Филм на ВВС за алкохолните оргии в Сл. бряг

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
спиро
Мнения: 985
Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 2:13 pm

Re: Филм на ВВС за алкохолните оргии в Сл. бряг

Мнение от спиро »

Слънчев бряг : начин на употреба

09 August 2014
Адриана Аврамова
Извод
Не, това не е опит за статия с елементи на хумор и закачки. Слънчев бряг, колкото и да го обичам, явно го разбирам грешно. Мислех, че е място за забавление, ама – ТЦ. Хората там не се забавляват. Българите не се забавляваме вече - нямаме време от ровене в айфона, снимки и тагове от вървежните места. Комплексарщината е толкова голяма, че значение имат само получените лайкове във Фейсбук и кой с кого ще си тръгне.

Парите не ни правят по-красиви и по-яки, особено изкуственото им налагане. Особено липсата им....
От снимки и тагове в Съни за Фейсбук-а по-богати няма да станете.

Enjoy the summer!
егото е нетърпеливо, защото знае, че времето му е ограничено. комунизмът е търпелив, защото знае, че е вечен.
венсеремос, другари!
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Филм на ВВС за алкохолните оргии в Сл. бряг

Мнение от joro »

Аз пък си изкарах една чудесна седемдневна почивка на Равда. На плажа след 10 сутринта вече нямаше място къде да стъпиш. Руснаци, украинци, чехи, а в събота и неделя идва и половин София. Напук на писаниците, че туристите намаляват. А рибената супа в ресторанта до нашия хотел- малей да си изядеш пръстите. БГ си е номер 1. :clap:
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Филм на ВВС за алкохолните оргии в Сл. бряг

Мнение от optics »

joro написа:Аз пък си изкарах една чудесна седемдневна почивка на Равда. На плажа след 10 сутринта вече нямаше място къде да стъпиш.
Това предимство ли се явява ?
Да зема да пусна снимка как изглежда плажа на Свети Августин, Флорида. Място колкот' щеш !
:)
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Филм на ВВС за алкохолните оргии в Сл. бряг

Мнение от roumensp »

joro написа:На плажа след 10 сутринта вече нямаше място къде да стъпиш. Руснаци, украинци, чехи, а в събота и неделя идва и половин София.
Баси кошмара ...
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Филм на ВВС за алкохолните оргии в Сл. бряг

Мнение от Bistra »

roumensp написа: Баси кошмара ...
Взе ми думите от устата! Аз пък изкарах 10-дневка на Пунта Кана. Хотелът се пукаше по шевовете, пълен до над козирката, но на плажа имаше свободни шезлонги и чадъри целодневно, без мутри до тях, които да ти искат по 20 лева за столче. :rofl:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Филм на ВВС за алкохолните оргии в Сл. бряг

Мнение от joro »

Bistra написа:
roumensp написа: Баси кошмара ...
Взе ми думите от устата! Аз пък изкарах 10-дневка на Пунта Кана. Хотелът се пукаше по шевовете, пълен до над козирката, но на плажа имаше свободни шезлонги и чадъри целодневно, без мутри до тях, които да ти искат по 20 лева за столче. :rofl:
Последната мутра в България я застреляха през 2003 година. За съжаление нашето Черноморие наистина вече е пренаселено. И няма как- 6 милиона туристи на 200 км брегова ивица си е направо световен рекорд.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Филм на ВВС за алкохолните оргии в Сл. бряг

Мнение от myhata II »

joro написа:
Bistra написа:
roumensp написа: Баси кошмара ...
Взе ми думите от устата! Аз пък изкарах 10-дневка на Пунта Кана. Хотелът се пукаше по шевовете, пълен до над козирката, но на плажа имаше свободни шезлонги и чадъри целодневно, без мутри до тях, които да ти искат по 20 лева за столче. :rofl:
Последната мутра в България я застреляха през 2003 година. За съжаление нашето Черноморие наистина вече е пренаселено. И няма как- 6 милиона туристи на 200 км брегова ивица си е направо световен рекорд.
Направо я разби Пунта Кана, хубаво че чат пат пишат хора от България да взима да се съпикясва по малко ;) :D
А сега като сте тръгнали пак да говорете за Сл.бряг ето вижте малко за испанския такъв ;)
Хората живеят и се кефят !

