Културен шок - що е то и какво ни се случва?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Заключено
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Културен шок - що е то и какво ни се случва?

Мнение от Rall »

"Путин"-а си е супер, мммм... Вчера шефа ни раздаде талончета за безплатен путин и кола в "Аштън" :P А в Отава ходихме с бившата любов в едно ресторантче където имаше над 20 вида "Путин" мммм... имаше един с гъби - страхотия и вкуснотия. Една порция като я гледам поне 2500 калории ще да беше. :P
Dead Eyes See No Future
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Културен шок - що е то и какво ни се случва?

Мнение от Bistra »

И аз не обичам путин-а. Значи не съм излязла от Кулинарния Шок, предполагам. В културен не съм влизала, щото съм некОлтурна. Само глупости приказвам. :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Културен шок - що е то и какво ни се случва?

Мнение от apple »

Rall написа:"Путин"-а си е супер, мммм... Вчера шефа ни раздаде талончета за безплатен путин и кола в "Аштън" :P А в Отава ходихме с бившата любов в едно ресторантче където имаше над 20 вида "Путин" мммм... имаше един с гъби - страхотия и вкуснотия. Една порция като я гледам поне 2500 калории ще да беше. :P
Шефа ти много скръндзав ми се вижда, то с пражени картофи всеки може да почерпи - много ниска топка ;) И поне с биричка да ги беше комбинирал...А ти колко килца си щом си фен на канадските калорични бомби? :?: Внимавай с холестерола да не те удари склерозата преждевременно! ;) Това с кулинарния шок е добра идея, мадам Бистра :y: При мене беше със сладкия хляб основно. Добре, че като се поразтърсих се намери и лебец без шугър ама трябва да се гледа кат осе пазарува, а не като в БГ грабваш квото ти хване окото...
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Културен шок - що е то и какво ни се случва?

Мнение от Bistra »

A има един вид дребен боб - бял на цвят. Сладък е като нашия...поне в Кебешко го имаме. А аз хляб не ям по принцип, така че нямам проблеми с търсенето...Абе аз самата посвоему съм си един шок за всеки готвач от кулинарна гледна точка, щото ям много малко неща. Иначе готвя и то доста добре, но не ям. :(
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Културен шок - що е то и какво ни се случва?

Мнение от Rall »

@Apple - Ниска, висока топка аз съм благодарен. Не е длъжен изобщо нищо да ни черпи, заплатите се изплащат навреме и с това неговите задължения приключват, ако почерпи благодарско. Не знам ква е тая неблагодарност у хората... се им е малко се са ощетени... Абе карайте го по изи бре! Относно килата м/у 75 и 78 варирам през последната година и въпреки, че съм фен на местните "деликатеси" не прекалявам и спазвам хранителен режим. А и тъй като не работя на бюро, и не лежа в къщи чакайки да заработя на бюро нямам проблем с кила, кръвно, холестерол и т.н.
Dead Eyes See No Future
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Културен шок - що е то и какво ни се случва?

Мнение от apple »

Гнусно...http://www.novini.bg/news/82380-%D0%BC% ... BE%29.html" Вижте изражението на тази, пълна кукувица и не само заради татуирания задник... Нищо, че не е канадка, тук са си същите. Все още съм състояние на "културна погнуса" от гадните татуси, които всички тук си шарят къде ли не. При това са толкова грозни и непрофесионално направени, че ако идат в централен софийски ще ги ошарят по-добре ми се струва... Егати и деградантската мода. То не е като в БГ да си сложат нещо малко и артистично ами ... то направо :puke: Последната културна проява във виктория е фелацио пред кметството между двама педали... :puke: :puke: :puke: С култовата реплика: "Ела тук, кучко моя, не спирай..." :tmi: Разбира се не е организирана от общината, а си е чиста самоизява на въпросните фаготи...добре, че се случва по време когато дечицата нанкат вкъщи...Айде сега да ви видя пак ли ще ги защитавате и какъв ще е коментара? :?: Да видим докъде може да стигне толерастията...
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Културен шок - що е то и какво ни се случва?

Мнение от pumpy »

apple написа:Гнусно...http://www.novini.bg/news/82380-%D0%BC% ... BE%29.html" Вижте изражението на тази, пълна кукувица и не само заради татуирания задник... Нищо, че не е канадка, тук са си същите. Все още съм състояние на "културна погнуса" от гадните татуси, които всички тук си шарят къде ли не. При това са толкова грозни и непрофесионално направени, че ако идат в централен софийски ще ги ошарят по-добре ми се струва... Егати и деградантската мода. То не е като в БГ да си сложат нещо малко и артистично ами ... то направо :puke: Последната културна проява във виктория е фелацио пред кметството между двама педали... :puke: :puke: :puke: С култовата реплика: "Ела тук, кучко моя, не спирай..." :tmi: Разбира се не е организирана от общината, а си е чиста самоизява на въпросните фаготи...добре, че се случва по време когато дечицата нанкат вкъщи...Айде сега да ви видя пак ли ще ги защитавате и какъв ще е коментара? :?: Да видим докъде може да стигне толерастията...
no comment........
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Културен шок - що е то и какво ни се случва?

