Катуница

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Катуница

Мнение от Bistra »

angelheart написа:
Bistra написа: Ти май не си много литературен тип? Те всички бунтари са така, май, май. :D
Ццц, срам ти! Що заборави Ботйова? Ама пък той с ванилените истории не се връзва хич, та донякъде мога да те разбера :geek:
Не съм бе. Точно той е доказателството, че от поет бунтар не става! :)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Катуница

Мнение от ablood »

martatabs написа:Най-лошото е че загиват невинни жертви.
Единият се е гътнал от естествена смърт, а прегазеното българче май далеч, не е толкова невинно, колкото го изкарват. Момчето си е въобразявало, че циганските мутри са по-предпазливи и смирени от българските и няма да посегнат на бяло момче, ако ги предизвика.

Да, ама не. Мутрата си е мутра.

Особено ми е интересно как бусът с убийците е с рев влетял в улицата, точно в момента, в който набелязаната жертва (не сляпа и глуха) небрежно си е пресичала улицата.

Сега някой зевзек да не вземе да ми скочи, че оправдавам някого!
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Катуница

Мнение от myhata II »

Аблоод ти на чия страна си ,на манговците,на българите или на турците ? 8)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Катуница

Мнение от ablood »

На страната на горките българи, които ще останат в Катуница в смъртен конфликт с непрекъснато множащите се цигани.

Скинарите, агиткаджиите и другите прелитащи ще си разтоварят агресията върху циганите и после ще оставят кротките селяни да берат ядове.

Или мислиш, че "смирените" цигани ще подвият дългосрочно опашка? ;)
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
vaniliq
Изгонен от форума
Мнения: 173
Регистриран на: Чет Яну 22, 2009 10:55 am
Местоположение: Торонто

Re: Катуница

Мнение от vaniliq »

Единият се е гътнал от естествена смърт, а прегазеното българче май далеч, не е толкова невинно, колкото го изкарват. Момчето си е въобразявало, че циганските мутри са по-предпазливи и смирени от българските и няма да посегнат на бяло момче, ако ги предизвика
Super. Всеки който не се насира от страх пред мутрите и има малко смелост, предлагам да бъде премазван. За назидание и поучение. Интересно какво разбираш под "предизвика"? Сигурно е подкарало новия си мерцедес подарен му от баща му автотенекеджия, избило е охраната на фамилията Рашкови и е започнало да ги обижда на етническа основа. Ааааа да да да сурно точно така е станало. Че и кучето си е разхождало в същото време. Ей на тва му се вика 2 в едно.
27.02.09 DSC
07.03.09 accuse
05.10.09 получена покана
02.12.09 13:30ч интервю-Успешно
25.01.10 док. към Бурурещ
22.02.10 Баркодове
15.03.10 Медицински ф-ри
23.03.10 Медицински 13.04 втори мед. 10.05 ОК
09.06.10 Покани за визи
02.07.10 ВИЗИ
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Катуница

Мнение от anxeli »

Какво значение има кой кого е предизвикал, важното е че никой не вижда по далече от расисткия си навирен нос, а Доган ще бере плодовете от хорската простотия - и циганска и българска, как им го навря на всички български партии - един-два самозапалени офиса на ДПС, подстрекателчета каращи тълпите към циганските махали и врещящи "На сапун", няколко верни журналиста и ето - нито един циганин няма да гласува за БСП тоя път, да ви е честит президента на Доган, късно ли е за документи, може и сам да се кандидатира ]:) ...
Циганите - на Сатурн !
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Катуница

Мнение от ablood »

vaniliq написа:Super. Всеки който не се насира от страх пред мутрите и има малко смелост, предлагам да бъде премазван. За назидание и поучение.
Хехехе, че от кога не е така в БГ? Хайде отиди в някое селце и си позволи да влезеш в по-остро вербално пререкание е детето на местния феодал. В най-добрият случай ще си заминеш без сериозни фрактури и осакатявания. Ако го случиш крив, пиян, или склонен да доказва нещо пред съселяните си...майка ти ще те прибере в найлонов чувал.

