Станишев: Правителството да си подаде оставката

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Станишев: Правителството да си подаде оставката

Мнение от Koko »

myhata II написа:
Koko написа:
myhata II написа:Ще се задържи, каквото и да му е приготвил другаря първан, ако искаш може да се обзаложим? !?
Въпроса беше докато е Станишката лидер на БСП как точно ги виждаш да спечелят изборите, особено след резултатите на евро изборите които току-що минаха?
Резултатите от евро изборите ,нямат нищо общо със парламентарните Коки !!!!
Значи казваш че на парламентарните избори ще гласуват някакви други избиратели, за някакви други партии и за някакви други предизборни обещания и популистки лъжи?
А иначе си прав, парламентарните избори не са като за евро парламента, както каза другарят Сидеров още миналото лято – следващите парламентарни избори ще са истински кървав спорт, като гледам как ДПС масово купуват цигански гласове и как Станишев се е вкопчил в лидерският пост, току виж дори ДПС изпреварило БСП при следващият вот.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Станишев: Правителството да си подаде оставката

Мнение от myhata II »

Koko написа:
myhata II написа:
Koko написа:
myhata II написа:Ще се задържи, каквото и да му е приготвил другаря първан, ако искаш може да се обзаложим? !?
Въпроса беше докато е Станишката лидер на БСП как точно ги виждаш да спечелят изборите, особено след резултатите на евро изборите които току-що минаха?
Резултатите от евро изборите ,нямат нищо общо със парламентарните Коки !!!!
Значи казваш че на парламентарните избори ще гласуват някакви други избиратели, за някакви други партии и за някакви други предизборни обещания и популистки лъжи?
А иначе си прав, парламентарните избори не са като за евро парламента, както каза другарят Сидеров още миналото лято – следващите парламентарни избори ще са истински кървав спорт, като гледам как ДПС масово купуват цигански гласове и как Станишев се е вкопчил в лидерският пост, току виж дори ДПС изпреварило БСП при следващият вот.
Казвам че ще гласуват всички и по белия свят също ще гласуват !
А вече се видя че бай ти първан не го вади и целия червен електорат ще гласува за БСП, та даже ще има и наказателен вот от симпатизанти на Герб !
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Станишев: Правителството да си подаде оставката

Мнение от Koko »

myhata II написа: Казвам че ще гласуват всички и по белия свят също ще гласуват !
А вече се видя че бай ти първан не го вади и целия червен електорат ще гласува за БСП, та даже ще има и наказателен вот от симпатизанти на Герб !
Като се има предвид колко от прогнозите ти досега са се сбъднали, значи мога да съм спокоен относно наказателния вот от симпатизантите на ГЕРБ.
Всъщност ти следиш ли въобще какво става в Българи или пишеш така просто да върви темата?
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Станишев: Правителството да си подаде оставката

Мнение от myhata II »

Какво да става, не щат да чуят за ДПС и АТАКА, а 12 % и повече са загубили ГЕРБ, и така по моите изчисления
12 % от Бюрека и АТАКА ще се влеят в БСП, тъй като те знаят че нямат шанс, а хората не искат бай ти Бой да си пие кайвето в Кърджали и също ще гласуват напук на ГЕРБ
Та приемам залози, а бай ти Станиш е голям играч в политиката
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Feel_free
Мнения: 203
Регистриран на: Вто Юни 04, 2013 2:27 pm

Re: Станишев: Правителството да си подаде оставката

Мнение от Feel_free »

myhata II написа:Какво да става, не щат да чуят за ДПС и АТАКА, а 12 % и повече са загубили ГЕРБ, и така по моите изчисления
12 % от Бюрека и АТАКА ще се влеят в БСП, тъй като те знаят че нямат шанс, а хората не искат бай ти Бой да си пие кайвето в Кърджали и също ще гласуват напук на ГЕРБ
Та приемам залози, а бай ти Станиш е голям играч в политиката
Бай Станш се нагуши с толкова парички през тоя мандат, че може да си купи някое малко островче където да си гледа близнаците и да управлява зад кулисите. За кво му е вече да е на пъпа на всички? Той за квото драпа си го взе и любимец 15 си излъчиха. Все пак електората има нужда от малко свежо месо, за да да може и изсъхналата надежда да се понакваси.
Не, БСП няма да пеят в хора. И аз като optics залагам, даже на кашон виски :D
====
"Les faibles ont des problèmes. Les forts ont des solutions". Louis Pauwels
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Станишев: Правителството да си подаде оставката

Мнение от Mielle »

Ужасно нелепа картинка е Бойко,ужасно!
Ето малко факти от днес ББ каза:
"Трябва да си луд човек да кажеш – края на юли, когато всички са в отпуск и са си завели децата на море, да ги викаш да гласуват. Ако искат да ги направят и на 13 юни (рождения ден на Борисов - б.р.). Когато искат да ги направят. Подобно поведение на Станишев, Местан и компания срива държавата".

