Напусна ни актьорът Чочо Попйорданов...

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
martatabs
Модератор
Мнения: 1385
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 5:51 pm
Местоположение: Бургас

Напусна ни актьорът Чочо Попйорданов...

Мнение от martatabs »

Изображение
Актьорът Чочо Попйорданов загина при нелеп инцидент. Според колегата му Христо Мутафчиев, той е паднал от 2,5 метровата подпорна стена в Боянските гробища, където е бил гроба на майката на Чочо (починала 10 дни преди инцидента). Чочо пристъпвайки назад се е спънал в нещо и полетял надолу, падайки си чупи черепа...
Мутафчиев го описва, като щурак, дивак, едно непораснало дете, добър колега и актьор.

Повече информация около инцидента четете тук.

Мир на прахът му!
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Напусна ни актьорът Чочо Попйорданов...

Мнение от Bistra »

Каква ще да е била тази подпорна стена 2.5 метра висока, без парапет на горно ниво? Или пък циганите са го откраднали за вторични суровини? Тук, ако се беше случило първо архитекта отива в затвора. Ама както и да е...Жалко, че такъв нелеп инцидент е причината за смъртта на млад човек.
Бог да го прости! :(
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Напусна ни актьорът Чочо Попйорданов...

Мнение от ivalin »

Готин пич беше и не само заради авторитета на баща си! Имаше невероятен талант... Едно от най-добрите му превъплащения е редник Каракочев! Ние сме почти набори и ми стана още по-тъжно и гадно като научих за нелепата кончина...;(
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Публикувай отговор