Срам ме е...от европейците(белгийци).

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Срам ме е...от европейците(белгийци).

Мнение от IFF »

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4951611"
Ей това е Еуропата и Демокрацията, всеки си пази гражданите, били те английски хулигани, белгийски такива или други. И в политиката и икономиката е същата работа, всеки гледа да наклеца другия в ........! А ние все се правим на по-светци и от папата......и се срамуваме.
crusader
Мнения: 479
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 11:11 pm

Re: Срам ме е...от европейците(белгийци).

Мнение от crusader »

Така е IFF, пустият български нихилизъм не прощава.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Срам ме е...от европейците(белгийци).

Мнение от ivandaman »

Total Rezil
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Срам ме е...от европейците(белгийци).

Мнение от Marto »

Добре, IFF, ти знаеш, че обвиненият е бил наистина виновен, защото....?????
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Срам ме е...от европейците(белгийци).

Мнение от pumpy »

Marto написа:Добре, IFF, ти знаеш, че обвиненият е бил наистина виновен, защото....?????
Защото е свикнал с правораздаването в България, където всеки виновен е оправдан по принцип, и тотално неоправдан по време на всякакво разледване срещу него.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Срам ме е...от европейците(белгийци).

Мнение от IFF »

Помните ли англичанчето, дето го осъдиха в България за това, че беше разбил главата на един барман, май беше? Как ни оплюваха в Англия, и какъв натиск беше да не го съдим.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Срам ме е...от европейците(белгийци).

Мнение от pumpy »

Помним, но съдебната ни система направи това, което е правилно. Спомням си и натиска, който бе приложен към Кадафи за сестрите ни - това е нещо нормално.....
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Срам ме е...от европейците(белгийци).

Мнение от klisurov »

Marto написа:Добре, IFF, ти знаеш, че обвиненият е бил наистина виновен, защото....?????
И аз за това се замислих.
Бил разпознат чрез камерите.
Съда не ги признал.
Въпросът е, защо.
Може образа да не е ясен, лицето му да е били скрито и т.н.
Тогава не виждам по какъв начин биха могли да го осъдят.
Според мен информацията е недостатъчна, за да имам становище.

Кофти е, че се е случило и виновните не са наказани.
Но би било кофти, ако се осъди невинен, само и само за да има наказан.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Срам ме е...от европейците(белгийци).

Мнение от ablood »

Ето го записът от камерите:
http://www.youtube.com/watch?v=06YWL42BrnQ
Видеото е доста размазано и би могло да води до предположение кой е учавствал, но чак за доказателство не става. Тази чернилка (типичен белгиец, а? :lol: ) спокойно може да е Уил Смит, или Куба Гудинг.
Кофти е, но момчето няма никакви спомени от последните мигове, така, че и той никого не може да посоче, или обвини. Да сме доволни, че е жив.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Срам ме е...от европейците(белгийци).

Мнение от klisurov »

ablood написа:... Видеото е доста размазано и би могло да води до предположение кой е учавствал, но чак за доказателство не става.
Някои кадри ми се струват доста ясни ... но не съм спец по разпознаване.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Срам ме е...от европейците(белгийци).

Мнение от Павел »

Размазани??? Дори по тубата образите са си доста чисти, да не говорим за възможностите на полицията да обработва и къде по-неясни такива. Май въпросът е - дали белгийските власти не ги е страх да разследват и съдят тъмнокожи които могат, по почина на американските си братя (случая Родни Кинг), да подпалят града. Българите не биха подпалили дори един виртуален форум. Колко жалко, че момчето е бял българин.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Срам ме е...от европейците(белгийци).

Мнение от ablood »

Някои образи са почти разпознаваеми, но ние не знаем кой точно е обвиняемият, кои са свидетели, кои са от първата "банда"...

Първата "банда" не го били били а само се сдърпали, защото снимал момичетата от "бандата" въпреки, че изрично му казали да спре.

Какво е станало между него и втората "банда" бихме могли да гадаем само ако ги хванат и те представят тяхната версия. На този етап наистина момчето е невинна жетрва.

Павел написа:...да не говорим за възможностите на полицията да обработва и къде по-неясни такива.
това да не ти е CSI? Много филми гледаш. :lol:
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Срам ме е...от европейците(белгийци).

Мнение от IRA »

Отвратително и аз съм възмутена.
честно,ако съм на семейството му, ще уредя да го убият тоя.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Срам ме е...от европейците(белгийци).

Мнение от Павел »

ablood написа:Някои образи са почти разпознаваеми, но ние не знаем кой точно е обвиняемият, кои са свидетели, кои са от първата "банда"...

Първата "банда" не го били били а само се сдърпали, защото снимал момичетата от "бандата" въпреки, че изрично му казали да спре.

Какво е станало между него и втората "банда" бихме могли да гадаем само ако ги хванат и те представят тяхната версия. На този етап наистина момчето е невинна жетрва.

Павел написа:...да не говорим за възможностите на полицията да обработва и къде по-неясни такива.
това да не ти е CSI? Много филми гледаш. :lol:
Явно само ти и белгийската полиция не сте чули за "restoration of motion-blurred images"! Това е от "първа търсачка"
http://www.digitalphotofix.com/fix-blur ... hotos.html"

Лично съм виждал снимка на номер на кола, направена от чипарска наблюдателна камера, при която нито една цифра не се разпознава. След това ми показаха същата снимка, обработена в полицията, на която доста добре се виждат всички цифри.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Срам ме е...от европейците(белгийци).

Мнение от miteto »

ablood написа:Ето го записът от камерите:
http://www.youtube.com/watch?v=06YWL42BrnQ
Видеото е доста размазано и би могло да води до предположение кой е учавствал, но чак за доказателство не става. Тази чернилка (типичен белгиец, а? :lol: ) спокойно може да е Уил Смит, или Куба Гудинг.
Кофти е, но момчето няма никакви спомени от последните мигове, така, че и той никого не може да посоче, или обвини. Да сме доволни, че е жив.
Ако не се лъжа, YouTube прилага компресии, за да намали размера на качения файл, което води до "по-размазан" образ. Затова мисля че е по- правилно да се каже: Видеото качено в YouTube е доста размазано и би могло да води до предположение кой е учавствал, но чак за доказателство не става.
Както и да е, основната мисъл на IFF не е, дали камерата е достатъчно ясна или не. Мисълта му е, че и в Белгия има изроди, които без угризение могат да пребият до смърт някой различен (е, в случая не е гей, а някой позволил си да снима на публично място - нещо което е напълно законно). Едва ли останалите нормални белгийци ги е срам от това, че са белгийци.
Публикувай отговор