Определено нещо видимо се спече от идеята за избори,а самият той ходеше по телевизиите и ревеше за такива цяла година.

Отговор на гражданин:

"Ааа, сети се драги за мъдрост, толерантност и разбирателство. А когато пося омразата и недоверието в предишния парламент и се гавреше с всички, които са под теб и мислят различно от теб, не се държеше арогантно, нали? Каквото посееш, такова ще жънеш."
роки


Аз с който си говоря тези дни не иска ББ та ми е интересно и на мен как точно ще спечели :wasntme:
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Станишев: Правителството да си подаде оставката

Мнение от Bistra »

Намирам, че прекалено се вълнувате кой щял да спечели. Всъщност, какво значение има кой ще спечели? Аз така или иначе нямам никакви интереси там. Освен това, дали ще бъде Станишев или Бойко за мен е едно и също.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Станишев: Правителството да си подаде оставката

Мнение от Mielle »

Bistra Щях да се съглася с теб,но аз например по 2 причини се вълнувам.Интересувам се от политика просто,а когато е свързана макар и с малкото ми останали близки в БГ още повече се вълнувам.
Другата е ,че който не гласува...:
http://dnes.dir.bg/news/izbori2013-zada ... 54129?nt=4"
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Станишев: Правителството да си подаде оставката

Мнение от Bistra »

ОК, съгласна! Ще си плащам глобите и пак няма да гласувам. :) Най-много накрая да ми писне и да се откажа от българско гражданство. Не виждам особена полза от последното. Роднините ни са имали избор след 10 ноември и все още имат. Това че са там е по тяхно желание. Не бих могла да страдам заради някого другиго. Опитвам се да помагам, доколкото мога, но останалото са независещи от мен обстоятелства.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Станишев: Правителството да си подаде оставката

Мнение от Mielle »

Честно аз този човек не го разбирам!
Ама грам!
Имаше един момент в който ми беше симпатичен,но....върти се като фурнаджийска лопата нещо:
http://dnes.dir.bg/news/boyko-borisov-n ... 57349?nt=4"
Аватар
deniss
Мнения: 28
Регистриран на: Вто Май 06, 2014 11:43 am

Re: Станишев: Правителството да си подаде оставката

Мнение от deniss »

Политическо говорене,що се изненадваш изобщо. Тия приказки тепърва предстоят идните месеци ;)
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Станишев: Правителството да си подаде оставката

Мнение от tonich »

Mielle написа:Честно аз този човек не го разбирам!
Ама грам!
...
Ти май караш по опорни точки, спуснати от Позитано 20, а?! ;)
От там ли ти казаха, че избори може да има юли?! Изглежда, че от там, защото това правителство още не е подало оставка а има технологично време, което няма как да съкратиш. Избори не могат да се насрочват от днес за утре. И не бива. За мен много по-спешно е да се направи референдум за гласуването (по предложението на Президента) и чак след това да се тъкмят избори.

И много ясно, че ББ ще е против избори юли месец. Просто никъде по света не се правят избори в разгара на лятото.
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Станишев: Правителството да си подаде оставката

Мнение от Mielle »

tonich Нищо общо нямам с Позитано 20 ;)
Де да имах!Щях да съм много напред с материала ;)
Колкото до другото-поредният цирк и медиен шум.
Все пак е интересно.
Аааа и не може да не отчетеш посещението на Боко и висшият инструктаж ,който получава в момента от там.
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Станишев: Правителството да си подаде оставката

Мнение от 7George »

Mielle написа:Ето какво казва самият ББ от днес:
"....финансовото-икономическо състояние на страната е катастрофа. Трябва да се съобразим с това, че е летен период и има отпуски..."
Много ми е интересно в проценти какво ще се случи впредвид типично българското лятно=-курортно настроение.На вилата и никой ни мой мъ мръдна от там :)
Явно "страната" и народа са различни понятия, щом населението може да си позволи отпуски. От емигрантите се очаква да се грабнат и да пътуват хиляди километри за да гласуват. Дойде ли лятото, народа май позабравя кой го язди. Да го направят електронно щом са толкова загрижени.
Embrace your climate change!
Аватар
спиро
Мнения: 985
Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 2:13 pm

Re: Станишев: Правителството да си подаде оставката

Мнение от спиро »

станишев върна партията 80 години назад :( :(
егото е нетърпеливо, защото знае, че времето му е ограничено. комунизмът е търпелив, защото знае, че е вечен.
венсеремос, другари!
Публикувай отговор