Наглост !

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Заключено
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Наглост !

Мнение от myhata II »

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1597572"
Гледам и не мога да повярвам на очите си ,сега е момента да попитам Гайката,Румбата и компания ,какво ще кажат да се предприеме по въпроса,ще ми е интересно да им чуя мненията,само като си спомням какви бяха относно пуситата от Русия
Та така да чуем 8)

А ето и още една тема за домашно
http://news.ibox.bg/news/id_576442714"
Общинският съвет в Кърджали отхвърли кандидатурата на ген. Васил Делов за почетен гражданин на Кърджали
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Наглост !

Мнение от ablood »

Мургави рапъри търсят бърза слава в стил Pussy Riot. :D
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Наглост !

Мнение от myhata II »

Тия тримката ако знаят какво ще им се случи,ще се молят на колене,товарния влак да ги гази :^)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Pupped87
Мнения: 40
Регистриран на: Пон Юли 23, 2012 4:57 pm

Re: Наглост !

Мнение от Pupped87 »

[quote="myhata II"]Тия тримката ако знаят какво ще им се случи,ще се молят на колене,товарния влак да ги гази :^)[/q]
Само дето на единия бащата каза, че ако нещо стане със сина му щял да "коли и беси"... леко нагло по мое мнение, но какво да правим освен да се възмущаваме. Те децата даже не знаят кои са тези на картините, бърза слава правят... :emo: 8)
„Обществото често прощава на престъпниците. Но не и на мечтателите.“
Оскар Уайлд


05.10 IELTS 6.5
19.10 документи до Whitehorse, Yukon
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Наглост !

Мнение от Bistra »

Pupped87 написа: Само дето на единия бащата каза, че ако нещо стане със сина му щял да "коли и беси"...
А ти недей така! С Мухинка сме сигурни, че ще получат заслужено възмездие.;)
Той е смелчага, работи винаги "сам" и то към "синия кръст" ...кръстоностка му работа :D
Държавата, държавата я няма! Пак гласувайте за пожарникар! Той ще я оправи. :x
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Наглост !

Мнение от ablood »

Българите са изсипали такова огромно количество заснети и документирани заплахи за геноцид срещу циганите, че един баща, заплашващ със саморазправа, ако някой посегне към идиотчето му е нещо пренебрежим.

Такъв-онакъв, син му е. Няма да го хвърли лесно на вълците.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Наглост !

Мнение от myhata II »

ablood написа:Българите са изсипали такова огромно количество заснети и документирани заплахи за геноцид срещу циганите, че един баща, заплашващ със саморазправа, ако някой посегне към идиотчето му е нещо пренебрежим.

Такъв-онакъв, син му е. Няма да го хвърли лесно на вълците.
Разбира се че ще ги млатим,засега са малцинство в България и докато правят зулуми и поразии,ще ядат дървото и то яко ! :y:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Наглост !

Мнение от miteto »

Bistra написа:
Pupped87 написа: Само дето на единия бащата каза, че ако нещо стане със сина му щял да "коли и беси"...
А ти недей така! С Мухинка сме сигурни, че ще получат заслужено възмездие.;)
Той е смелчага, работи винаги "сам" и то към "синия кръст" ...кръстоностка му работа :D
Държавата, държавата я няма! Пак гласувайте за пожарникар! Той ще я оправи. :x
Какво общо има държавата? Не знам по закон какво точно наказание се полага за "гавра с портрет"?
Вдига се голям шум, защото са цигани, не че ги защитавам тия боклуци, но със същия успех можеше да са малоумни българи-селинджъри. Хареса ми един от коментарите под статията: "И освен това, защо ни занимавате с някакви мангали? Не беше ли достатъчно просто да им хвърлят един бой в полицията? Това ли са проблемите на България, че някакви циганчета не били патриоти? Ми те и овцете в село Крушари не са. Също така и говедата в селото."
А той Мухътъ кат е скрит зад монитора много ги млати, ама ми е любопитно на живо колко точно циганина е пребивал ;)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Наглост !

Мнение от Bistra »

miteto написа:Какво общо има държавата? Не знам по закон какво точно наказание се полага за "гавра с портрет"?
Вдига се голям шум, защото са цигани, не че ги защитавам тия боклуци, но със същия успех можеше да са малоумни българи-селинджъри. Хареса ми един от коментарите под статията: "И освен това, защо ни занимавате с някакви мангали? Не беше ли достатъчно просто да им хвърлят един бой в полицията? Това ли са проблемите на България, че някакви циганчета не били патриоти? Ми те и овцете в село Крушари не са. Също така и говедата в селото."
А той Мухътъ кат е скрит зад монитора много ги млати, ама ми е любопитно на живо колко точно циганина е пребивал ;)
Ами аз още по-малко знам. Пробвай, съблечи се примерно гол и запали канадския флаг пред кметството в Торонто. Искренно се съмнявам да се разминеш само с "млатене" в полицията.
За саморазправата съм съгласна, че не е разрешение. За частта касаеща Мухинка иронията ми струи като светлина през озъбената уста и очи на Хелоуински фенер. :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Наглост !

Мнение от miteto »

Bistra написа:Пробвай, съблечи се примерно гол и запали канадския флаг пред кметството в Торонто.
Те това ли са направили? Голи на публично място и запалили българския флаг?
Ако някой се снима в предизвикателна поза с портрета на Джон Макдоналд примерно, ти гарантирам че абсолютно нищо няма да му се случи.
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Наглост !

Мнение от Marto »

miteto написа:
Bistra написа:Пробвай, съблечи се примерно гол и запали канадския флаг пред кметството в Торонто.
Те това ли са направили? Голи на публично място и запалили българския флаг?
Ако някой се снима в предизвикателна поза с портрета на Джон Макдоналд примерно, ти гарантирам че абсолютно нищо няма да му се случи.
Прав си.

Много ми се иска това да не се промени, въпреки че всякакви мухи продължават да кацат в Канада.
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: Наглост !

Мнение от azzura »

Pupped87 написа:
myhata II написа:Тия тримката ако знаят какво ще им се случи,ще се молят на колене,товарния влак да ги гази :^)[/q]
Само дето на единия бащата каза, че ако нещо стане със сина му щял да "коли и беси"... леко нагло по мое мнение, но какво да правим освен да се възмущаваме. Те децата даже не знаят кои са тези на картините, бърза слава правят... :emo: 8)
Е и? само защото дъртия мангал бил казал, че ще коли и беси, всички да се хващат за палците ли какво?
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Наглост !

Мнение от ablood »

miteto написа:А той Мухътъ кат е скрит зад монитора много ги млати, ама ми е любопитно на живо колко точно циганина е пребивал ;)
Стига бе!
Той Цар Киро щел да шамаросва АКО му паднел, камо ли някакви безизвестни момченца.
Мухата виртуално е много як. И богат, красив, печен...
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Наглост !

Мнение от myhata II »

И турците,особенно като вземат да ми се отварят на теми от рода на "османско присъствие" и колко били правов ерни 8)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Наглост !

Мнение от roumensp »

Заключено