Срам ме е ....

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Заключено
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Срам ме е ....

Мнение от pumpy »

Няма да организирам бдения и седянки по паркове и кръстовища, защото на север такива няма, но ме е срам, че човек може да бъде пребит защото е различен. Невероятно как нашия български народ спасил около 50000 човешки живота само преди 70 години днес е оскотял до толкова, че да вижда в няколко хиляди различни опасността за съществуването си - жалко......
Един от участниците в София прайд е бил нападнат в района на метростанция „Сердика", съобщават организаторите на шествието.

25-годишно момче е било повалено и бито с ритници от трима нападатели, които са си тръгнали спокойно от мястото на произшествието.
„Молих им се да спрат. Аз съм с тежка форма на диабет и, докато ме ритаха, единствената ми мисъл бе да не ритнат помпата, закрепена с абокат на корема ми, или пък самия абокат", разказва нападнатото момче.

Хора от преминаващи коли слезли и се разкрещели на нападателите. Пострадалият не желае да подава жалба в полицията, защото не вярва, че извършителите могат да бъдат намерени, съобщават още организаторите на София Прайд.
http://news.ibox.bg/news/id_873256871"


Надявам се някои да са по-доволни сега ;)
Последно промяна от pumpy на Пон Юли 02, 2012 12:10 am, променено общо 1 път.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Срам ме е ....

Мнение от IFF »

Нещо не си схванал добре за какво иде реч, има една особена категория асоциални индивиди(във всички страни), които само си търсят повод да си изкарат агресията, дали ще е на някой черен,на някой сиганин, на някой дето не е софиянец, на някой хомо, кой ще бъде няма никакво значение, важно е да има повод за побой. Така че спи спокойно и не се срамувай!
crusader
Мнения: 479
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 11:11 pm

Re: Срам ме е ....

Мнение от crusader »

IFF прав си ама недей така. Сега човекът няма да има от какво да се срамува. Срамота значи 8)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Срам ме е ....

Мнение от pumpy »

IFF написа:Нещо не си схванал добре за какво иде реч, има една особена категория асоциални индивиди(във всички страни), които само си търсят повод да си изкарат агресията, дали ще е на някой черен,на някой сиганин, на някой дето не е софиянец, на някой хомо, кой ще бъде няма никакво значение, важно е да има повод за побой. Така че спи спокойно и не се срамувай!
Това, че побоя има "оправдание" прави ли го по-малко побой ? Или когато си намерим оправдание е прието и не е повод за коментар ?
Интересно ако утре в Канада започнат да бият малцинствата пак ли така ще разсъждаваме ? Или тогава ще можем да кажем, "че то и тук е така, какво толкова сте го захвалили "
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Срам ме е ....

Мнение от IFF »

pumpy написа:
IFF написа:Нещо не си схванал добре за какво иде реч, има една особена категория асоциални индивиди(във всички страни), които само си търсят повод да си изкарат агресията, дали ще е на някой черен,на някой сиганин, на някой дето не е софиянец, на някой хомо, кой ще бъде няма никакво значение, важно е да има повод за побой. Така че спи спокойно и не се срамувай!
Това, че побоя има "оправдание" прави ли го по-малко побой ? Или когато си намерим оправдание е прието и не е повод за коментар ?
Интересно ако утре в Канада започнат да бият малцинствата пак ли така ще разсъждаваме ? Или тогава ще можем да кажем, "че то и тук е така, какво толкова сте го захвалили "
Стига се извърта бе човек, да ти припомня какво каза в началото
Невероятно как народ спасил около 50000 човешки живота само преди 70 години днес е оскотял до толкова, че да вижда в няколко хиляди различни опасността за съществуването си - жалко......
Последно кое ще обсъждаме, това че и България е вече сред развитите страни, с множество младежки банди, търсещи си поводи за побои(не бой, да не се бъркаме), или че видиш ли БЪЛГАРИТЕ били оскотели и биели обратните? Ай сиктир вече, вземи да помедитираш малко, или намери някакъв друг начин за просветление и реши какъв си:българин ли, евреин ли, канадец или нещо друго. Ако си мислиш че си българин, можеш да започваш изреченията си по този начин:Невероятно как, НАШИЯТ народ, спасил.......
Аватар
drifter
Мнения: 1684
Регистриран на: Съб Окт 23, 2004 9:56 am
Местоположение: Victoria
Обратна връзка:

Re: Срам ме е ....

