Плюенето - елемент на българската национална традиция

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Плюенето - елемент на българската национална традиция

Мнение от Kan_Tangra »

И това го има.
Но може би има 2 аспекта на фокуса на съзнанието. Микро космос и макро космос. Единият е за нас, да си трошим главите, а другият е глобален. В случая говорим за микрокосмоса, при който има тук там леко разширяване на полето на действие. Все едно да избереш да идеш ли до магазина за хляб, или да не идеш. Само дето изборът е мъничко по-сложен. На теб не ти трябва да задействаш цялата вселена със съзнанието си за да идеш за хляб. Можеш и да идеш, можеш и да не идеш. Това го решаваш и не е чак толкова голяма работа.
Та при семето на дървото е същото. Само дето не си в това време. Решаваш да се засади и то се засажда. И дори не се занимаваш със семето, а само си казваш "скачам, и каквото ще да става. И в полета си мислиш, дано отдолу ме чака някое дърво, за да се хвана за клоните".
Разбира се, това са си хипотези. Но на мен винаги ме е привличала този тип нагласа. Да се хвърлиш "с рогата напред" и да очакваш светът да те закриля (до колкото е възможно).
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
7George
Мнения: 9656
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Плюенето - елемент на българската национална традиция

Мнение от 7George »

budtel написа: Ти вместо да плюеш помогни с нещо на народа си. Така е най-лесно - плю това плю онова, а вижте ме мене колко съм си гот в Канада, а вие там в Бг се гърчите, ха, ха, ха.
Народа сам трябва да си помогне. Не мисля, че се изключваме от него, е - говорим си на български, кътаме паспорта... Щото му е национална черта да оплюе помагачите, будителите и освободителите си в последствие.
Embrace your climate change!
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Плюенето - елемент на българската национална традиция

Мнение от pumpy »

:y: :y: :y: :y:
7George написа:
budtel написа: Ти вместо да плюеш помогни с нещо на народа си. Така е най-лесно - плю това плю онова, а вижте ме мене колко съм си гот в Канада, а вие там в Бг се гърчите, ха, ха, ха.
Народа сам трябва да си помогне. Не мисля, че се изключваме от него, е - говорим си на български, кътаме паспорта... Щото му е национална черта да оплюе помагачите, будителите и освободителите си в последствие.
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Плюенето - елемент на българската национална традиция

Мнение от Павел »

азо написа:
Странджата написа: и ден първи без цигари на обществени места в България!
липсата на тютюн води до неграмотност и крайна истерия!
А наличието на тутун води до страхотен телект:

"Не толкова въодушевен беше министърът на културата Вежди Рашидов, който определи закона като "много лош", защото бил страстен пушач. "Преди, като замирише на пура или на лула в министерството, всички знаеха, че съм там, и бяха по кабинетите да работят. Сега не знам как ще се оправим, малко ме е страх"."

http://www.segabg.com/article.php?id=602888"

Тая полуграмотна пияница, дето не и пука за здравето на хората, се притеснила от закона, щото тя-пияницата, освен промишлени количества алкохол пиела и още толкова тутун. И тоя простак-грандоман е министър на културата.
Мислех да напиша още два-три реда, но надуваемата ми кукла нещо напоследък издиша - отивам бързо да И обърна внимание, преди да е спаднала съвсем.

Не некъф азо в главата вместо мозък има три кутии БТ.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
азо
Мнения: 276
Регистриран на: Пон Май 23, 2011 12:26 pm
Местоположение: İstanbul

Re: Плюенето - елемент на българската национална традиция

Мнение от азо »

тц, тц, тц, аматьор ми изглеждаш. само с един гол ентусиазъм дали ше се справиш?!
мозъкът ми е извратен, душата– разхайтена, сърцето- пренаселено, а тялото- разпътно... но аз, сам по- себе си, съм чаровник!! а и да не пропусна , когато умра искам на гроба да ми палят цигари както е по традиция. ти със сигурност ще ме надживееш, така че точно тебе чакам да дойдеш да ми палиш цигарка под снимката.
don azo - the spirit of istanbul.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Плюенето - елемент на българската национална традиция

Мнение от pumpy »

В деня, в който в София ще се проведе парадът на хората с нетрадиционна сексуална ориентация София Прайд", в столицата се планира и шествие на Българския национален съюз.

Под надслов „Стига чужд диктат - не желаем гей парад!" организаторите от БНС посочват, че планираният за 30-ти юни гей прайд е поредната форма на груба външна намеса във вътрешните работи на България. Нещо повече - това е културен тероризъм, упражняван от чужди държави срещу българското население.
Да ви звучи познато ???? :lol: :lol: :lol:
Цитата е от Стандарт, не на мисли на съфорумник......
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Плюенето - елемент на българската национална традиция

Мнение от Bistra »

pumpy написа:Да ви звучи познато ???? :lol: :lol: :lol:
Цитата е от Стандарт, не на мисли на съфорумник......
Ама той май се обиди и изчезна. Сигурно, защото сума ти и народ си наслагаха вместо подпис негови мисли, а трябва да е горд за оказаното внимание. :rofl:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
budtel
Мнения: 534
Регистриран на: Пет Сеп 02, 2011 8:00 pm

Re: Плюенето - елемент на българската национална традиция

Мнение от budtel »

Bistra написа:
pumpy написа:Да ви звучи познато ???? :lol: :lol: :lol:
Цитата е от Стандарт, не на мисли на съфорумник......
Ама той май се обиди и изчезна. Сигурно, защото сума ти и народ си наслагаха вместо подпис негови мисли, а трябва да е горд за оказаното внимание. :rofl:
Няма смисъл да повтарям едни и същи неща, а и вече виждам, че и ти и Pumpy вече мислите по трезво и логично. Това e полезно не само за България, но и за самите вас. ;)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Плюенето - елемент на българската национална традиция

Мнение от pumpy »

no comments :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Публикувай отговор