" ! :rofl: :rofl: :rofl: :lol: :lol:
Тушш ! :rock: :rofl:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от roumensp »

myhata II написа:Обаче не знаех че Оптика се казвал "Бети" !
Не се казва "Бети", а "Бети от Булгария". :D
"Бети" вече е заето от този (Betty от "Kung Pow: Enter the Fist"):

Много култов филм, но се изисква добра издържливост на идиотски хумор.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от Bistra »

optics написа:Помпадур, отвори си очите и чети повече. Нямам никакъв проблем с произхода на детето, вече го писах, но имам проблем с хора които обясняват всички случки в България с това че било станало с цигани. И то без да са видели снимки/видео/имена. Просто така - щом е простотия - значи е с цигани. Всъщност много простотии се случват и с не-цигани. Например чалга културата като цяло.
Не ти ли мина през ума че детето може да е от смесен брак - примерно бащата да е черен, мургав и т.н.
Но не - такива като тебе веднага се хващат за циганската следа.
Господин Модератор, най-любезно държа да ви уведомя, че никът ми е Бистра. Другото го възприемам като обида на превишило си правата длъжностно лице.
Не обяснявам нищо с произхода на детето. Също нямам особени възражения към последния.
Ако не бяхте пуснали темата, въобще надали щях да гледам това видео, още по-малко пък да го обсъждам. Сега стана ли ви ясна един път завинаги позицията ми относно сцепването на мрака и други природни феномени или пак да повторя бавно? :|
Междувпрочем моя близка приятелка си осинови преди няколко години циганче и сега е много щастлива, че си има детенце, което аз приветствам от все сърце. :)
А чалгата беше субкултурата на циганите, която за щастие или нещастие (зависи от гледната точка) и много българи прегърнаха. Не само. Започна да се популяризира на държавно ниво, както едно време това ставаше с Лили Иванова...
Та и затова не видях особен резил в това едно малко дете да танцува пред огледалото, респективно камерата, на най-слушаната в момента музика. :yawn:
P.S.Аз си отнесох шамар не заради танците, а заради импровизираният грим с химически моливи. Не можеха да се изчистят пущините. Не знам защо бях решила, че това е по-малкото зло, вместо да хабя гримовете на мама...Ако смяташ това за развала, сори...Явно имаме противоположни възприятия за ценностна система.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от agent Ozo »

Оптикс, недей обижда така мадам Jeanne-Antoinette Poisson, marquise de Pompadour. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от grozdan »

ПисАх на буля 'Танаска. Тя ми разкри житейската си философия. А именно:

Искам бира с водка,нищо друго не ща.
Искам нейде да легна и така да заспя.
Искам някое гадже между мойте крака
тихо,нежно да мърка и така да заспя.
Искам каса със бира и кюфте за мезе,
искам никой да не онанира
В мойто мазе.
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
спиро
Мнения: 985
Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 2:13 pm

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от спиро »

Bistra написа: А чалгата беше субкултурата на циганите, която за щастие или нещастие (зависи от гледната точка) и много българи прегърнаха. Не само. Започна да се популяризира на държавно ниво, както едно време това ставаше с Лили Иванова...


начи ский сега соца как си обича бугаро. и как бугаро си обича соца. у наще глави на место мозък има камик. нещто като въглищаря петер мунг. с каменното сърдце. ма при нас каменен мозък. ние си обичаме лили иванова. ако и да мяза на сестра на йода. но с по- малко мозък. ние си аресваме точно русефф и стефан деомов. и си квичиме колко много са сътвориле. за нащта музика. после се питаме. и се тревожиме. че чалга имало. ми то 50 години естрадна чалга. какво да роди. изтърсак. 6е, маменце, роди. куцото конче на фолколора. толкова лоша естетика са създавали колтуртрегерите на соца. и така са го внедрили у каменните ни мозъци. че сега али требве да се разбе този камик и да се отвори пространсво за нещто по- добро. или просто ша си гниеме у мащтабна колтурна криза. до края на дните си. тук некои нови колтуртрегери. биха ревнале. ма има все пак. не е да нема. е има. ма нема зрител. следователно нема. щото нале ти казвам. скулпторе като вежди рашидоф. са дялали този наш нещастен и изстрадал мозик. та така. не че не знаете. знаете. то и аз знам. ма на сички им дреме на бибероната. и понеже. цел живот пущаме така да минава. сме запреличале на грозни храсте. ма това е ена друга тема. поцелуй. за целиот морален и весоко ентелегентен нагон на бай бугаро.
егото е нетърпеливо, защото знае, че времето му е ограничено. комунизмът е търпелив, защото знае, че е вечен.
венсеремос, другари!
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от Bistra »