Мнение от drifter »

IFF написа:...има една особена категория асоциални индивиди(във всички страни), които само си търсят повод да си изкарат агресията, ...
Така е, обаче в много страни тези индивиди не смеят така на воля и безнаказано да си изливат агресията.
Моето лично мнение е, че на пук на соц и пост-соц пропагандата за това колко толерантен и гостоприемен е българина, вярно е точно обратното. В България всеки латиноамериканец, азиятец, негъра рискува да бъде набит. Първия, защото прилича на циганин, втория, защото сигурно е виетнамец, третия, просто за кеф. Мъж със червени панталони и оранжева фанелка, също има голям шанс да бъде набит. Независимо дали е гей или любител на ярките цветове. Въобще, на летище София спокойно може да се сложи една предупредителна табела: Внимание, различното не се толерира!
All we have to decide is what to do with the time that is given us.
Аватар
7George
Мнения: 9657
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Срам ме е ....

Мнение от 7George »

Факт е, че манталитета и на полицаите е същия като на побойниците. И на масовия "мъжкар" от малките градчета. :n: Нещата ще станат различни, ако установим, че гей-парада се е преместил трайно в Перник примерно. :mooning: :finger: :yeah: :claps:

П.П. Коментарите под статията са красноречиви...
Последно промяна от 7George на Нед Юли 01, 2012 2:04 pm, променено общо 1 път.
Embrace your climate change!
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Срам ме е ....

Мнение от Bistra »

drifter написа: Въобще, на летище София спокойно може да се сложи една предупредителна табела: Внимание, различното не се толерира!
Абсолютно съм съгласна с това! Навсякъде има улични банди, но има и полиция, която да ги контролира.В България за такова нещо полицията изобщо не се намесва, поради простата причина, че няма далавера (ах, колко я мразя тази дума) от това....Не изключвам и възможността случайни свидетели дори и да не са си направили труда да позвънят в полицията, а дори да са си казвали наум: "Мръсен педал така му се пада!"
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Срам ме е ....

Мнение от apple »

Някои хора като почнат да идеализират нещо, спирка нямат... Пак говорим за синдром на щрауса! Не няма такива неща в Канада, виждал съм, но няма! ;) http://gayguidetoronto.com/2010/06/14/a ... ada-soars/" Обърни внимание на посланието-графит! Толкова познато ми звучи, само езика е различен и мястото...
Да видим и крайните проявления...http://en.wikipedia.org/wiki/Aaron_Webster"
http://www.thestar.com/news/canada/arti ... in-halifax"
http://www.towleroad.com/2012/04/taavelvigil.html"
Този пък младеж не издържал на подигравките и тормоза в училище....http://thefreedomofspeechobserver.blogs ... lf-in.html"
А тук случаят е по-инсересен и засукан...може ли да те изнасили гей, ако те напие или не...http://www.queerty.com/canadian-soldier ... -20120608/" :?:
И малко обобщена статистика по темата, няма смисъл от статии на парче...http://en.wikipedia.org/wiki/Significan ... ple#Canada"
Хайде сега, Пумпи започвай да се срамуваш, че си канадец... И чети преса, преди да правиш генерални изводи... Имаш интернет възползвай се, четенето няма да ти навреди...
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Срам ме е ....

Мнение от myhata II »

pumpy написа:
IFF написа:Нещо не си схванал добре за какво иде реч, има една особена категория асоциални индивиди(във всички страни), които само си търсят повод да си изкарат агресията, дали ще е на някой черен,на някой сиганин, на някой дето не е софиянец, на някой хомо, кой ще бъде няма никакво значение, важно е да има повод за побой. Така че спи спокойно и не се срамувай!
Това, че побоя има "оправдание" прави ли го по-малко побой ? Или когато си намерим оправдание е прието и не е повод за коментар ?
Интересно ако утре в Канада започнат да бият малцинствата пак ли така ще разсъждаваме ? Или тогава ще можем да кажем, "че то и тук е така, какво толкова сте го захвалили "
Тях Пимпи ги бият по друг начин който е по гаден !!!
8) Не ги взимат на работа и не ги бръснат за слива !!
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Срам ме е ....

Мнение от ivandaman »

Значи, от един от коментарите под статията се чете следното:
Другият път пак показвай среден пръст и псувай!!! Нагъл младеж.
Няма как да знаем цялата истина но съм убеден че е имало някаква провокация от страна на потърпевшия..


Арогатността и наглостта на обратните е доста фрапираща и докато В Канада и запада това вече е част от ежедневието, в БГ явно не е така..

Например в ето ТОВА ВИДЕО (виж 02:10-02:25) обратният "Entertainment Reporter" без да се замисля обявява Том Круз за "Гей" само защото на него така му се иска, без да има някакви конкретни доказателства, освен фактът че се е развеждал 3 пъти.

