България - историята на Европа

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: България - историята на Европа

Мнение от myhata II »

Щом не обаждаш от къде си начи нещо се срамуваш :)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
UnHoly
Напуснал форума
Мнения: 410
Регистриран на: Сря Ное 30, 2011 2:37 pm
Местоположение: East of Eden

Re: България - историята на Европа

Мнение от UnHoly »

Не се срамувам, само че не обичам да се показвам в подробности.
Всеки може да умре, но не всеки може да роди. Най-добрите остават неродени.
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: България - историята на Европа

Мнение от prace »

София е много по-хубав и интересен град от всички канадски столици...
Култура, история, архитектура.
Хората, които ходят по улиците не са изсипани, дебели и мазни мекици..
Когато гледах това филмче, обаче си помислих: Защо е толкова сбъркана тая България? Накара почти 2 млн. души да напуснат страната си...
Много тъжно.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: България - историята на Европа

Мнение от IRA »

За съжаление населението по софийските улици е видимо застаряващо . София последните години доста я съсипаха. Най-голямата ми болка са натрошените жълти павета и скапания паркинг на площада.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: България - историята на Европа

Мнение от prace »

IRA написа:За съжаление населението по софийските улици е видимо застаряващо . София последните години доста я съсипаха. Най-голямата ми болка са натрошените жълти павета и скапания паркинг на площада.
Няма как да не е съсипана София, Ире.
Красивите сгради са строени преди повече от 100 години. Знаем какви маймуни управляват през последните 20-тина години.

Населението сигурно е застаряващо, защото над 2 млн младо, трудоспособно население е извън България. Децата на тези 2 млн, българи не се раждат и живеят в България (включвам и моите в това число. Те са българи само на хартия.) Този Бай Ганьо с мозък като фъстък Боко Тиквата беше кмет, сега е Министър-Председател. Естествено, че ще има почупени жълти павета и скапан паркинг. Чудя се дали някога е имало по-тъп Министър-Председател...предполагам, че следващият ще е фолк-звезда....
Царете и държавниците на България от миналото и в най-страшните си кошмари не са сънували такъв упадък и разгром на България...
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: България - историята на Европа

Мнение от MrGeek »

prace написа:Чудя се дали някога е имало по-тъп Министър-Председател...предполагам, че следващият ще е фолк-звезда....
Няма защо да се чудиш. Предишният рекордьор по тъпота беше правешкия селяндур, царувал повече от 30 години. След като сегашния убавец се явява бивш бодигард на въпросното величие, съвсем очевидно е, че печели безапелационно и единодушно овакантената титла. Разбира се ежедневните му прояви издухват дори и миниатюрните капки на каквото и да било съмнение по този въпрос - просто само с отварянето на устата си чупи и най-високия глупомер със засилка и с отскок. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: България - историята на Европа

Мнение от prace »

[quote Разбира се ежедневните му прояви издухват дори и миниатюрните капки на каквото и да било съмнение по този въпрос - просто само с отварянето на устата си чупи и най-високия глупомер със засилка и с отскок. :D[/quote]

Това наистина ме разсмя....
Най-много ми харесва, когато е на първа страница на един от най-тъпите вестници "Стандарт" как геройски вкарва гол на някой селски тим или играе тенис и бие всички наред и е адски доволен от живота.
Много е добър...Направо ми се иска да си го вземем тук в Канадата да ни повесели...пък и да пооправи малко икономиката и пътищата. Сигурна съм, че и на хокея ще има какво да ги научи канадците.
Аватар
edelwais
Мнения: 968
Регистриран на: Чет Дек 04, 2003 2:31 pm
Местоположение: Edinburgh, Scotland

Re: България - историята на Европа

Мнение от edelwais »

prace написа:
Разбира се ежедневните му прояви издухват дори и миниатюрните капки на каквото и да било съмнение по този въпрос - просто само с отварянето на устата си чупи и най-високия глупомер със засилка и с отскок. :D
Това наистина ме разсмя....
Най-много ми харесва, когато е на първа страница на един от най-тъпите вестници "Стандарт" как геройски вкарва гол на някой селски тим или играе тенис и бие всички наред и е адски доволен от живота.
Много е добър...Направо ми се иска да си го вземем тук в Канадата да ни повесели...пък и да пооправи малко икономиката и пътищата. Сигурна съм, че и на хокея ще има какво да ги научи канадците.
:rofl: не бе, сериозно, защо не се сформира един Инициативен Комитет, и да се огранизира турне на ББ в Канада - Монреал, Торонто, Ванкувър - да произнася речи пред сънародниците. Спокойно може да се сложи $30 за билет - та да не би ББ да е по-долу от Азис и Слави? Ще има келепир за всички!
Пътувахме много, но изобщо ... едва ли.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: България - историята на Европа