Мнение от Bistra »

Абре, апле, на мен ми е шок, честно да ти кажа, че съм избягала на другия край на света и се сблъсквам с индивиди като тебе, бе!!!!Не може българите да са толкова лоши, не може!!! Боже, какво говоря - лоши....Гадни направо, бе, изхождайки от твоите писаници!!!Нямаш ли си друга работа, м? :^) :fubar:
....Извинявам се, че не се сдържах, ама то, бива, бива, ще се завре още малко и в г**а на хората....Ужасссс! :x
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Културен шок - що е то и какво ни се случва?

Мнение от myhata II »

Коол,тука са си такива :rock:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Хали Бали
Мнения: 243
Регистриран на: Пет Авг 17, 2012 1:14 pm

Re: Културен шок - що е то и какво ни се случва?

Мнение от Хали Бали »

Така е.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Културен шок - що е то и какво ни се случва?

Мнение от Bistra »

Aйде, сефте! Трите "моми" с ненапити стомни да не се чудят толкова, че във фейса циркулира снимка на Азис с развят хобот. :puke:
Само че в БГ го пускат това "чудо" и по телевизията, докато тук полицията е отреагирала и е арестувала, когото трябва...Та не са ги видяли дечицата...Ах!Ох! Их! :x
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Културен шок - що е то и какво ни се случва?

Мнение от ivandaman »

pumpy написа:
apple написа:Гнусно...http://www.novini.bg/news/82380-%D0%BC% ... BE%29.html" Вижте изражението на тази, пълна кукувица и не само заради татуирания задник... Нищо, че не е канадка, тук са си същите. Все още съм състояние на "културна погнуса" от гадните татуси, които всички тук си шарят къде ли не. При това са толкова грозни и непрофесионално направени, че ако идат в централен софийски ще ги ошарят по-добре ми се струва... Егати и деградантската мода. То не е като в БГ да си сложат нещо малко и артистично ами ... то направо :puke: Последната културна проява във виктория е фелацио пред кметството между двама педали... :puke: :puke: :puke: С култовата реплика: "Ела тук, кучко моя, не спирай..." :tmi: Разбира се не е организирана от общината, а си е чиста самоизява на въпросните фаготи...добре, че се случва по време когато дечицата нанкат вкъщи...Айде сега да ви видя пак ли ще ги защитавате и какъв ще е коментара? :?: Да видим докъде може да стигне толерастията...
no comment........
Even for her mediocre standards, that's a new low ..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Културен шок - що е то и какво ни се случва?

Мнение от roumensp »

Дефиниция на "Bigotry" от Wikipedia:
Bigotry is the state of mind or attitude of a bigot, defined by Merriam-Webster as "a person obstinately or intolerantly devoted to his or her own opinions and prejudices; especially: one who regards or treats the members of a group (as a racial or ethnic group) with hatred and intolerance". Bigotry may be based on real or perceived characteristics, including age, disability, dissension from popular opinions, economic status, ethnicity, gender identity, language, nationality, personal habits, personal feelings, political alignment, race, region, culture, religious or spiritual belief, sex, species, or sexual orientation. Bigotry is sometimes developed into an ideology or world view.
Oliver Wendell Holmes, Sr. described bigotry in the following quotation: "The mind of a bigot is like the pupil of the eye; the more light you pour upon it, the more it will contract."
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Културен шок - що е то и какво ни се случва?

Мнение от myhata II »

ivandaman написа:
pumpy написа:
apple написа:Гнусно...http://www.novini.bg/news/82380-%D0%BC% ... BE%29.html" Вижте изражението на тази, пълна кукувица и не само заради татуирания задник... Нищо, че не е канадка, тук са си същите. Все още съм състояние на "културна погнуса" от гадните татуси, които всички тук си шарят къде ли не. При това са толкова грозни и непрофесионално направени, че ако идат в централен софийски ще ги ошарят по-добре ми се струва... Егати и деградантската мода. То не е като в БГ да си сложат нещо малко и артистично ами ... то направо :puke: Последната културна проява във виктория е фелацио пред кметството между двама педали... :puke: :puke: :puke: С култовата реплика: "Ела тук, кучко моя, не спирай..." :tmi: Разбира се не е организирана от общината, а си е чиста самоизява на въпросните фаготи...добре, че се случва по време когато дечицата нанкат вкъщи...Айде сега да ви видя пак ли ще ги защитавате и какъв ще е коментара? :?: Да видим докъде може да стигне толерастията...
no comment........
Even for her mediocre standards, that's a new low ..
Иванеееее,жив ли си бе ? :worried:
Бая ви е тресло там,дай чакмак че всичко е ОК ! :call:
А дано всички там да сте добре !!!!! :y:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Културен шок - що е то и какво ни се случва?

Мнение от ivandaman »

Да, сериозно ни люшна... Тук уж сме свикнали да ни тресе, но този път по всички показатели може да се определи като "Big One"

В нашата махала няма сериозни щети доколкото знам.. Само на един съсед му се изпотрошиха прозорците.. Моите издържаха въпреки че половината ми къща е от стъкло..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Заключено