Струва ми се че Гейовете трябва да се озаптисат малко и ако искат респект трябва също да дават и демонстрират респект спрямо различните от тях.
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Срам ме е ....

Мнение от Bistra »

myhata II написа:Не ги взимат на работа и не ги бръснат за слива !!
Айде, бе? Мъжа ми и съдружник го направиха в една от най-големите архитектурни компании на Южния бряг...Вярно не го бръснат за слива, ама и като го кажеш ти някакси "достоверно" звучи... :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Срам ме е ....

Мнение от apple »

И нека видим малко и от другата страна на монетата...
The following is a list of nine leading homosexual serial killers, eight of which were among the top ten most prolific killers as of 1992. Clowes’ sources are listed in the text and are reprinted from Debating the “Gay Rights” Issue:

Donald Garvey: 37 Murders...[a] nurse’s aide [who] was convicted of 37 murders in Kentucky and Ohio. Psychologists testified that “Harvey said he was a homosexual.” The New York Times, August 20, and August 17th, 1991.

John Wayne Gacy: 33 Murders...[a] professed homosexual ...who killed 33 young men and boys and buried them in his basement. The New York Times, February 22, 1980.

Patrick Wayne Kearney: 32 Murders...The New York Times described him as “an acknowledged homosexual” and “...perpetrator of the ‘homosexual trash bag murders.’” The New York Times, July 27, 1977.

Bruce Davis: 28 murders...killed 28 young men and boys after having sex with them. The New York Times, January 21, 1984.

Corll, Henley and Brooks: 32 Murders. Dean Corll, Elmer Wayne Henley, and David Owen Brooks were the members of a Texas homosexual torture/murder ring that captured and mutilated 27 young men. The New York Times, July 27, 1974.

Juan Corona: 25 Murders...an admitted homosexual, killed 25 male migrant workers. The New York Times, October 4, 1972.

Jeffrey Dahmer: 17 Murders...a convicted child molester and practicing and admitted homosexual, lured 17 young men and boys to his apartment, had sex with them, then killed them and dismembered them. He ate parts of his victims bodies...Dahmer was active in “gay rights” organizations and had participated in “gay pride” parades. Michael C. Buelow.“Police Believe Suspect Killed 17.” The Oregonian, July 26, 1991, pages A1 and A24. Also:“Relative in Dahmer Case Sues.” USA Today, August 6, 1991, page 3A. Also October 1991 Focus on the Family Letter.

Stephen Kraft: 16 Murders...killed at least 16 young men after drugging, sodomizing and torturing them. Robert L. Mauro.“The Nation’s Leading Serial Killers.” The Wanderer, October 31, 1991.

William Bonin: 14 Murders...tortured and killed 14 young men...had sex with his victims before and after they died. Robert L. Mauro.“The Nation’s Leading Serial Killers.” The Wanderer, October 31, 1991.(Clowes:96)

Също така за никой не е тайна, че хомотата са емоционално нестабилни с нисък контрол над импулсите и поведението си. Затова нараняванията и убийствата от ревност между тях самите не са рядкост. Също и бутафорните самоубийства. Царе са на шантажа в това отношение... Изобщо опитите тази група да ни се представя като нормална са лесно оборими. Но разбира се нито традициите са това което бяха, нито нормите... И толерастията няма да спаси света... ;)
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Срам ме е ....

Мнение от apple »

Bistra написа:
myhata II написа:Не ги взимат на работа и не ги бръснат за слива !!
Айде, бе? Мъжа ми и съдружник го направиха в една от най-големите архитектурни компании на Южния бряг...Вярно не го бръснат за слива, ама и като го кажеш ти някакси "достоверно" звучи... :lol:
Извинявай мадам, но аз не схванах съпруга ти на какво точно малцинство е представител? :o :?:
crusader
Мнения: 479
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 11:11 pm

Re: Срам ме е ....

Мнение от crusader »

apple написа:
Bistra написа:
myhata II написа:Не ги взимат на работа и не ги бръснат за слива !!
Айде, бе? Мъжа ми и съдружник го направиха в една от най-големите архитектурни компании на Южния бряг...Вярно не го бръснат за слива, ама и като го кажеш ти някакси "достоверно" звучи... :lol:
Извинявай мадам, но аз не схванах съпруга ти на какво точно малцинство е представител? :o :?:
Контекста на темата подсказва за хомо малцинство ... Но пък не виждам връзка между това малцинство и съдружие в архитектурна фирма ? :lol:
Заключено