Българска банка - влог в CAD ?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Българска банка - влог в CAD ?

Мнение от optics »

Има ли българска банка която да предлага срочни депозити в канадски долари ?
Мерси.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
davidorento
Мнения: 20
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 3:16 am

Re: Българска банка - влог в CAD ?

Мнение от davidorento »

Депозити не ,но сметка в кад можеш да си отвориш в Първа Инвестиционна
Бай Захар
Мнения: 23
Регистриран на: Съб Ное 12, 2011 5:07 am
Местоположение: Варна, Червения площад

Re: Българска банка - влог в CAD ?

Мнение от Бай Захар »

Мисля, че може във всяка банка. За ЦКБ и Уникредит съм сигурен на 100%. И в двете лично съм проверил.
Документи до Виена - 11.11.2011г.
TCFQ - 29.10.2011г. B1/B2
Осребрен чек- 16.04.2012
AR- 12.05.2012
Add docs- 12.12.2012
Contrat d'autonomie financière- 07.06.2013
CSQ по пощата- 27.07.2013
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Българска банка - влог в CAD ?

Мнение от optics »

Бай Захар,
прегледах:
http://www.unicreditbulbank.bg/weblayou ... .05.09.pdf"

стрингът "CAD" отсъства в този документ.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
tochica
Мнения: 1081
Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 10:09 am
Местоположение: Mtl

Re: Българска банка - влог в CAD ?

Мнение от tochica »

Unicredit - може и да не пише , но има . аз лично съм отваряла такава сметка.
"искам да ми е интересно , иначе няма да играя "
карлсон , който живее на покрива .
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Българска банка - влог в CAD ?

Мнение от optics »

мерси.
Значи рекламния им отдел е ...заспала червена шапчица
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
davidorento
Мнения: 20
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 3:16 am

Re: Българска банка - влог в CAD ?

Мнение от davidorento »

Значи или пишете абсолютни глупости или инфото ви е от 10 години.Лично аз съм обиколил ВСИЧКИ по големи бг банки преди 3 месеца да си отворя депозит в Канадски $ и никоя не ми предложи такъв и не само не това ами и ме гледаха като трактор. Тва е на 1000000% сигурно.Сметки във Канадски $ също много трудно се намират като аз имам такава разплащателна в Първа Инвестициона банка.И това е 10000000% .Друга банка не знам да предлага мисля че няма но не съм на 100% сигурен.

Лично преди 5мин. се обадих в централните офиси на Уникредит и ЦКБ да ги питам отново заради писалите в темата.Те НЕ ПРЕДЛАГАТ никакви депозити и даже каквито и да е сметки във канадски $.Така че нека не заблуждаваме човека.
optics,отвори си сметка в Първа Инвестициона Банка в кад ако не искаш да ги обменяш,а ако искаш мога да ти препоръчам най-добър курс и то много по добър курс от другите банки и чеинждбюра предлагат http://www.tavex.bg/"
tochica
Мнения: 1081
Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 10:09 am
Местоположение: Mtl

Re: Българска банка - влог в CAD ?

Мнение от tochica »

пак да се включа - в момента съм в България и ходих да тегля ( днес) от сметката ми от Уникредит , която е в КАД . Няма да мога да сканирам нищо , защото все пак е конфиденциална информация .
Както казах в предния пост - на мен също ми беше заявено , че няма такава възможност , но впоследствие я отвориха.

Предполагам зависи , както и в Канада , от клон до клон и от век на век .
"искам да ми е интересно , иначе няма да играя "
карлсон , който живее на покрива .
davidorento
Мнения: 20
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 3:16 am

Re: Българска банка - влог в CAD ?

Мнение от davidorento »

tochica написа:пак да се включа - в момента съм в България и ходих да тегля ( днес) от сметката ми от Уникредит , която е в КАД .
:D доста интересно.Донякъде не се учудвам много понеже това е страната на чудесата .В такъв случай кажи поне кой клон е да може човека да си отвори сметка там.Но ако е за сметка в ПИБ може във всеки един клон да го направи без проблеми а не да налучква и да обикаля по клоновете на Уникредит.
Тои питаше за депозит в кад а такъв мисля няма ,но все пак ако някои намери клон на която и да е бг банка приемаща депозити в кад да се обади и на мен че ми трябва ,явно че не може да се разчита на ходене до офисите им и на обаждане до централите им :D
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: Българска банка - влог в CAD ?