Само, че в случая не говорим за някаква наша, родна, българска мутра, на която сме свикнали да даваме десятък, кръв и уважение, а чужда, циганска мутра. Значи трябва да се вдигнем от всякъде и да покажем на простите им съселяни, че не трябва да се оставят така да ги тъпчат. И после да си отидем и да ги зарежем да берат гайлето.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Катуница

Мнение от myhata II »

Гайлето,майлето,Аблоод някаква непрязън усещам към българите нещо а ? 8)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Катуница

Мнение от Rall »

Абе само като видиш, че Мухата подкрепя "бунта" и требва да ти е ясно, че целата история смърди на кенеф яко!
Dead Eyes See No Future
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Катуница

Мнение от grozdan »

ablood написа:Хехехе, че от кога не е така в БГ? Хайде отиди в някое селце и си позволи да влезеш в по-остро вербално пререкание е детето на местния феодал. В най-добрият случай ще си заминеш без сериозни фрактури и осакатявания. Ако го случиш крив, пиян, или склонен да доказва нещо пред съселяните си...майка ти ще те прибере в найлонов чувал.

Само, че в случая не говорим за някаква наша, родна, българска мутра, на която сме свикнали да даваме десятък, кръв и уважение, а чужда, циганска мутра. Значи трябва да се вдигнем от всякъде и да покажем на простите им съселяни, че не трябва да се оставят така да ги тъпчат. И после да си отидем и да ги зарежем да берат гайлето.
Интересна гледна точка. Не се бях замислял! Браво!
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Катуница

Мнение от myhata II »

Rall написа:Абе само като видиш, че Мухата подкрепя "бунта" и требва да ти е ясно, че целата история смърди на кенеф яко!
И само като видиш такива като тоя отгоре без мнение,си казваш поредната овца...
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Катуница

Мнение от IFF »

grozdan написа:
ablood написа:Хехехе, че от кога не е така в БГ? Хайде отиди в някое селце и си позволи да влезеш в по-остро вербално пререкание е детето на местния феодал. В най-добрият случай ще си заминеш без сериозни фрактури и осакатявания. Ако го случиш крив, пиян, или склонен да доказва нещо пред съселяните си...майка ти ще те прибере в найлонов чувал.

Само, че в случая не говорим за някаква наша, родна, българска мутра, на която сме свикнали да даваме десятък, кръв и уважение, а чужда, циганска мутра. Значи трябва да се вдигнем от всякъде и да покажем на простите им съселяни, че не трябва да се оставят така да ги тъпчат. И после да си отидем и да ги зарежем да берат гайлето.
Интересна гледна точка. Не се бях замислял! Браво!
Всъщност, съселяните на Кирчо се вдигнаха първи да го трепат, гражданята пристигнаха после.
budtel
Мнения: 534
Регистриран на: Пет Сеп 02, 2011 8:00 pm

Re: Катуница

Мнение от budtel »

На този клип се виждат съвсем нормални и културни млади българи, които искат да живеят нормално.
http://www.skat.bg/news.php?action=7&newsID=14497"
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Катуница

Мнение от Bistra »

myhata II написа:Аблоод ти на чия страна си ,на манговците,на българите или на турците ? 8)
Aбре, Пиле златно и виден производител на запазена марка сапун "Манго-Джери", я виж горния репортаж (постнат от колегата -телекомуникационна компания) и ми кажи: Как така колегите с белезниците ги пазели?
Аз доколкото знам повечето минаваха школата на нали знаеш кои коучове (Русия са сила)?
Е, как стана така? Уж, там не се церемоняли с циганта (преразказ на ципокрил цитат от друга тема), а у нашенско ги покровителствуват?
Пак ни правят на овсе преди изборите, ама нейсе! Само ви се чудя за какво хвърляте толкова енергия да ги обсъждате?...Втора тема тип : Дзверский килинг. ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
crusader
Мнения: 479
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 11:11 pm

Re: Катуница

Мнение от crusader »

Bistra написа:..Втора тема тип : Дзверский килинг. ;)
Next in the row Дзверский килинг. :rofl:
Публикувай отговор