Катуница

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
mwanza
Мнения: 1008
Регистриран на: Пон Апр 24, 2006 12:17 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Катуница

Мнение от mwanza »

Нищо не сте рабрали, ама ай няма значение. Аблъд иди се хвърли в Сен Лоран .
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Катуница

Мнение от ablood »

mwanza написа:Аблъд иди се хвърли в Сен Лоран .
Давайки такава нестандартна препоръка, не е лошо да я придружиш с разяснения.

С кое точно не си съгласна?
Че циганските мутри не заслужават различно отношение спрямо българските мутри?
Че сегашните шумотевици само ще влошат живота на българите в селото в дългосрочен план?
Че "невинното" прегазено момче може и да не е абслолютно невинно (може и да е, ама къщите са вече подпалени).
Защо точно в Сен Лоран? Аз живея на брега на "1000-та острова"
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
crusader
Мнения: 479
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 11:11 pm

Re: Катуница

Мнение от crusader »

ablood написа:
mwanza написа:Аблъд иди се хвърли в Сен Лоран .
Давайки такава нестандартна препоръка, не е лошо да я придружиш с разяснения.

С кое точно не си съгласна?
Че циганските мутри не заслужават различно отношение спрямо българските мутри?
Че сегашните шумотевици само ще влошат живота на българите в селото в дългосрочен план?
Че "невинното" прегазено момче може и да не е абслолютно невинно (може и да е, ама къщите са вече подпалени).
Защо точно в Сен Лоран? Аз живея на брега на "1000-та острова"
mwanza-та май е смeнил пола :lol:
vaniliq
Изгонен от форума
Мнения: 173
Регистриран на: Чет Яну 22, 2009 10:55 am
Местоположение: Торонто

Re: Катуница

Мнение от vaniliq »

Ablood има хора в бг, които като видят мутра и не се насират. Ама то си е до човека бе пич. Страхливеца си е страхливец и колкото и да го образоваш, по-смел не можеш да го направиш. Дори и в Канада да го пратиш се тая.
А какъв смисъл влагаш в това че АНГЕЛ ПЕТРОВ "не е съвсем чист" само ти си знаеш.
27.02.09 DSC
07.03.09 accuse
05.10.09 получена покана
02.12.09 13:30ч интервю-Успешно
25.01.10 док. към Бурурещ
22.02.10 Баркодове
15.03.10 Медицински ф-ри
23.03.10 Медицински 13.04 втори мед. 10.05 ОК
09.06.10 Покани за визи
02.07.10 ВИЗИ
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Катуница

Мнение от myhata II »

Аблоод иска да ви обади -че защо точно циганите,не мутрите,демек че българите са тръгнали заради циганина защото е циганин,и въпросното момче се е заяло заради това че са мангали
Аблоод и мутрите и циганите и турците дето ходиха по бели гащи да се кандидатират за пезевенк,всичките са за бесилото майна 8)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Катуница

Мнение от ablood »

vaniliq написа:Ablood има хора в бг, които като видят мутра и не се насират. Ама то си е до човека бе пич. Страхливеца си е страхливец...
Ох колко е лесно да се правим на храбреци, скатани на сигурно в къщи.

Хайде да те видим, ако пътищата те заведат в някое малко градче, и действията/бизнесът ти влязат в конфликт с интересите на местния феодал! Или бързичко ще превключиш от смелост към "разум", или ще се превършеш в поредната малка статия в черната хроника. Ако феодалът обаче е бял човек, дори няма да бъдеш обсаждан по форумите. Майка ти кротко ще прибере тялото и всичко ще се потули.

Разбира се нямам впредвид някой тъповат охранител със заплашително поведение, а човек със солидно име и бизнес, извоювани с жестокост и безкомпромисност.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
vaniliq
Изгонен от форума
Мнения: 173
Регистриран на: Чет Яну 22, 2009 10:55 am
Местоположение: Торонто

Re: Катуница

Мнение от vaniliq »

Именно. Правим се на храбреци скатани на сигурно. Ама Ангел Петров не се е правил на храбрец, ами е бил такъв. Заради което и е умрял. Аве въпрос на избор. Ще ти кажа и друго аблоод. Не се подценявай толкова. Казват колко покорни и страхливи сме били българите. Поредната промивка. Чувал ли си за Г. Сотиров. Живял е и е починал преди 20-на години в Квебек. http://grigorsimov.blog.bg/politika/201 ... rov.728840. Из историческите форуми в нета, тече много активна дискусия за установяване на истинската история на Балканите и България. Не искам да ти натрапвам мнение ама изглежда че прабългарите са руска измислица. А българи, сърби, македонци, румънци, хървати, босненци са всъщност древните траки. Тези хора не само че не са били страхливи, ами са били гръбнака на войската на римската империя, особено на късната римска империя.
27.02.09 DSC
07.03.09 accuse
05.10.09 получена покана
02.12.09 13:30ч интервю-Успешно
25.01.10 док. към Бурурещ
22.02.10 Баркодове
15.03.10 Медицински ф-ри
23.03.10 Медицински 13.04 втори мед. 10.05 ОК
09.06.10 Покани за визи
02.07.10 ВИЗИ
vaniliq
Изгонен от форума
Мнения: 173
Регистриран на: Чет Яну 22, 2009 10:55 am
Местоположение: Торонто

Re: Катуница

Мнение от vaniliq »