"Темата на Нова": Испанският "СЛЪНЧЕВ" бряг

http://novanews.bg/news/view/2014/08/10 ... %8F%D0%B3/"
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Филм на ВВС за алкохолните оргии в Сл. бряг

Мнение от Bistra »

Братовчед ми ходи на Албена. Каза, че било празно заради наводненията, ама Жорето...оргии, та оргии! То не може хем сеир, хем хубава почивка!...Добре де, поправям се не мутра, ами напомпан селянин с бръсната глава. :rofl: :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Филм на ВВС за алкохолните оргии в Сл. бряг

Мнение от joro »

Bistra написа:Братовчед ми ходи на Албена. Каза, че било празно заради наводненията, ама Жорето...оргии, та оргии! То не може хем сеир, хем хубава почивка!...Добре де, поправям се не мутра, ами напомпан селянин с бръсната глава. :rofl: :D
Аз ходих на Равда. Не знам как е в Албена. И стига сте го дъфкали това предаване на някаква тъпа английска журналистка, която иска да стане известна като снима разни сензации. Като че на други места по света няма пияници, оргии и т.н. А сега на джаз фестивала в Банско има и групи от Канада и САЩ. Положението в БГ не е чак толкова лошо.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Филм на ВВС за алкохолните оргии в Сл. бряг

Мнение от joro »

От България по- убаво нема- рекъл шопа и съвсем си е прав човека.
http://bansko.bg/bg/%D0%9D%D0%BE%D0%B2% ... 0%9A%D0%9E"
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: Филм на ВВС за алкохолните оргии в Сл. бряг

Мнение от tonny »

По темата за Сл. бряг. В момента съм тук на почивка и моите впечатления са че човек може да дойде на 20, 30 и 30+ години. В случая за съжаление аз вече съм в третата възрастова група и както някои съфорумец беше писал/а се прибираме в 10 в стаята, че жената преспива детето. Та първа линия определено е за 20 годишни, 2-ра за 20-30, а вече над главния път, където сме ние е за 30+. Всичко е спокойно хората се забавляват в рамките на нормалното все пак и те имат деца, басейна е супер и честно казано не съм изпитал нужда да ходя на море и не съм видял колко е заета плажната алея. На нас лично си ни харесва и това с алкохола е някакво криво разбиране, едва ли не трябва да ни е срам, че един път в годината сме отишли на почивка и сме се напукали. Ние например още първия ден слязохме към 6 надвечер да се разходим на алеята и на мен хич не ми направи впечатление да има пияни хора, просто защото и аз бях такъв :rofl: 3 бири и 3 водки бях издрънкал (дълго чаках тази ваканция :angel: ).
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Филм на ВВС за алкохолните оргии в Сл. бряг

Мнение от MrGeek »

joro написа:Аз ходих на Равда. Не знам как е в Албена. И стига сте го дъфкали това предаване на някаква тъпа английска журналистка, която иска да стане известна като снима разни сензации. Като че на други места по света няма пияници, оргии и т.н. А сега на джаз фестивала в Банско има и групи от Канада и САЩ. Положението в БГ не е чак толкова лошо.
Жоре, тази отдавна забравена тема я изрови бай ти спиро - друг един изтъкнат родолюбец, затова се сърди на него. Иначе аз не мога да си обясня защо всички родолюбци в България изписвате името на родината ни по всякакъв друг начин, само не и както трябва да бъде изписано? Какви са тия БГ, бг-то (courtesy of мухЪтЪ), bgto, mjka balgariq и прочие глупости в интернет, не мога да разбера? Иначе за джаз фестивала в Банско - браво! Ако бях в България (а не в БГ-то) бих го посетил със сигурност, а и Банско ми е един от любимите градове!
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
davidT
Мнения: 593
Регистриран на: Съб Фев 11, 2012 12:12 am

Re: Филм на ВВС за алкохолните оргии в Сл. бряг

Мнение от davidT »

joro написа:А сега на джаз фестивала в Банско има и групи от Канада и САЩ. Положението в БГ не е чак толкова лошо.
На джаз и опера бих отишъл само ако ми плащат и то много добре :D контрабандно ще внеса обаче тапи за уши :D
Иначе Слънчака е номер 1 курорт в бг !!!
Не е обаче за всеки/визирам разни болни прасета ,пачаври над 40+ и т.н. , те си знаят :D
"Mатематически гарантирано е,че Биткоин e обречен"
Powered by Мосю Geek
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Филм на ВВС за алкохолните оргии в Сл. бряг

Мнение от Bistra »

Напротив за всеки е...това е проблема. :rofl: :D
Аз затова и не ходя там. :P
BTW...Почна да ми липсва прогнозата за времето в Пловдив.
Аз ще ти пускам тази зима от Маями за разнообразие. :P
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Филм на ВВС за алкохолните оргии в Сл. бряг

Мнение от MrGeek »

davidT написа:Иначе Слънчака е номер 1 курорт в бг !!!
Къде това???
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Публикувай отговор