Евровизия

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
budtel
Мнения: 534
Регистриран на: Пет Сеп 02, 2011 8:00 pm

Евровизия

Мнение от budtel »

Чалгаджийката Софи Маринова не стигна до финала на Евровизия. Тя отиде да пее с голямо самочувствие, но получи "шамар" от журито. Облеклото с което се е представила е под всякаква критика. Абсолютна цигания. Това плашило, представете си, представя България. Добре, че този конкурс не е кой знае какво. Мисля, че чалгаджийте има над какво да се замислят, ако могат да мислят въобще..

http://www.blitz.bg/news/article/140473"
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Софи Маринова се провали на Евровизия

Мнение от prace »

ама тя на български и цигански ли пееше?
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Софи Маринова се провали на Евровизия

Мнение от pumpy »

prace написа:ама тя на български и цигански ли пееше?
Не го дразни милия, не е важно какво прави, важното е че е ЦИГАНКА........
davidT
Мнения: 593
Регистриран на: Съб Фев 11, 2012 12:12 am

Re: Софи Маринова се провали на Евровизия

Мнение от davidT »

budtel написа:bla bla
ти що не отиде да се класираш като си толкова голям певец а ?
"Mатематически гарантирано е,че Биткоин e обречен"
Powered by Мосю Geek
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Софи Маринова се провали на Евровизия

Мнение от pumpy »

davidT написа:
budtel написа:bla bla
ти що не отиде да се класираш като си толкова голям певец а ?
Не бе, той не е певец, то е патриот и радетел на третия райх и на чистата нация и на.........
Само не ми е ясно важно събитие ли е евровизия или не е ? Като гледам колко го вълнува представителя ни ми изглежда като на важно, ама знам ли ? :lol:
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Софи Маринова се провали на Евровизия

Мнение от mortigur »

pumpy написа:
davidT написа:
budtel написа:bla bla
ти що не отиде да се класираш като си толкова голям певец а ?
Не бе, той не е певец, то е патриот и радетел на третия райх и на чистата нация и на.........
Само не ми е ясно важно събитие ли е евровизия или не е ? Като гледам колко го вълнува представителя ни ми изглежда като на важно, ама знам ли ? :lol:
Май само софка и циганската общност около нея се вълнува от това. Иначе сега Десислава която отпадна има да злобее.... :rofl:
Taxation is theft.
Аватар
edelwais
Мнения: 968
Регистриран на: Чет Дек 04, 2003 2:31 pm
Местоположение: Edinburgh, Scotland

Re: Софи Маринова се провали на Евровизия

Мнение от edelwais »

вчера някакси по случайност попаднах на "полуфиналите" на евровизия.
не успях да видя нашата представителка, но ми направи впечатление колко еднообразни са песните.

що догодина не вземем да се пробваме с нещо подобно и да изненадаме всички :)
http://www.youtube.com/watch?v=jxDTE0iV ... ure=relmfu"

не го познавам човека, ама кефи!
:beer:
Пътувахме много, но изобщо ... едва ли.
budtel
Мнения: 534
Регистриран на: Пет Сеп 02, 2011 8:00 pm

Re: Софи Маринова се провали на Евровизия

Мнение от budtel »

Защо ли си мисля, че се е зародил нов вид фашизъм. Предишния ненавиждаше евреите, а сегания ненавижда българите.
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Софи Маринова се провали на Евровизия

Мнение от Guinness »

budtel написа:Защо ли си мисля, че се е зародил нов вид фашизъм. Предишния ненавиждаше евреите, а сегания ненавижда българите.
И някои негови подържници забравят,че благодарение на българите са се родили и щъкат по света,разнасяйки хули и храчки по България.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Софи Маринова се провали на Евровизия