Ако си прочел линка . ще ти кажа че аз направих своя проверка на един от фактите дадени от Сотиров. Лично открих в нета, ел. формат на стари хроники които са преводи на късноримски хроники. Маллала, които е късноримски(византийски) хроникьор ок 550 г.н.е. пише,че Плиска,Преслав,Дръстър и Томи са основани от император Константин Велики през ок 330 г от н. е. Няма хан Аспарух, няма диваци от Азиатските степи. Има Константин Велики говорещ славянски диалект и роден в Ниш. :)
Виждаш ли първо ти ограбват историята, после ти вменяват че освен че си потомък на диваци си и страхливец.
27.02.09 DSC
07.03.09 accuse
05.10.09 получена покана
02.12.09 13:30ч интервю-Успешно
25.01.10 док. към Бурурещ
22.02.10 Баркодове
15.03.10 Медицински ф-ри
23.03.10 Медицински 13.04 втори мед. 10.05 ОК
09.06.10 Покани за визи
02.07.10 ВИЗИ
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Катуница

Мнение от ablood »

vaniliq написа:Ако си прочел линка.
Не съм. Off topic, който ме ми е интересен.
Пък и се дрязня, когато някой сменя темата за да замаже оплесканото.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
mwanza
Мнения: 1008
Регистриран на: Пон Апр 24, 2006 12:17 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Катуница

Мнение от mwanza »

ablood написа:
martatabs написа:... Момчето си е въобразявало, че циганските мутри са по-предпазливи и смирени от българските и няма да посегнат на бяло момче, ако ги предизвика.

Да, ама не. Мутрата си е мутра.

Особено ми е интересно как бусът с убийците е с рев влетял в улицата, точно в момента, в който набелязаната жертва (не сляпа и глуха) небрежно си е пресичала улицата.

Сега някой зевзек да не вземе да ми скочи, че оправдавам някого!
Момчето беше приятел на племенника ми. Тренираха са заедно. И не е от мълчаливите. И не е мълчал, защото си е у тях. А не е разбрал, че ще го блъснат. Защото са го дебнели.


Така...сега сериозно. Намираш един от 1000та острови (може и на телефона). Избираш най високия бряг и се хвърляш оттам. За предпочитане с джанта на врата (може и от караван).

И както напомни някой по-горе, не съм тя, а той.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Катуница

Мнение от ablood »

mwanza
Това, че загиналият е твой човек обяснява много неща, но в никакив случай не ги оправдава.

Тези:
mwanza написа:Аблъд иди се хвърли в Сен Лоран .
и
mwanza написа:Така...сега сериозно. Намираш един от 1000та острови (може и на телефона). Избираш най високия бряг и се хвърляш оттам. За предпочитане с джанта на врата (може и от караван).
Това не са приказки, водещи към дискусия, а към конфликт и агресия. Ако обичаш, въздържай се!
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Mr.D
Баннат за 7 дни
Мнения: 747
Регистриран на: Пон Юни 20, 2011 12:54 am

Re: Катуница

Мнение от Mr.D »

vaniliq написа:Ако си прочел линка . ще ти кажа че аз направих своя проверка на един от фактите дадени от Сотиров. Лично открих в нета, ел. формат на стари хроники които са преводи на късноримски хроники. Маллала, които е късноримски(византийски) хроникьор ок 550 г.н.е. пише,че Плиска,Преслав,Дръстър и Томи са основани от император Константин Велики през ок 330 г от н. е. Няма хан Аспарух, няма диваци от Азиатските степи. Има Константин Велики говорещ славянски диалект и роден в Ниш. :)
Виждаш ли първо ти ограбват историята, после ти вменяват че освен че си потомък на диваци си и страхливец.
Мале какви простотии. Какви цивилизации те гонят? Ако си гледала филма Монгол (без художествените измислици) е доста реален.
Унгария е основана от Монголски племена. Ние сме смесица. Да диваци сме били и какво? Викингите не са били и те цвете.
И сега да имаме смелост, че да преборим циганите.
В кой свят живееш?
Аватар
angelheart
Мнения: 247
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:02 am
Местоположение: Montréal, Québec

Re: Катуница

Мнение от angelheart »

vaniliq написа:...аз направих своя проверка...пише,че Плиска,Преслав,Дръстър и Томи са основани от император Константин Велики през ок 330 г от н. е. :swear:
Твоята проверка струва точно толкова, колкото и да очевидиш НЛО. Да поясня приликата - ако много искаш да имаш доказателство за Нещо-си-там (било то съмнителен момент от историята или НЛО), то ти задължително ще го намериш и ще го повярваш, независимо, че може да си видял нещо съвсем друго :D
Дръстър е населено място със статут на римски град (municipium) от 105/6 г., доста преди да се роди твоя недоказуем хроникьор :geek:
Най-големите разочарования в живота са победите. От тях няма полза.
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Катуница

Мнение от Rall »

Абе, вчера някакъв застрелял двама дето им дължал пари, после некви други накълцали некъв "недосегаем"... са май сичките са бели булгари, Муха кой сега да правим на сапун? :?:
Dead Eyes See No Future
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Катуница

Мнение от mufc »

Ралл
Какво ще кажеш колко сме добри на прякорите...недосегаеми, семки, тикви, люспи ... :rofl:
Manchester United Football Club
Публикувай отговор