Мнение от myhata II »

В интерес на истината последната му стъпка с министерствата ми хареса,ето сега на 100 метра от моето жилище ще се намира министерство на Туризма и част от Земеделие ! Кеф !
Ще живнат по малките градове ,едно голямо Браво ! :clap:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
budtel
Мнения: 534
Регистриран на: Пет Сеп 02, 2011 8:00 pm

Re: България - историята на Европа

Мнение от budtel »

От кога чакам pumpy да рзакаже нещо за най-европеският град Русе. Дядо му не е бил глупав като е избрал този български град.
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: България - историята на Европа

Мнение от prace »

Аз се чудя как Алеко е обрисувал така точно Боко около 80 години преди Боко да се роди?
и не само него, ами Българията така хубаво я е описал и съвпада точно и сега...
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: България - историята на Европа

Мнение от myhata II »

prace написа:Аз се чудя как Алеко е обрисувал така точно Боко около 80 години преди Боко да се роди?
и не само него, ами Българията така хубаво я е описал и съвпада точно и сега...
Ми нищо не се е променило,времената са други ,но муцуните са същите ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
budtel
Мнения: 534
Регистриран на: Пет Сеп 02, 2011 8:00 pm

Re: България - историята на Европа

Мнение от budtel »

За Алеко аз не съм съгласен. Бай Ганьовци има навсякъде по света. Зависи каква е политиката, дали те ще бъдат пуснати да си проявяват простотията. Ако в обществото простащината не е нещо срамно тези хора се чувстват уютно и на воля показват простотията си, защото смятат, че това е техния талант. Да не забравяме, че Алеко е написал и "До Чикаго и назад". За мен Алеко е един антибългарин и въобще не го уважавам. Националният герой на България е по-скоро Хитър Петър, а не Бай Ганьо. Добре съм информиран за културата през годините преди втората световна война. Хората са били много културни, пеели са старите градски песни...Не знам от къде му е хрумнало на Алеко да пише за някакъв си Ганьо, но определено е обичал доста днешният най-голям враг на България - САЩ.
Също така твърдя, че най-известните и опасни Бай Ганьовци в България не са българи. Очевидно си игаят добре ролята, която са им дали.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: България - историята на Европа

Мнение от MrGeek »

budtel написа:За мен Алеко е един антибългарин и въобще не го уважавам. Националният герой на България е по-скоро Хитър Петър, а не Бай Ганьо. Добре съм информиран за културата през годините преди втората световна война. Хората са били много културни, пеели са старите градски песни...Не знам от къде му е хрумнало на Алеко да пише за някакъв си Ганьо, но определено е обичал доста днешният най-голям враг на България - САЩ.
Направо утрепа ламята с чехъл. Мдам, последствията от проблемите в здравната система са наистина сериозни. :D :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: България - историята на Европа

Мнение от Странджата »

budtel написа:За Алеко аз не съм съгласен. Бай Ганьовци има навсякъде по света. Зависи каква е политиката, дали те ще бъдат пуснати да си проявяват простотията. Ако в обществото простащината не е нещо срамно тези хора се чувстват уютно и на воля показват простотията си, защото смятат, че това е техния талант. Да не забравяме, че Алеко е написал и "До Чикаго и назад". За мен Алеко е един антибългарин и въобще не го уважавам. Националният герой на България е по-скоро Хитър Петър, а не Бай Ганьо. Добре съм информиран за културата през годините преди втората световна война. Хората са били много културни, пеели са старите градски песни...Не знам от къде му е хрумнало на Алеко да пише за някакъв си Ганьо, но определено е обичал доста днешният най-голям враг на България - САЩ.
Също така твърдя, че най-известните и опасни Бай Ганьовци в България не са българи. Очевидно си игаят добре ролята, която са им дали.
Таях някаква надежда за теб,но уви......
Публикувай отговор