Мнение от Bistra »

budtel написа:Защо ли си мисля, че се е зародил нов вид фашизъм. Предишния ненавиждаше евреите, а сегания ненавижда българите.
Че защо да ги ненавижда? Ти сам посочи активни действащи лица в предишния ни културен живот от друг етнически произход. Не виждам нещо да се променило в ситуацията. Може би процентното им съотношение, но това е съвсем нормално имайки предвид, че нашата държава не осигурява адекватни условия за живот. Преди всички бяхме вързани насила там. Е, вече не е така и това е положително. Не остава може би най-доброто и съответно то налага своята култура, но такива са даденостите. Какво да правим? Да си посипем главата с пепел ли?
Ами мен лично не ме интересува. Дори и не знам кои са певците и певиците на мода в момента, па камо ли да ги обсъждам и да имам душевни терзания от това.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
budtel
Мнения: 534
Регистриран на: Пет Сеп 02, 2011 8:00 pm

Re: Софи Маринова се провали на Евровизия

Мнение от budtel »

Bistra написа:
budtel написа:Защо ли си мисля, че се е зародил нов вид фашизъм. Предишния ненавиждаше евреите, а сегания ненавижда българите.
Че защо да ги ненавижда? Ти сам посочи активни действащи лица в предишния ни културен живот от друг етнически произход. Не виждам нещо да се променило в ситуацията. Може би процентното им съотношение, но това е съвсем нормално имайки предвид, че нашата държава не осигурява адекватни условия за живот. Преди всички бяхме вързани насила там. Е, вече не е така и това е положително. Не остава може би най-доброто и съответно то налага своята култура, но такива са даденостите. Какво да правим? Да си посипем главата с пепел ли?
Ами мен лично не ме интересува. Дори и не знам кои са певците и певиците на мода в момента, па камо ли да ги обсъждам и да имам душевни терзания от това.
За да си честна пред себе си не тряба никога да си ходиш в България и трябва да се откажеш от бългаското си гражданство. Когато направиш тези две неща ще ти повярвам. ;)
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Софи Маринова се провали на Евровизия

Мнение от miteto »

А ние ще ти повярваме като се върнеш в България както се полага на един истински патриот, загрижен за бъдещето на страната ;)
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Софи Маринова се провали на Евровизия

Мнение от mortigur »

budtel написа:
Bistra написа:
budtel написа:Защо ли си мисля, че се е зародил нов вид фашизъм. Предишния ненавиждаше евреите, а сегания ненавижда българите.
Че защо да ги ненавижда? Ти сам посочи активни действащи лица в предишния ни културен живот от друг етнически произход. Не виждам нещо да се променило в ситуацията. Може би процентното им съотношение, но това е съвсем нормално имайки предвид, че нашата държава не осигурява адекватни условия за живот. Преди всички бяхме вързани насила там. Е, вече не е така и това е положително. Не остава може би най-доброто и съответно то налага своята култура, но такива са даденостите. Какво да правим? Да си посипем главата с пепел ли?
Ами мен лично не ме интересува. Дори и не знам кои са певците и певиците на мода в момента, па камо ли да ги обсъждам и да имам душевни терзания от това.
За да си честна пред себе си не тряба никога да си ходиш в България и трябва да се откажеш от бългаското си гражданство. Когато направиш тези две неща ще ти повярвам. ;)
А ти да докажеш че си родолюбец, на какъвто се пишеш можеш още утре да си стегнеш куфарите и да идеш в България.
Taxation is theft.
budtel
Мнения: 534
Регистриран на: Пет Сеп 02, 2011 8:00 pm

Re: Софи Маринова се провали на Евровизия

Мнение от budtel »

Един ден със сигурност ще се върна. Но вие също може да се върнете, затова не се отказвате от българското си гражданство - пазите си го за всеки случай. Бъдете честни и станете невъзвращенци или спрете да плюете България и българите.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Софи Маринова се провали на Евровизия

Мнение от Bistra »

budtel написа:За да си честна пред себе си не тряба никога да си ходиш в България и трябва да се откажеш от бългаското си гражданство. Когато направиш тези две неща ще ти повярвам. ;)
Да ти кажа честно в България си ходя много рядко ( до момента само 1 път за 9 години )
От българското си гражданство защо да се отказвам само не разбрах за да съм честна? Докато имам имот там не бих се отказала, защото съм вложила част от живота си в него. Може би след време, когато роднините ми напуснат тоя свят и аз се освободя от материалните си зависимости просто няма да го подновя, това е. Достатъчно честен ли ти се вижда този отговор?
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Публикувай отговор