Мнение от azzura »

davidorento написа:
tochica написа:пак да се включа - в момента съм в България и ходих да тегля ( днес) от сметката ми от Уникредит , която е в КАД .
:D доста интересно.Донякъде не се учудвам много понеже това е страната на чудесата .В такъв случай кажи поне кой клон е да може човека да си отвори сметка там.Но ако е за сметка в ПИБ може във всеки един клон да го направи без проблеми а не да налучква и да обикаля по клоновете на Уникредит.
Тои питаше за депозит в кад а такъв мисля няма ,но все пак ако някои намери клон на която и да е бг банка приемаща депозити в кад да се обади и на мен че ми трябва ,явно че не може да се разчита на ходене до офисите им и на обаждане до централите им :D

Ти реклама на ПИБ ли правиш или какво?Какви са тия 10000% дето си изпляскал? Можеш да си отвориш сметка в канадски долари в ЦКБ и ОББ, но по тези с-ки лихви не се начисляват. Като не си сигурен в нещо недей да коментираш.
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Българска банка - влог в CAD ?

Мнение от mufc »

azzura написа:
Можеш да си отвориш сметка в канадски долари в ЦКБ и ОББ
:y:
Manchester United Football Club
davidorento
Мнения: 20
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 3:16 am

Re: Българска банка - влог в CAD ?

Мнение от davidorento »

azzura написа:
davidorento написа:
tochica написа:пак да се включа - в момента съм в България и ходих да тегля ( днес) от сметката ми от Уникредит , която е в КАД .
Ти реклама на ПИБ ли правиш или какво?Какви са тия 10000% дето си изпляскал? Можеш да си отвориш сметка в канадски долари в ЦКБ и ОББ, но по тези с-ки лихви не се начисляват. Като не си сигурен в нещо недей да коментираш.
Просто исках да помогна на човека с информация но явно че по стар бг обичаи се получават селски изпълнения.
Никъде не съм казал че не може да се отвори сметка казах че не може да се отвори депозит ! Има огромна разлика между двете !!!
А колкото за сметка в Уникредит пак така приятелски да помогна на човека врътнах 2 шайби днес до централата им да ги питам .Е аз какво съм виновен че ми казаха че не може ??? както и какво съм виновен че ходих на място в 2 офиса на Уникредит преди 3 месеца и пак ми казаха че не може ????
Как да му кажа на човека че може тогава ? :D
то по добре и изобщо да не бях писал тук
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: Българска банка - влог в CAD ?

Мнение от azzura »

davidorento написа:Значи или пишете абсолютни глупости или инфото ви е от 10 години.Лично аз съм обиколил ВСИЧКИ по големи бг банки преди 3 месеца да си отворя депозит в Канадски $ и никоя не ми предложи такъв и не само не това ами и ме гледаха като трактор. Тва е на 1000000% сигурно.Сметки във Канадски $ също много трудно се намират като аз имам такава разплащателна в Първа Инвестициона банка.И това е 10000000% .Друга банка не знам да предлага мисля че няма но не съм на 100% сигурен.
[/color]
Лично преди 5мин. се обадих в централните офиси на Уникредит и ЦКБ да ги питам отново заради писалите в темата.Те НЕ ПРЕДЛАГАТ никакви депозити и даже каквито и да е сметки във канадски $.Така че нека не заблуждаваме човека.
optics,отвори си сметка в Първа Инвестициона Банка в кад ако не искаш да ги обменяш,а ако искаш мога да ти препоръчам най-добър курс и то много по добър курс от другите банки и чеинждбюра предлагат http://www.tavex.bg/"
Да подчертая какво коментирах, за да стане ясно.Та какво не си казвал?
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
Бай Захар
Мнения: 23
Регистриран на: Съб Ное 12, 2011 5:07 am
Местоположение: Варна, Червения площад

Re: Българска банка - влог в CAD ?

Мнение от Бай Захар »

Моята сметка в CAD е в ЦКБ. От Уникредит и ЦКБ избрах втората, защото е в партера на нашия блок. А Уникредит е през 2 блока. ;)
Документи до Виена - 11.11.2011г.
TCFQ - 29.10.2011г. B1/B2
Осребрен чек- 16.04.2012
AR- 12.05.2012
Add docs- 12.12.2012
Contrat d'autonomie financière- 07.06.2013
CSQ по пощата- 27.07.2013
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Българска банка - влог в CAD ?

Мнение от optics »

davidorento ме е разбрал правилно.
Мерси !

Не става въпрос за "сметка" в смисъл на такава дето не дава (хубава) лихва.

Питам за срочен депозит - тоест нещо което дава примерно 4-4.5% годишна лихва за 3-месечен депозит.
tochica, ти за такова ли говориш ?
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Публикувай отговор