Я, виж Грозданчо-Мравоядчо как и пуйезия пруписа благодарение на кака 'Танаска...А вий, нищо не разбирате простаци с простаци! :tmi:
Ей, това го оставям без коментар и отивам да събирам съчки, че застудя по канацко. :$
Звезди, сърдити на България
Деян Икебаната се срамува, че живее в просташка държава
Деян Неделчев - Икебаната се вясваше в България само за записите на шоу по TV7, на което беше ко-водещ. В останалото време е на Канарските острови. Причината да отбягва родината стана народният гняв срещу него, след като нападна в социалната мрежа шефката на „БГ радио” Ана-Мария Тонкова. Това стана през септември 2013 г. - буквално дни след като жената си отиде от рак. Жлъчта му по адрес на покойната музикална специалистка взриви обществото. Срещу Икебаната тръгнаха негови колеги - певци, служители на въпросната медия и хиляди възмутени потребители на Facebook. Накрая „събиращият съчки” Неделчев не издържа и написа: „Срамувам се, че съм българин, че живея в такава просташка държава, пълна с мутри, лицемери и чалгаджии. Надявам се скоро пак да си замина от тук, защото не се диша от хорската простотия, която лъха на всеки метър по улиците. Когато ме питат какъв съм по народност, казвам испанец или италианец.”
Та да не стане и нашта такава?...Хубава работа, ама българска!
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от myhata II »

Същия тоя педал, живя на испански социал 3 години и като му го спряха се върна в България да "събира съчки"

Фурнаджиева пак се изложи скъпа ! :*
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
спиро
Мнения: 985
Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 2:13 pm

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от спиро »

Симона Милкова представя - Павликенската Мадона:
"Няма как да не си видял видеата й, все някой ги е постнал със забележка от типа на „ебахти простата“, „умри ма!“ и т.н. Момичето говори някакви глупости, с лоша дикция и тежък диалект, снима се и се качва в нета. Питам я дали е щастлива от това, което прави, а тя ми казва: „ да, когато пия“, питам я колко често пиеш, тя отвръща: „всяка вечер“. Такъв е животът на изрусеното момиче, с което всички воайорстват в интернет. Атанаска иска да е известна и е готова да заплати всяка цена, „защото е готино да те познават хората, да ти се радват и да ти се кефят!“
Павликенската Мадона

21 August 2014
Автор Симона Милкова
егото е нетърпеливо, защото знае, че времето му е ограничено. комунизмът е търпелив, защото знае, че е вечен.
венсеремос, другари!
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от optics »

При все, че не се сещам нищо хубаво за Рут, това което е казала звучи абсолютно на място. Единствено не съм съгласен с частта, че хората извъщали глави като чуели българин. Икебаната също добре, но пак същата разлика - никога не съм се представял за друг. Даже често ходя с фанелки на които има нещо българско. Я азбуката, я розета, я някой цар.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от grozdan »

Помпадур-Фурнадиева-"на всяка манджа мерудия" - въобще не ме заговаряй или коментирай! У лево!
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от Bistra »

Е, какво му е добрето?
Ана - Мария Тонкова може да е била измислена култур трегерка, ама какво ли му е направила, та я е нападнал малко след като е умряла?
Tова са наcледниците на измислената ни Естрада...с изтъкнати имена като либовницата на Фидел Кастро и Емо - меката китка.Ама пък беше конюктурно удобен, да му се не види!...И до ден днешен ви облъчват психологически с "Една българска роза", в забележете самолетите на България "ер". ;)
Е, тогава, що никой не протестираше от тиражираната простотия и пълна липса на културна стойност?...А всички тръпнехме в очакване на планово спуснатият ни Златен Орфей.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от Bistra »

grozdan написа:Помпадур-Фурнадиева-"на всяка манджа мерудия" - въобще не ме заговаряй или коментирай! У лево!
Темата "нема сми",...бейби. Това се опитвам да обясня на Оптика от началото. За култура можем да жалим, ако е имало някога такава...А то мъка, мъкаа!... от време оно
Добре, че е лепилото, та да позалепи темичката с изявите на едно болно момиче. И аз пак не съм сигурна дали това не е нарочно за да извръщат хората глави и цъкат, вместо да насочат вниманието си към същинските проблеми на страната ни. Идат избори все пак.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Публикувай отговор